Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Dany007 válasza fLeSs (#9) üzenetére


Dany007
veterán

Aztán alá teszem, mert ha visszatér a csatornába az árfolyam, akkor v.szníű ott már nem lesz kitörés, így fölösleges lejjebb tenni.
Na ja, az igazi tényleg ott lenne, ahová véletlenül rajzoltam :D Dehát azt nem lehet megjátszani ilyen összegeknél és ilyen take profittal. Tehát nem tudnék reálisan akkora profitot jósolni, amekkora ellensúlyozná azt a buktát, ha az alsó alattit ütné ki.
Álltalában azért bejött, mert a TP szintet elég 'alacsonyra' tettem, ahogy te is mondtad. És egy igazi kitörésnél annyit biztosan emelkedik. Meg szoktam figyelni az RSI-t nemtom már milyen értékekkel, de ha az túvett értékbe ugrott , akkor rendszerint utána nagyot zuhant vissza. Na én még e szint előtt lezártam a pozit.
Igen, a te módszereddel ha bejön, akkor az én nyereségem még pluszban a tiéd lesz :D De szerintem ez neccesebb.
Amúgy szívtam én is sokat az ilyen visszatáncolással, amit kitörésnek néztem, aztán mégsem... De azután állítottam magasabbra a belépési szintet, hogy az már biztos legyen.

Ami a te képeden látszik, az F pont után, én nem mertem volna a G-ig várni. kb az első piros gyertya után lezártam volna :) Pedig ahogy látom az indikátorok azt jelezték ami történt, én mégse bírtam volna idegekkel :)

ja, és igen, a stoppot folyamatosan pakolgattam is ilyen esetekben :) Ezért volt az, hogy én itt ültem előtte és folyamatosan figyeltem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.