Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Leirom mar egy parszor nagy vagy josnak csak nem ertem miert nem figyelsz magadra amikor mar lattad egy parszor hogy bejon amit irsz... Emlekszem arra az irasodra meg mondtad is hogy azok a papirok fognak emelkedni a legtobbet amik meg voltak gyotorve (bank) es ugy is lett... :F

(#2) fLeSs válasza Hedgehanter (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Leírni vmit és aként cselekedni két különböző dolog. :D
Amikor az SP500 700 körül járt senki nem gondolta volna, hogy ekkora emelkedés jön.

Előtte hetekig nagyon jól kerestem a shortolással, és kezdőként arra gondoltam, hogy ami egyszer ilyen jól bejött, az máskor is be fog jönni. Sajna nem így lett. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3) Hedgehanter válasza fLeSs (#2) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Mennyi idonek kell eltelni nalad ahhoz hogy leirni es cselekedni egy dolog legyen..? :DDD Senki sem gondolta volna? Tudni kell meg latni, ami nalad menne, csak a kezed nem ugy jar ahogy az agyad..... :DDD

(jol megmondtam..) :D

(#4) fLeSs válasza Hedgehanter (#3) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mostanában azt csinálom amire gondolok, és eddig OK minden. de ez még csak alig 2 hónapja tart. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#5) Hedgehanter válasza fLeSs (#4) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Akkor csak 7 honap kellett hogy meggyozd magadat... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.