Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iSonic


iSonic
addikt

Na csak így tovább osztálytársam is 90kg-ról lefogyott 75-re és most stagnál szegény, de neki a cél a stabil 70 ;)

[ Szerkesztve ]

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

"A közérzetem soxor a béka segge alatt van, egyszerűen rosszul érzem magam, a gyomrom a sok ugyanolyan kajától kivan, közben állandóan éhes vagyok, állandóan fáradt vagyok, nem kívánom senkinek."
Mit eszel?
Vitamint szedsz?

(#3) fLeSs válasza D1Rect (#2) üzenetére


fLeSs
nagyúr

már nem szedek semmit, ilyen a diéta végéhez közeli állapot alvás nélkül (esetemben).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4) D1Rect válasza fLeSs (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Kaja mi? Pipicici párolva dzsuva/só nélkül? Nyami. :DDD

Why not? A vitaminban nincs energia, és pl. a C-vit hiány nagyon sokaknál édesség utáni vágyódást okoz, ami elég zavaró diéta alatt.

(#5) fLeSs válasza D1Rect (#4) üzenetére


fLeSs
nagyúr

vitaminokat szedek, azon kívül gondoltam.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6) D1Rect válasza fLeSs (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Értem. :R
Fehérjét se?

(#7) fLeSs válasza D1Rect (#6) üzenetére


fLeSs
nagyúr

de, de ezt írtam is még a kezdetekkor.
mivel ezek alapanyagok, ezért nem úgy veszem, hogy szedem őket.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8) D1Rect válasza fLeSs (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Ja, oksa.
Csak az átlagembernek ez már "szedés". :)

(#9) fLeSs válasza D1Rect (#8) üzenetére


fLeSs
nagyúr

az igaz.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#10) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

En a dietaban csak az uresseget utalom, az agyam nem porog, tiszta kesz vagyok, ezert nem is tudnek most rendesen dietazni szabira kellene mennem mert nem tudnek dolgozni... :D

De amugy mi a celsuly?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.