Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

"Próbáltam megállapítani, hogy honnan fogytam ezen a héten és csak annyit sikerült kiderítenem, hogy a vádlim mellett kijött egy ér amit korábban még soha nem láttam."

Aranyér, viszér? ;]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Nagyon jol allsz dolgokhoz hozza... Nem tudom amugy a civil eletben mennyire vagy sikeres de a hozzallasodat nezve barki lehetnel... tervezes --> kivitelezes --> eredmeny... :R

(#3) JoeYi


JoeYi
őstag

haza ugrottam szüleimhez, és egy zacskó chips várt az asztalomon. Komolyan mondom esténként szinte beszélt hozzám, hogy egyem meg, de megálltam :DD. Már csak a ma estét kell túlélni (gondoltam ha én egy ilyen egyszerű dolgot nem tudok megállni, akkor nincs jogm kritizálni a bagósokat)

(#4) fLeSs válasza szablya (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

aranyér a vádli mellett? :D
nem is viszér.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#5) fLeSs válasza Hedgehanter (#2) üzenetére


fLeSs
nagyúr

lusta disznó vagyok, csak akkor pörgök fel ha van vmi ami nagyon érdekel. :D

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6) Hedgehanter válasza fLeSs (#5) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Azt latom, amugy nem kellene fogyni.... :DDD

(#7) ESP


ESP
senior tag

Első 8 napban -~5kg.

Ezt hogy hoztad össze?

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#8) Def26


Def26
félisten

Norbi Update étel rendelő. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.