Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Remelem belevalogattal es 10% vagy feletti minuszos papirjaid vannak.... :)

(#2) tkazmer


tkazmer
addikt

hehe, nekem már 3-4 cég "figyelése" is gondot jelent, nem tudom 9-re hogyan tudnék egyáltalán figyelmet fordítani azon kívül, hogy néha megnézem az árfolyamokat és a portfólióm értékét :))

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) fLeSs


fLeSs
nagyúr

tévedtem, csak nyolc van. :D

hogyan figyelek ennyit? nap végén zárás után kb. 5 perc alatt megvan. csak a stoppokat állítom át ha szükséges.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4) fLeSs


fLeSs
nagyúr

AAV
AEE
AIV
DIOD
JPM
MHK
NTES
VMW

a DIOD-on kívül mindegyik több, mint 1 napos.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#5) fLeSs


fLeSs
nagyúr

bevásároltatok USD-ből is EUR-ból HUF ellenében? én igen. tegnapelőtt.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6) Netmaster


Netmaster
tag

ILMN-t is lehetett volna shortolni. :)

Netmaster

(#7) fLeSs válasza Netmaster (#6) üzenetére


fLeSs
nagyúr

lehetett volna, de későn vettem észre.
máskor időben szólj és akkor megshortolom, OK? ne akkor, amikor már 40%-ot esett.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8) Netmaster válasza fLeSs (#7) üzenetére


Netmaster
tag

Szóltam volna, ha nem tegnap veszem észre. :)

Netmaster

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.