Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fLeSs


fLeSs
nagyúr

vmi nyavalya ledöntött a lábamról, de a részvényekre azért ránéztem.
az NVDA-n kívül mindenből kistoppolódtam, nem ért meglepetés, bár a földgáz beomlása picit fájt, mert réssel lefelé nyitott a stoppom alatt, így nagyobb volt a bukó mint amit terveztem.
az Intel az előzetes várakozásokat felülmúló gyorsjelentést tett közzé (micsoda meglepetés), ennek hatására AH-ban el is ment 22-ig, ami az első célár volt.
ez a hír az AMD-t és az NVDA-t is feljebbtornászta, de az NV még mindig küzd a 14,5-es szinttel (az eső trendcsatornából már kijött). az AMD következő megállója 7,25.

nem kaptam ma vételi jelzést egyik részvénytől sem.

szerk: az olaj amióta kilépett a bull-flagből csak emelkedik megállás nélkül, a korábbi csúcsig simán eljutott, itt ez a 75 USD-s ellenállás. 85 a célár, jöhetne egy korrekció.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2) csimav


csimav
senior tag

Én mindig olvasgatom az írásaidat és grat.,hogy ennyi mindent össze tudsz szedni, bár én semmit nem értek belőle:)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#3) Hedgehanter válasza fLeSs (#1) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Ma jol fognak menni, pre-t nezd meg az intelnel meg az AMD-nel...

(#4) fLeSs


fLeSs
nagyúr

az NV tegnap megszivatott. pontosabban én szivattam meg magamat, erről majd írok hétvégén.
tegnap kaptam jópár vételi jelzést, de csak négyet vettem meg: UAUA, CBL, DRE, VNO
ezen kívül: LUV, VISN.
ma pedig a JAZZ majdnem, de még nem.
és PSA, de ezt sem veszem meg.

szerk: a VNO el is szállt. :D

király, hogy a szarokat vettem meg, a többi meg száguld.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#5) Hedgehanter válasza fLeSs (#4) üzenetére


Hedgehanter
őstag

UAUA, CBL, DRE, VNO ezek jol neznek ki csak ne ess ki beloluk ido elott... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.