Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Van olyan eset, amikor ingyenessé tesznek egy játékot, és könnyebb beleépíteni a cracket, mint maguknak kreálni egy olyan exe fájlt, ami már nem ellenőrzi az eredetiséget.

(#2) Hellwhatever


Hellwhatever
aktív tag

Többször gondoltam már rá hogy jó lenne újra elővenni a Riddick-et, emlékszem elég ütős volt annak idején mikor megjelent. Teljes pompájában sose láttam élőben, szegény 9600 XT anno nagyon izzadt alatta. :D

Aztán mindig szembe jön hogy egyik store-ban sincs fent és lehetetlen ilyen forrásból legálisan beszerezni. Ugyanez a helyzet a 2001-es AvP 2-vel és a 2006-os Prey-jel is.. :O

[ Szerkesztve ]

(#3) nullpoint


nullpoint
senior tag

Steamnél is volt ilyen eset, nem emlékszem már mikor. Rövid kereséssel nem találtam meg, ha valaki emlékszik pontosan, linkelje be legyen olyan kedves.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#4) Mr X válasza Hellwhatever (#2) üzenetére


Mr X
veterán

(#5) nemlehet válasza Tamás88 (#1) üzenetére


nemlehet
őstag

Igen úgy tudom ez több játéknál előfordult GoG-on. Vannak olyan DRM rendszereket amiket nem lehet csak úgy deaktiválni, az eredeti kód nélkül csak "crackel" lehet futtathatóvá tenni. Amúgy szerintem nem kell rajta aggódni, max érdekesség.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#6) Anász


Anász
tag

Mintha a Gamestarnál is lett volna hasonló eset, hogy crackelt teljes játék volt a lemezen.

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#7) GreatL


GreatL
őstag

Max Payne 3-ra is jelzett az AVG... Settlers I nem tudott meghajtót írni mert a defender blokkolta... ilyenek sűrűn vannak. Legális cuccokkal is van probléma.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#8) Dilikutya válasza Hellwhatever (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Prey (2006) - Steam kulcs

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) batman91 válasza Dilikutya (#8) üzenetére


batman91
őstag

Ez nem pénz érte. Az egyik kedvenc játékaim egyike. Én is úgy vadásztam egy digitális kulcsot a netről. Amúgy érdekes dolog, hogy a hivatalos Steam store-os kulcs generátor kifogyott belőle.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#10) Hellwhatever válasza Dilikutya (#8) üzenetére


Hellwhatever
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm, ment is a kosárba. :R

(#11) Dilikutya válasza batman91 (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem értek hozzá, de mindenképpen fura, hogy be lehet szerezni legális forrásból, nem csak szürke kulcsboltból nevetséges áron, mint jó pár Activision/Marvel cuccot, vagy épp az említett Riddick-et. Emlékszem, pár éve lehetett venni Steam-re egy amerikai oldalon, csak VPN nélkül még a shop se jött be, olyan helyen én meg nem adok meg semmilyen fizetési adatot.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) batman91 válasza Dilikutya (#11) üzenetére


batman91
őstag

Én még annó a Prey-t G2A-n szereztem be, akkor máshol nem találtam. A Riddick-et meg a GOG-ról vettem, amikor még lehetett kapni. Nem is tudtam, hogy leszedték onnan. Baromi jó kis játék még mindig.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.