Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Nem is tudtam hogy a "nagy jatekosoknak" le kell jelenteni mit vesznek adnak... :F

(#2) JoeYi


JoeYi
őstag

akkor lassan veheted a kiszemelt bmw-t

(#3) fLeSs


fLeSs
nagyúr

úgy tűnik, hogy ma opni fogok. /ES +1%.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4) Hedgehanter válasza fLeSs (#3) üzenetére


Hedgehanter
őstag

De szepen csorog lefele.......

(#5) fLeSs


fLeSs
nagyúr

már 11 pozim van. :D lassan olyan leszek, mint egy hedge fund.
vettem RIMM, SNDK és UNG-t, és AKS short. igazából az AKS-en kívül egyikben sem bízom, hogy emelkedni fog, de a setup jónak tűnik. stoppok be vannak állítva, a többi nem érdekel, majd lesz vhogy. most már a marginomat elég rendesen használom.

AAV shortom a stoppom fölé gappelt, ilyenkor mivan? NTES-nek a második feléből is kiestem, azon 8%-ot kerestem. a lefelé réssel nyitás után az egészet zárni kellett volna, de meg akartam várni, hogy mit csinál a következő napokban.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6) fLeSs


fLeSs
nagyúr

már csak 10 pozi, az AAV shortot végülis lezártam, 10,5% profit.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#7) Ice!? válasza fLeSs (#6) üzenetére


Ice!?
őstag

Én ezen nem igazodok ki, de remélem számodra csupa kedvező dolog olvasható le róla.:)

(#8) fLeSs válasza Ice!? (#7) üzenetére


fLeSs
nagyúr

min nem igazodsz ki?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#9) fLeSs


fLeSs
nagyúr

átállítottam a shortjaim stopjait.
igazán nagyot már egyiken sem bukhatok (1-2%), és van egy 10+%-os nyerőm, az MHK.
a holnapi nap fontos lesz, sokból ki fogok stoppolódni ha tovább emelkedik a piac.

a legrosszabb rémálma egy tradernek az, amikor a pozijaiból kistoppolják bukóval, majd miután az ellentétes pozikat felveszi, azokból is kistoppolódik bukóval. :D volt már ilyenem. nem kívánom senkinek.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#10) fLeSs


fLeSs
nagyúr

kamukitörésre számítok 1110 fölé, pár pontnyi kitörés, a shortok záródnak, új longok nyitódnak, ha onnan esik az index, mindenki szívni fog, szóval tökéletes pont a profiknak a shortoláshoz.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#11) Hedgehanter válasza fLeSs (#10) üzenetére


Hedgehanter
őstag

A kitores elmaradt de jon az eso... :)

(#12) fLeSs válasza Hedgehanter (#11) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én nem lennék ebben olyan biztos.
ez az oldalazgatós, bázisépítéses dolog elég bullishnak tűnik.
gyakorlatilag semmilyen komolyabb esés nem volt még mindig, csak oldalazás. képtelen esni a piac.

minden kis esésbe belevesznek.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#13) fLeSs


fLeSs
nagyúr

1ébként észrevettem, hogy többségében azok a részvények mennek nekem jó irányba, amikből kevesebbet veszek/shortolok, mert messzi van a ciklus teteje és emiatt nagyra kell állítanom a stoppot.
amikből betankolok a tőkém 20%-ából, azokból kistoppolódok.

ez csak azért baj, mert ha vagy egy pozim, ami profitot hoz, de csak 10-15%-nyit vettem belőle, az keveset hoz ahhoz a 20%-os bukókhoz képest (mármint ezeken általában 2-3% a veszteség).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#14) fLeSs


fLeSs
nagyúr

érdemes megnézni, hogy mit művel ma az AAV, tegnap lezártam a shortot.
azon kívül, hogy bánom, hogy lezártam, ma észrevettem, hogy az indikátorok alapján sem kellett volna zárni. szal ennyit erről. el akartam tenni a profitot.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#15) fLeSs


fLeSs
nagyúr

időközben már kitaláltam azt is, hogy gap után mit figyeljek. az NTES shortomat is korán zártam a gap miatt.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#16) fLeSs


fLeSs
nagyúr

SNDK longomnak kiütötték a stopját, aztán elindult felfelé. :D 99%-ig biztos voltam benne, hogy ez fog történni.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#17) fLeSs


fLeSs
nagyúr

az elmúlt 2 és fél hétben oldalazás ment, mostmár jó lenne ha történne vmi. ahhoz képest, hogy swing-tradelnék ami elvileg alig pár napos pozitartást jelent ez a 2 és fél hét már maga az örökkévalóság.
vagy fel vagy le csak legyen vmi.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#18) Hedgehanter válasza fLeSs (#17) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Hintsel el valami sz@r hirt a neten a Citigroup-rol meg az amerikai gazdasag halalrol duplazd meg a munkanelkulisegi ratat es meglesz a valami.... :D

(#19) fLeSs


fLeSs
nagyúr

ma kistoppolódtam egy csomó mindenből
AKS, MHK, AEE, VMW.
már csak 5 pozim van, ebből 2 long és 3 short. az egyik short ma mínuszos, viszont a többi pluszos, az UNG feltámadt. remélem így megy továbbra is.

írni fogok egy bejegyzést nemsokára a piaci körképről.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#20) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Ma lehet jo lenne a 8 short ahogy a futures kinez...

(#21) fLeSs válasza Hedgehanter (#20) üzenetére


fLeSs
nagyúr

sztem ezt az esést egy nagy vételi lehetőségként fogják értékelni, és jön a rally. ez egy "bear-trap".

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#22) Hedgehanter válasza fLeSs (#21) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Ja, mar nem is olyan gaz mint reggel volt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.