Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Воланд


Воланд
titán

De szép is lenne ha nálunk is 300 $-ba (60.000 huf) kerülen egy 128GB-os Crucial ssd. :O

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2) FRENK1988 válasza Воланд (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ősembernél majdnem ennyi ;)

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) Воланд válasza FRENK1988 (#2) üzenetére


Воланд
titán

Az még nem ez a típus. Ez írásnál 215 MB/s, ami Ősembernél van "csak" 140MB/s.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) FRENK1988 válasza Воланд (#3) üzenetére


FRENK1988
veterán

nem néztem pontosan csak láttam hogy c300. :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5) Воланд válasza FRENK1988 (#4) üzenetére


Воланд
titán

Na igen, ezért meg külön köszönet a Lexar-nak, hogy itt egy új ssd, ami gyorsabb, mint a régi és ugyanúgy c300 a megjelölése.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

47e Ft-ért kapsz egy olyan pendrivot, ami 24 karátos arany borítást kapott + 64Gb a tárhelye. Nem rossz. ;]

PS4

(#7) Ł-IceRocK-Ł válasza Воланд (#1) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nekem is ez a bajom... mindig rá kell számolni jó 10 ezret bármilyen alkatrészt néz az ember... ezt nagyon utálom :W

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#8) Воланд válasza mrhitoshi (#6) üzenetére


Воланд
titán

Erre mondják azt, hogy a hülyének is megéri. :DDD

Ł-IceRocK-Ł: Ha még csak tízezer lenne. Ott kezdődik, hogy dollár-euró 1:1-ben való váltása, aztán nagyker-kisker haszon, áfa, meg ilyen-olyan adó még. Persze mindenkinek meg kell élnie valamiből, de akkor is...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) Angel1981 válasza Воланд (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Lassan itt lesznek az Intel 25 nm-es SSD-i, azok szinte biztos, hogy komoly árcsökkentést fognak kikényszeríteni mindenkitől! ;)

(#10) Воланд válasza Angel1981 (#9) üzenetére


Воланд
titán

Szép is lenne úgy indítani a jövő évet, hogy árcsökkenés az intel új ssd-i miatt, meg a nemzeti valutánk is erősödne a dollárral/euróval szemben.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) Ł-IceRocK-Ł válasza Воланд (#8) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Akkor is elmehetnek a jó búsba... és finom voltam és nőies. (mármint a megfogalmazásban)
Azt írtam jó 10 ezret... (lehet kihagytam hányszor :DDD ) sry :B

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#12) FRENK1988 válasza Angel1981 (#9) üzenetére


FRENK1988
veterán

és a kezed beleér a bilibe....

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#13) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

:DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.