Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Akkor most mindent longot lezartal a "B" pontnal? :D
Azert az a "C" pont nagyon lennt van, gondolod leesik addig...?

(#2) fLeSs válasza Hedgehanter (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nem azért zártam le, mert már a B pontnál vagyunk, hanem kistoppolódtam az indikátorok alapján.
egyébként van még egy longom, az X.

szerk: mint írtam sztem nem lesz nagy esés, sztem oldalazás lesz, aztán új csúcs. de ez csak egy megérzés.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3) Hedgehanter válasza fLeSs (#2) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Neked van olyan hogy stop-gain? :D

(#4) fLeSs válasza Hedgehanter (#3) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nem tudhatod, hogy meddig emelkedik/esik egy részvény, szal ha így vesszük, akkor van.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#5) Hedgehanter válasza fLeSs (#4) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Azert lehet latni mikor kezd lefordulni valami...

(#6) fLeSs válasza Hedgehanter (#5) üzenetére


fLeSs
nagyúr

igazán? de jó neked, ezekszerint te jövőbelátó vagy.
kár, hogy nem látom a kereskedésedet.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#7) Hedgehanter válasza fLeSs (#6) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Nem vagyok jovobelato a mult tapasztalatai (nem az enyem) alapjan kereskedek... Amugy meg nem te rajzoltad be a "jovot" 2 hete..? Akkor most te a jovobe latsz?

Majd ha lesz "valodi" penzem erre biztos latni fogod..

[ Szerkesztve ]

(#8) fLeSs válasza Hedgehanter (#7) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mik azok a tapasztalatok?
egyébként a múlt történései semmilyen garanciát nem adnak arra, hogy a jövőben ugyanaz fog történni, legalábbis a részvénypiacon.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#9) fLeSs válasza Hedgehanter (#7) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én csak a várakozásomat rajzoltam be, az hogy így is történt, még nem jelenti azt, hogy látom a jövőt, csak mákom volt, ez tűnt a legvalószínűbbnek.

de pl, ha van egy részvényed, amivel pár nap alatt 15% nyerőben vagy, te honnan látod, hogy az mikor akar lefordulni? honnan tudod, hogy el kell adnod? másképpen nem látod, csak ha a jövőbe látsz. :D lehet, hogy következő nap esik 5%-ot, de lehet, hogy 30%-os réssel felfelé nyit. vagy lefelé, mert meghalt a CEO vagy mittomén. szal nem tudhatod hogy mi fog történni. nem igazán lehet látni, hogy mi fog történni, legfeljebb a valószínűségét vehetjük alapul.

és ha a következő nap 5%-ot esik eladod? lehet eladod, és az azutáni napon meg emelkedik 10%-ot aztán még egy hét alatt 100%-ot...

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#10) Hedgehanter válasza fLeSs (#8) üzenetére


Hedgehanter
őstag

A TA mire epul? A multban megtortent dolgok alapjan valoszinusiti a jovot ami az 50% eselyedet hogy eltalalod mi lesz megnoveli.....

(#11) cellmass válasza Hedgehanter (#10) üzenetére


cellmass
csendes tag

hedgehanter: neked miért nincs blogod ha ennyire mindent jobban tudsz..?

(#12) fLeSs


fLeSs
nagyúr

még1 ilyen nap mint a mai, és a shortjaimmal megszívtam. a VMW-nek már így is annyi.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#13) fLeSs


fLeSs
nagyúr

az elmúlt pár hét történéseit alapul véve már előre látom, hogy mi fog történni.
holnap ki fogok stoppolódni a shortjaimból, aztán holnapután vagy azután minden el fog indulni lefelé és esik 10-20%-ot!

100% TUTI hogy ez lesz!

mindig 1 vagy 2 nappal korábban veszem fel a pozikat mint kéne (persze ezt akkor még nem tudhatom, csak utólag derül ki). az utolsó hétig mindig így történt az elmúlt 1,5 hónapban. long vagy short, 1-3 nap múlva stop, aztán elindul a nekem megfelelő irányba. most is ez fog történni.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#14) Hedgehanter válasza fLeSs (#13) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Hatha nem.... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.