Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

"grafikon most azt mondja, hogy add el amid van"
--> aztán --> "most pár napig tartani szeretném, úgyhogy még megvan"

Ezzel kijelented, hogy még te sem hiszel a technikai elemzéseidnek? :) Vagy ha tényleg beszakad, akkor elkönyveled a veszteséget, és kijelented, hogy "én megmondtam"? :)

(#2) fLeSs válasza JoeYi (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

hmm?
a FAZ = Financial Bear 3x
SDS = Ultrashort (2x) SP500

tehát ha esés van, akkor ezek emelkednek.
ezeken kívül van JPM és MON shortom is.

az UNG-m beszakadt...

szerk: egyébként a 20EMA már távoli, most épp a 880-nal birkóznak.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

győzöm olvasni annyit írsz...... helyes... :)

Én most 5let hiányában partvonalon vagyok, tőzsdés pénzem ~25%a van poziban....

Alapból shortra hajlana a kezem de
-1- +3x% emelkedés után 3hete nincs érdemi forgalommal visszakorrekció. Sött érdemi visszakorrekció sincs, mert +3X% után ez nem sok. 3hét után TAs nemtudásom alapján ez +ív jel. Nálad mint pro TAs mit mond a varázsgömb?
-2- FED mindent elfogad fedezetnek. Mindent. Dől a pénz a placcra. Állampapírt vesz. Dől a pénz a placcra. De ezen felűl is önti a $ a piacra. Ez a $ pedig keresi a helyét és fog belőlle jutni a rv piacra is. Főleg, hogy "történelmi mélységben vagyunk" és most éri meg igazán vásárolni. (Amiben van is vmi mert az intel, MS akkor is érni fog vmit amikor a $ már csak wc papírnak leszjó...)
-3- [link]

egy tuti lassan oldalazunk, szükülünk, nemsokára elindulunk....

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4) fLeSs válasza Dare2Live (#3) üzenetére


fLeSs
nagyúr

van két bejegyzésem ezután, ott leírtam, hogy mit mond a varázsgömb. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.