Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bikerider


Bikerider
aktív tag

Jó lesz ez. :C

(#2) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog


:C

(#3) ClioRS válasza eldiablo (#2) üzenetére


ClioRS
őstag

Ez mekkora kép :DD

(#4) David75


David75
őstag

Ne videot mutassanak hanem mutassanak egy flash játékot facebook-ról hogy az hogy megy rajta.Gyanítom ha az intel t2400-as procin beszaggatott laptopon akkor ezen aztán száguldana.

Következő hír az legyen hogy a Crysis 0.001 fps-el már fut az androidon. :W

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#5) joey04 válasza David75 (#4) üzenetére


joey04
titán

nem is azzal van baj...

[link]
de ha valakinek ez kell... hát vegye

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) devast válasza David75 (#4) üzenetére


devast
addikt

Szeretném már megélni hogy szeptember 2.án átveszem az iphone 4G/HD telefonomat.
Topikot tévesztettél :DDD

(#7) David75 válasza devast (#6) üzenetére


David75
őstag

Mégis miért?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#8) Bikerider válasza joey04 (#5) üzenetére


Bikerider
aktív tag

Ha valakinek nem kell hát ne vegye....

Ezt nem tudom miért kell minden flash-es topicban leírni. Mindenki dönt és kész.

Szerintem jobb ha van és ha kell tudom használni vagy ki tudom kapcsolni ha nem kell, mint ha egyáltalán nincs.

(#9) joey04 válasza Bikerider (#8) üzenetére


joey04
titán

Mindenki dönt és kész.
ezt mondom én is

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) Solten válasza eldiablo (#2) üzenetére


Solten
addikt

:C

Saor Alba

(#11) Solten


Solten
addikt

Android FTW.

Saor Alba

(#12) Karma válasza Solten (#11) üzenetére


Karma
félisten

És a videó közepét is nézted, ahogy szenved szerencsétlen Nexus a Flash reklámoktól? De ha Ti ettől jól érzitek magatokat, hát hajrá.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13) Morden24 válasza Karma (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na igen, hatalmas fegyvertény... :U

Sectumsempra - For Enemies

(#14) HardRic válasza devast (#6) üzenetére


HardRic
addikt

Az az aláírása. :W

Én nagyon várom a flasht a telefonomra, hogy végre normálisan tudjak nézni videókat a böngészőben. Egyébként utálom, szerintem rossz, csúnya, lassú vacak cucc, de mit lehet tenni, ha egyszer ez teredt el? Bár azt se bántam volna, ha a google is a flash ellen fordul.

[ Szerkesztve ]

(#15) devast válasza HardRic (#14) üzenetére


devast
addikt

Komolyan? Azt hittem a lakcíme...

(#16) Solten válasza Karma (#12) üzenetére


Solten
addikt

Ki is lehet kapcsolni, akkor meg lathatoan gyorsabb az iPhone-nal. Amugy meg #8 utolso mondat.

Saor Alba

(#17) HardRic válasza devast (#15) üzenetére


HardRic
addikt

Na látod, még jó, hogy szóltam.

(#18) #71321344 válasza joey04 (#5) üzenetére


#71321344
törölt tag

mongyuk handras mostanában kicsit túlzásba viszi a fanboykodást. hozzászólásokat is érdemes olvasni.

szerintem még mindig jobb, ha van lehetőség olyan oldalakat is megnézni ami a lényeges információkat is flash-sel oldja meg, mintsem kihagyni az egészet. mellesleg lesz egy "on demand" funkció is, ami csak akkor tölti be a flash tartalmat, ha ráböksz, addig pedig csak a helyét mutatja és úgy már nem lassul be a browser/scrollozás!

(#19) edward2


edward2
addikt

Video röhejes.

400 app fut háttérben androidon amikor akad. Ujrainditás után "furcsa" mód elsőként végez mindennel.

Mellesleg oké simán böngészel kapcsold ki flasht.

De azt azért tegyük hozzá, hogy miniclip.com elején azért elég frankon futott és nem 3-5$okat kell kidobálnod a hulladék szintű játékokra...

Na erről ennyit. Nekem megér hosszutávon több száz $t az a kényelmetlenség hogy böngészéshez kikapcsoljam flasht. Bár gyanítom lesz adblock...

(#20) joey04 válasza #71321344 (#18) üzenetére


joey04
titán

szerintem még mindig jobb,...
ok. ezért mondtam, hogy akinek ez kell, az vegye.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Karma válasza joey04 (#20) üzenetére


Karma
félisten

Így van. Itt a remek alkalom :DDD

“All nothings are not equal.”

(#22) Lennier


Lennier
tag

Arról nem is beszélve, hogy ez még csak az első béta...

(#23) #71321344 válasza joey04 (#20) üzenetére


#71321344
törölt tag

vágesz, csak a handrásos rész szólt Neked:)

(#24) joey04 válasza #71321344 (#23) üzenetére


joey04
titán

Igazából érdekes, ezzel a postjával egyetértek, az előzővel nem. (Flash és a mobil)
Látható, hogy a flash egy rakás szar mobilon (legalábbis nekem az, így ebben a formában) de azt egy percig nem tagadom, hogy az Apple nem ad választási lehetőséget, szabadságot. Viszont én ezt konkrétan le se ..., mert kb olyan, mintha a konyhán nem adnák meg a jogot, hogy vegyek a penészes kajából is a tányéromra. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) #71321344 válasza joey04 (#24) üzenetére


#71321344
törölt tag

hát igen, bár ha igaz, hogy a sok háttérben futó alkalmazások miatt akadt ennyire, akkor akár jó is lehet.
a baj az hogy néha muszáj a penészes kajára is rápróbálni:) értem én hogy erőforrásigényes, meg szar, csak jelenleg per pill nincs jobb és valami áthidaló megoldás kéne, mert nekem néha hiányzik a flash iTouchról.
ha lenne Robot Unicorn Attack AppStore-ba könnyebben lenyelném a Flashhiányt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26) HardRic válasza #71321344 (#25) üzenetére


HardRic
addikt

Az forma játék.
Open your eyes I see
Your eyes are open
...
[link]

(#27) #71321344 válasza HardRic (#26) üzenetére


#71321344
törölt tag

jézusatyaúristen:D:D:D:D:D

(#28) henrikk002 válasza Karma (#12) üzenetére


henrikk002
csendes tag

Csak te azt nem tudod, h van olyan beállítás is, h csak azokat a flash tartalmakat nyissa meg, amit te éppen engedélyezel. Szal pl a reklámokat nem.

(#29) Karma válasza henrikk002 (#28) üzenetére


Karma
félisten

Hát ezt tényleg nem tudtam, mert lusta voltam feltenni a Flasht :)

“All nothings are not equal.”

(#30) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Fujj, hogy képzelik ezt más gyártók hogy csak úgy használjáka flashet,és egyáltalán miylen dolog az, hiszen a flash az rossz, a flash gonosz fujj megmondta dzsobsz bácsi, akkor mindenki mást az inkvizíciónak el kell égetnie aki flasht használ. :C

Lol, csak nem így is lehet, ja hogy ez működik is? ;) De hát dzsobsz bácsi aszonta h ez szarfos moslék akkor hogyisvan ez, jah hogy csak kamunépbutítás jaa, hogy talán dzsobsz bácsinak nicns is igaza? de hát az nem lehet hiszen ő a megváltó :C :C

Hajrá flash, nem kell már sok és iphoneon is fogunk farmvillezni(csak legyen valami anyagi érdeke sztívinek ami a flashez kötődík és máris lesz flash ;) ;)

2#: A kép nagyon ott van és nagyon találó :DD Flash Powa

[ Szerkesztve ]

(#31) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Annyit még hozzátennék hog tapasztalatból mondom h 5800-n semmi gondom nincs a flashel tökéletesen működik, és NEM lassú, mint ahogy itt sokak magyarázzák, youtubeot is röhögve nézek

No Comment!

(#32) David75 válasza Lotusomega (#31) üzenetére


David75
őstag

Én is röhögve nézek youtube-ot. :U

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#33) - = Zk = - válasza Lotusomega (#31) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Szuper.
Gyári böngészőböl kiindulva real playerrel, vagy külön progi? Netán másik böngésző?... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34) tikshow válasza - = Zk = - (#33) üzenetére


tikshow
addikt

van specko flashes bongeszo symbianra, keress ra, en nem tudom, h mi a neve, mivel nincsen symbianos telom, de milyen androidon van flash vs iphoneon nincs, meg sztyui riportos cikkek forumaba szo esik rola :)

(#35) - = Zk = - válasza tikshow (#34) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hát. Ez nem sok infó. Deazért köszi :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36) Levi941127


Levi941127
senior tag

Hali! Valaki légyszi segítsen már hogy honnan tudom letölteni a flash lite 4-et androidra, mert sehol nem találom:S és amúgy egy LG Gt540-re kellene, 2.1-es op rendszerre!
Előre is köszi :U

(#37) Karma válasza Levi941127 (#36) üzenetére


Karma
félisten

Sehogy. A Flash Lite külön nem letölthető, a gyártónak kell beágyaznia a rendszerbe (ezt tette a HTC). A Flash 10.1 letölthető lenne, de ahhoz egyrészt kevés az Optimus hardvere, másrészt 2.2-es Androidra mászik csak fel.

“All nothings are not equal.”

(#38) Dotcom válasza joey04 (#5) üzenetére


Dotcom
aktív tag

egy hiteles teszt, egy hiteles embertől LOL

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.