Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) fLeSs válasza Dany007 (#8) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a stoplosst a felső trendvonal alá teszed az miért jó? eleve lefelé irányú az a trendvonal szal a stoppot ahogy halad az idő egyre lejjebb kell tenni. :D a másik meg, hogy azt áttörte az árfolyam attól még simán visszaeshet mondjuk az 50SMA-ig vagy az alá (a piros vonal az 50SMA).
én tavaly-tavalyelőtt sokáig kitöréseket kereskedtem még a részvényekkel és rengeteget szívtam, csak ez beszél belőlem, nem jött be ez a módszer. beraktam a kitörési pont alá a stoplosst (az áttört trendvonal alá), azt utána simán kiütötték, szinte mindig, sztem legalább 90%-ban. elvileg valóban oda kéne rakni a stoplosst ahova berajzoltad a képen, csak az túl messzi van a kitöréstől, ezért én nem kereskedem le a kitöréseket, tök mást nézek a grafikonon és én az alsó trendvonalon veszek bele ha azt mutatják az indikátorok hogy megvehetem (ma éppen ez történt). így közel van a stoppom és a rewardom is sokkal nagyobb, ha nem lesz kitörés, akkor sincs gond, még így is nyerő vagyok, viszont ha kitör, akkor a te vételed csak az én további profitomat növeli. :D

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.