Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Szépen haladsz, további kitartást. :K

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#2) fLeSs válasza JuliusCaesar (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

próbálkozom. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3) carrot


carrot
tag

könyvet kellene írnod az egész folyamatról... :)
egyébként kitartást

[ Szerkesztve ]

(#4) Huma


Huma
addikt

Átlag heti 6x8 óra nehéz fizikai munka és a kevés kaja.
Zsír és szénhidrát ne legyen túl sok az amúgy sem túl sok kajában. Annál inkább fehérje. (Hal, egyéb sovány hús, stb.)
Ja és rengeteg teát kell inni. Cukor nélkül.

Ez az én edzés/diétás tervem. :)

fLeSs : Tudom hogy senki sem szereti az okoskodókat, de szerintem felesleges bármilyen fogyibogyit venni. Lehet hogy jó, de olcsóbban is ki lehet jönni. Pl a zöldtea sok koffeint tartalmaz ami hatásosabb is mint a kávéban lévő. De asszem a csalántea is anyagcsere serkentő. (Nem mellesleg állítólag nagyon egészséges) De lehet hogy a cickafark tea az anyagcserés. Már nem is emlékszem.
Mindenesetre szerintem ezek jobban megérik. Olcsóbbak és valószínűleg egészségesebbek is.

Ui: a Kevés kaját természetesen nem úgy értem hogy éhen kell halni. Csupán arra kell ügyelni hogy kevesebb energiát vigyünk be mint amennyit elhasználunk. A sok fehérjére meg amiatt van szükség hogy minél jobban meggátoljuk az izomzat leépülését.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) Dyno válasza fLeSs (#2) üzenetére


Dyno
veterán

Kész erőt adtál, én is leadok az uszógumimból.
Már egyszer még annak idejéna 184cm-mel 90kg voltam, 63kg-ra fogytam le 3hónap alatt, aztán rá 2évre visszaszedtem, 100kg voltam most 88kg vagyok, egy olyan 76-78kg szeretnék lenni.
Enni nem eszek sokat észnélkül(már amikor van lelki erőm oda figyelni rá), viszont edzek, felülés nehezen megy, kicsit elfolyósodtam ott:-(( viszont a gugolás jól megy, valamikor barátnőmet hátamra kapom(48KG) és akkor 20-30X gugolok és utána rá 2-3 napig majd ebszarok annyira fáj a lábam, de még is jó érzés.Vagy kis súlyzózás, sajnos kondiba nem merek lemenni, egyszerűen kellemetlen lenne számomra.
Lényeg lényege, neki rugaszkodom én is, mert ez nem állapot. :(

[ Szerkesztve ]

(#6) N0zer0


N0zer0
senior tag

Kitartás! A súlyvesztés nem egyenletes. Eleinte kevesebb megy le, mert a szervezet próbálja kisebb fogyasztásúra tenni magát. Ez kb 2-4 hét. Mikor feladja ezt a harcot, látja, hogy semmire nem megy vele, akkor elkezdenek gyorsabban fogyni a kilók. Belendül a dolog. Ilyekor kell figyelni. A gyors fogyás nem csak az izmok miatt nem jó. Lassú fogyás = biztos fogyás.

Szenvedni kell. Úgy kell felfogni, hogy szenvedés "jó", mert az éhség és gyengeség érzete bizonyíték arra, hogy fogy az ember, nem csak ámítja magát. Edződik tőle az önuralom és az önfegyelem. Én vétkezőnapokat sem szoktam beiktatni.

Edzés közben hallgass zenét, úgy nem olyan unalmas.

Nekem az Atkins-féle diéta jött be. Alig különbözik a te diétamódszeredtől. Lényegében a szénhidrátot tiltja. Eleinte a zsírt is, de ezt tapasztalatom szerint nem kell olyan szigorúan venni. Lehet enni kicsit zsírosabb ételeket, csak túl zsírosakat nem szabad. Tehát a csirkemellet sütheted több kanál olajban is. Tejet se engedi, de ahogy tapasztaltam, azt is szabad. A fő, hogy szénhidrátot nem szabad enni (csak nagyon keveset), mert a szervezet azt beépíti, a többi tápanyag "kijön".

Valamelyik bejegyzésnél írtad, hogy banánt is eszel. Gyorsan felszívódó szénhidráttartalma miatt nem ajánlott. Ha már szénhidrátot viszel be, akkor lassan felszívódó szénhidrátot válassz: teljes kiőrlésű, sok magvas kenyerek.

(#7) xT4ken


xT4ken
tag

Hello,

vegigfutottam az egesz teman es eldontottem hogy nekikezdek lepcsozni, mivel picit combosnak erzem magam. Mar egy ideje tornazok hasra es karra, de valahogy a labaimat eddig hanyagoltam.

Mivel helyesen szerentem csinalni ezert kivancsi lennek hogy mire kell figyelni lepcsozeskor, melyik a leghatekonyabb tipus. Gondolok itt arra hogy most akkor futni kell-e, vagy csak lassan egyenkent lepcsozni felfele, esetleg kettesevel lepegetni?

koszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.