Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

"A héten vmelyik okos szomszéd kihívta hozzám a rendőrséget mert azt hitte, hogy én üldözöm a postásnénit a lépcsőházban"

Bazzeg. :DDD Mé' nem mondtad neki hogy rosszul hiszi, te ŐT akarod kiradbolni. :DDD
És volt igazoltatás is? :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2) #25954560


#25954560
törölt tag

nem lehet beszallni? egyedul gyenge vagyok hozza :B
hetvegen atcsattogunk csaladhoz es gulyasleves meg turoscsusza kombo kifog az osszes fogadkozasomon. hetkozben meg ezer a melo, reggel hattol tolom es ha delutan elpilledek agyilag betolok vmi energiaitalt, az meg tele van cukorral. hat ebbol ugyan nem lesz fogyas :) fittnek is kene maradni meg fogyni is ulomunka mellett. kihivas rulez. jah, remelem itt nem lesz divat a fenykepek feltolasa, mert akkor csuful beegek :D

(#3) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Nem olvastam a blogodat, de mesélek én is vmit.
Anna sovány kisfiúnak indultam, bár szüleim nem voltak vékonyak. Apu elkezdett járni németbe a 90-es évek elején, hoztaa csokikat, én meg tömtem magamba. Meghíztam.
Így is maradtam. A csúcs olyan 2000 körül volt, 116-120kg. (jó, 193 magas vagyok, csak szarul mutat rajtam a fölösleg szerintem, mások szerint nem.)
Aztán elkezdtem leadni pár kilót diétával, kis tornával. És eljártam gyúrni is, 2007-re ez 95 kilót jelentett.
Aztán hazakerültem Pestről, és bedurvultam. Március körül elkezdtem futni minden este (mondjuk asztmás is vagyok, eleinte nem ment könnyen, de jó gyógyszerrel jön az a levegő, ami kell, és utána a sport javít a betegségen is). Utána felváltva futás, torna (felülés 120x, súlyzózás stb). Enni csak halványan ettem, majd augusztus körül 78 kg-t mutatott a mérleg.
De utána visszahízni pár kilót - reménytelen volt. 6 lángos egymás után, és semmi eredmény. Éjfélkor egy csomag keksz, és semmi. Aztán szép lassan unszolásra, "hogy nézek én ki" - alapon, meg beteg vagyok biztos; elkezdtem újra visszaszedni a kilókat.
2010 lesz az év, amikor véglegesen le akarok fogyni, mert úgy jobb nekem.

Sok sikert neked is!

(#4) fLeSs válasza Agyzuzo (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

de volt igazoltatás. két fiatal rendőr jött ki, ők is vigyorogtak, mert teljesen nevetséges volt az egész, a másik szomszéd mondta nekik, hogy edzek, szal nem kell parázni.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#5) total90


total90
veterán

Végigfutottam az anyagod. Úgy néz ki erőt veszek magamon és én is nekilátok a dolognak :) Csak kellene egy mérleg :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) fLeSs válasza total90 (#5) üzenetére


fLeSs
nagyúr

hajrá!

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.