Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Megint egy írás, a sor különösen tetszett.

A feleségeddel való kapcsolatod érdekes. Látszik, hogy működik, és ahogy leírod, az alapján nincs is gond, így alakult ki. Én mégsem így csinálnám. De én bizonyos témákkal kapcsolatban ultraliberális "beszéljünkmegmindent" vagyok. Remélem, majd nekem is beválik a saját módszerem. Még tesztelendő :)

(#2) concret_hp


concret_hp
addikt

nabmeg ez se lett épp rövid, úgyhogy csak holnap állok neki ;]

remélem a megszokott színvonal kárpótolni fog :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3) yash


yash
senior tag

vhol a "beteg" és az "értelmes" közé pozicionálnám Gugát

(#4) Bubu79 válasza yash (#3) üzenetére


Bubu79
addikt

Baromira fére pozicionáltad...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5) Bubu79


Bubu79
addikt

Ismét egy jó kis társadalmi szatírát olvashattunk, benne a Nagy Magyar Valósággal - köszönet érte, sokmindenre rá ismertem én is, amivel találkozhatok mindennapjaimban :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#6) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Hat en is elolvastam, de mielött meg itt elhamarkodottan vagdalkozni kezdenek a mindenfele velemenyemmel, inkabb elolvasok meg több irast töled (szoval ha olyan sebesseggel haladok, mint eddig, akkor olyan 3-5 ev mulva mar talan erdemben is hozzaszolhatok...). De ha az irast csak magaban ertekelem, igy meztelenül... akkor tul sok a különallo, szamomra nem összetartozo resz, mely reszeknek egy (jo) resze nagyon jol siekrült, egy masik resze pedig a zsigereimben olyan mely ellenszenvet general, hogy abba inkabb nem is megyek bele.

(#7) Omega81


Omega81
senior tag

:K :R ;)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#8) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nemtom, én nem szoktam ennyire pellengérre állítani az embereket ha valahol egy sorban (akár, akár máshol) elém kerülnek. Persze, kategorizálni lehet, de alapból nem nagyon zavar hogy ő is intézi a dolgait. Persze kivéve ha tolakodik (nem a más által eldobált sorszám :) az jó ötlet, csak itt valahogy nem szokták eldobálni) meg ha beszólogat, stb.

Igyekszek nem úgy intézni dolgokat hogy felidegesítsenek, így aztán nem tud zavarni ha hosszú a sor, viszek PDA-t, és olvasgatok :) Sci-fi rogyásig.

Viszont a szösszenet jó, szellemes :) :R

Mutogatni való hater díszpinty

(#9) Füleske


Füleske
addikt

az emberekből felszakadt a sóhaj, reményt kaptak, hogy hamarosan kézpénzhez juthatnak egy géptől. Utána befizethetik a csekkjeiket, vehetnek benzint és kenyeret, folytathatják a hiábavaló életüket, hogy szaporodjanak. Örökölhesse ezt tőlük más is, a gyerekeik, akiből lehet majd benzinkutas, pék, biztonsági őr bankban és egy ember, aki sorban áll.

Talált , süllyedt. :Y :K

(#10) Pipó


Pipó
őstag

Valamikor olyan türelmes voltam, hogy a nejem mindig azon csodálkozott, miért nem idegesít semmi. Ha ma öt percet várni kell a buszra fel tudnék robbanni. Tegnap kijöttem a boltból - persze visszaraktam előtte mindent a polcra - mikor megláttam milyen sokan állnak a pénztárnál. Változom.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#11) guga


guga
Közösségépítő

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#12) guga


guga
Közösségépítő

yetike! Nincs előrevetíthető recept, menet közben jön meg az ember étvágya, lakva ismerszik :D

concret_hp! Ezt a posztot kivételesen Kiszel Büntével írattam meg :Y :DDD

yash! Van önkritikám, csak az vígasztal, hogy olyan, hogy normális ember, nem létezik :D

Bubu79! RE: THX :D

CimbiX! Utólag én is észreveszem, hogy írás közben a fejemben volt egy-két fontos mondat, s nem került bele, ami nélkül szétcsúszik és nem érthető mi köze van a szöveg elejének a közepéhez és végéhez. Ez van, hülyülök :Y :DDD

Omega81! Jel 19,10 És leborulék annak lábai előtt, hogy imádjam őt, de monda nékem: Meglásd, ne tedd; szolgatársad vagyok néked és a te atyádfiainak, a kiknél a Jézus bizonyságtétele van; Istent imádd, mert a Jézus bizonyságtétele a prófétaság lelke. :D hótkomoly, soha nem hajbókolnék senki ember fia előtt, legyen akármekkora hatalma. Akkor is csak ember, megy a földbe a hatalmával együtt ;)

hcl! Vérmérséklet kérdése, öniróniát is gyakorlok néha, nem csak másokat froclizok :D

Füleske! RE: THX :D

Pipó! Mi már találkoztunk asszem :D kaptál tőlem egy fülest, pontosabban nem, mert még fizettél is érte :DDD. Én is csak itt Bánkon vagyok nyugodt, ha bemegyek a rőf városba, akkor egyből belém áll az ideg.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#13) g@bo válasza CimbiX (#6) üzenetére


g@bo
nagyúr

milyen ellenszenvet generál? :F

(#14) CimbiX válasza g@bo (#13) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Ezt priviben.

(#15) concret_hp válasza guga (#12) üzenetére


concret_hp
addikt

:Y féltem, hogy előbb utóbb eljön az ideje, hogy kiszeltündével fogod íratni ezeket :DDD

amugy jó lett ez is, bár kcisit szétszórt, de ezt már megszoktuk :))

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16) CimbiX válasza g@bo (#13) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Hogy tudok HSZ-t rörölni? :F

[ Szerkesztve ]

(#17) guga válasza CimbiX (#16) üzenetére


guga
Közösségépítő

Jelentkezz moderátornak, vagy vásárold meg a ph-t :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#18) concret_hp válasza CimbiX (#16) üzenetére


concret_hp
addikt

sehogy

vagy fullba vagy sehogy :D

(#19) guga válasza g@bo (#13) üzenetére


guga
Közösségépítő

Te meg micsi kenyérbajszos, informatikus vagy még, vagy elszegődtél a mc donaldszba? :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#20) Omega81 válasza guga (#12) üzenetére


Omega81
senior tag

Hajbókol a franc, csak meghajlok az írásaid előtt. Mindig várom ám... :)

Hja, amúgy az adott hétvégén gyorsuláson voltam. ;)

Még több kép az új hobbiról >>itt<< ;)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#21) Omega81 válasza guga (#17) üzenetére


Omega81
senior tag

:D

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#22) Pipó válasza guga (#12) üzenetére


Pipó
őstag

Jaja, egy bakot, vagy mit. Csődör vót, most má' tudom. :D Nejem unokatesója lakik Bánkon, egyszer meglátogattuk, szép hely.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#23) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jut eszembe. Múltkor megköszöntem egy kutas csajnak (10/10 volt :) ) hogy nem akart semmit rámtukmálni. Először nézett, aztán elkezdett röhögni hogy elfelejtette, ő is unja :D

Később 1 postás kiscsaj is elfelejtett biztosítást/betétet tukmálni. Annak is megköszöntem, az nem volt ilyen értelmes, csak nézett bután.

Elegem van már abból hogy 3xxx a keró, de még vegyek mellé akciósbiszbaszt is. Lehet akármilyen akciós, ha pénzem úgysem marad rá ! :W Legyen 200Ft a keró, és ne mossák le a szélvédőt meg ilyesmik, kibékülnék vele! :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#24) Omega81 válasza hcl (#23) üzenetére


Omega81
senior tag

Menj Shell kútra! Ott csak akkor mossák le a szélvédőt, ha jelzésként felhajtottad az ablaktörlő lapátokat előtte. Hja, és nem tukmálnak Rád semmit. Az összes üzemanyaguk jó. A V-Power meg nem kamu, hanem tényleg f@sza. Sima (TESCO, MOL) 95-ös és Shell V-Power 95 között annyi a különbség, hogy egy tankon még meg is spórolok 2-3.000,- Ft-ot, a kocsim ennyivel kevesebbet eszik. Cserében nem durrog. Mondjuk az enyém eléggé kiélezett a ilyenre, de legalább ezen ki lehetett tapasztalni. Én sem hittem azelőtt.
(Ui.: nem reklám; OMV is jó lehet üzemanyagilag, ott a kiszolgálást nem ismerem.)

:DDD /ON :B

[ Szerkesztve ]

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#25) g@bo válasza guga (#19) üzenetére


g@bo
nagyúr

elhagytam a rothadó pályát. unalmas az olcsóbb nincs szöveg. ;]

sörbiznic jobban pörög, ha annak is vége, majd ellépek angliába a mekibe, 50 évesen húst sütni. :K

(#26) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Korrekt lett volna, ha magadról is írsz, ahogy a sorban állsz. Így kicsit "mindnki hülye csak én vagyok helikopter" íze lett az írásnak.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#27) hcl válasza Omega81 (#24) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nemtom, nekem mindig le akarják mosni pont a Shellnél. Általában az elejét-hátulját szokták, az oldalablakokat nem...
És a Shellnél is, Mol-nál is tukmálnak, tapasztalat. Ebből van elegem, igazából nem az ablakmosásból. Viszont szívesebben vennék (tudom hogy nem függ össze) egy olcsóbb benzin + 0 kiszolgálás párosítást.

Euro95 V-Power95 : nem vettem észre a különbséget. Inkább injektortisztítóval küldöm meg néha (fél évente) ami 500Ft :) Amúgy nem észrevehető a fogyasztásán (6-7 lityi között bármikor) az autónak hogy mi van benne.

Jet amúgy mindig 1-2Ft-tal olcsóbb, mint a többi kút. OMV is, tukmálni ott is tukmálnak. Jetnél nem.

Mutogatni való hater díszpinty

(#28) hcl válasza g@bo (#25) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Viva la magyar perspektíva! :(

Mutogatni való hater díszpinty

(#29) Füleske válasza TheVeryGuest (#26) üzenetére


Füleske
addikt

Na ja.
Tény hogy kell egy fajta önsanyargató felfogás annak aki az említett bank ügyfele. :DDD :(

(#30) fateless


fateless
veterán

Háát, guga, ez most szétszórtabb volt, mint általában. Az emberek jellemzése jó volt, de most valahogy bőségesen sikerült megtöltened káromkodással :( .

Török lelkészek mesélték, hogy ha a férfi megy a legelőn, a kutyák kushadnak és lehajtják a fejüket, de ha nő, akkor megugatják kivétel nélkül. Ösztönösen érzik, hogy melyik evett a fáról először és döntötte bűnbe, romlásba a világot. Azért ez kicsit féligazság: A "teremtés koronája" ott volt végig Éva mellett ,de besz*ri módon nem mert szólni semmit, csak várta, hogy vajon agyoncsapja-e az aszonyt a villám, vagy sem. Mikor aztán nem történt semmi, ő is falatozott. "Az asszony úgy látta, hogy jó volna enni arról a fáról, mert csábítja a szemet, meg kívánatos is az a fa, mert okossá tesz: szakított a gyümölcséből, evett, majd adott a vele levő férjének is, és ő is evett" Gen 3:6 - mondom mindezt férfiként...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#31) Pipó válasza fateless (#30) üzenetére


Pipó
őstag

Ebből nekem az jön le, hogy a férfi már azelőtt okos volt, hogy evett volna a tiltott gyümölcsből: "várta, hogy vajon agyoncsapja-e az aszonyt a villám, vagy sem. Mikor aztán nem történt semmi, ő is falatozott".

Egyébként meg Guga irta, hogy a kutyák kivétel nélkül - tehát a szukák is - megugatták a "bűnöst". Ebből is látszik, hogy a nőstény kutyák még nem emancipálódtak. :DDD

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#32) fateless válasza Pipó (#31) üzenetére


fateless
veterán

Nekem meg az jön le, hogy már akkor sem tudta megtenni azt, hogy az asszony feje legyen...
Ádám papucs volt...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#33) Pipó válasza fateless (#32) üzenetére


Pipó
őstag

Áh', az már csak később alakult ki. Ez is a civilizáció hozadéka.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#34) guga válasza TheVeryGuest (#26) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv!

Érteni kéne a sorok közt megbúvó öniróniát, önkifigurázást :D
Végig arról beszélek, hogy én vagyok a család feje, a férfi. Kritizálom azt a férfiembert, aki pipogya és összerezzen a felesége szavára, majd azzal csengetem le, hogy muslinca kereng a fejem fölött (helikopter, nesze neked).
A nevem nagy betűvel, s utána az, hogy...szóval van benne bőven, nem szoktam magamat sem kímélni. Ha ebben az írásban nem is volt hangsúlyos, azért már lőttem olyan posztot, ahol csak önmagamat pellengéreztem ki (Zoltán és a zülep) :D

Hja, a feleségemnek van egy jó sztorija. Még a Gizella utcai lakásunkban nyomtattam egy a4-es papírt. Fejlécben a szöveg, hogy fontosabb telefonszámok.

ZVOLENSZKI ZOLTÁN 06 30 3046518

Arra az A4-es papírlapra több telefonszám nem került...

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#35) guga válasza fateless (#30) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! A káromkodásért sorry, utólag én is látom, hogy kissé elragadtattam magam :D

Na de:

Ádám és Éva problémáját, majd otthonról vesézem ki, mert most melózom :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#36) guga válasza g@bo (#25) üzenetére


guga
Közösségépítő

Paff :D iszod, vagy csapolod, vagy te vagy a sales :F :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#37) guga válasza Omega81 (#20) üzenetére


guga
Közösségépítő

Jó verda, de lassan a csajodról is berakhatnál pár merész képet :Y :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#38) Omega81 válasza guga (#37) üzenetére


Omega81
senior tag

Nem mutiba készült. ;)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#39) <NewL> válasza Omega81 (#24) üzenetére


<NewL>
addikt

a vpowerről annyit egy
10 000l üzemanyaghoz 1 liter adalék megy :DDD

There's an app for that

(#40) kommunism


kommunism
aktív tag

bocs hogy itt teszem fel hülye kérdésem de ha van 1 rakat 5 ft osom(1200ft) akkor azt hol váltják be papirpénzre és 1 és 2 forintosokat hol lehet még visszaváltani?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#41) guga válasza kommunism (#40) üzenetére


guga
Közösségépítő

[link]

Szökőkútból szedted ki :F :DDD

[ Szerkesztve ]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#42) kommunism


kommunism
aktív tag

nem nem:D az évek során halmozódott fel:D:D:D:D:D:D és itt akkor az ötforintosokat is lehet

[ Szerkesztve ]

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#43) Omega81 válasza guga (#37) üzenetére


Omega81
senior tag

Max ez, aztán csavard a jancsit ;)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#44) Pipó válasza Omega81 (#43) üzenetére


Pipó
őstag

A pirosRS-t :))

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#45) Omega81 válasza Pipó (#44) üzenetére


Omega81
senior tag

:D

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#46) guga válasza Omega81 (#43) üzenetére


guga
Közösségépítő

Por szívózik :F :Y :DDD
Egyébként az a nagy, ami az autó fölé, az a jancsid? :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#47) guga válasza fateless (#30) üzenetére


guga
Közösségépítő

15. És vevé az Úr Isten az embert, és helyezteté őt az Éden kertjébe, hogy mívelje és őrizze azt.
16. És parancsola az Úr Isten az embernek, mondván: A kert minden fájáról bátran egyél.
17. De a jó és gonosz tudásának fájáról, arról ne egyél; mert a mely napon ejéndel arról, bizony meghalsz.

Üdv! Isten nem beszélt Évával, csak a férfival. Miután bűnbe estek, akkor is a férfit vonta felelősségre. Egyrészt két szöveg ütközik egymással, Isten szava, amit Ádámnak mondott, majd Éva szava, amit a Sátánnak válaszolt.

2. És monda az asszony a kígyónak: A kert fáinak gyümölcséből ehetünk;
3. De annak a fának gyümölcséből, mely a kertnek közepette van, azt mondá Isten: abból ne egyetek, azt meg se illessétek, hogy meg ne haljatok.

Miért volt rá szükség, hogy a Sátán először Évát csapja be?
Mert Ádám pontosan ismerte Isten szavát és a szívében az volt, nem engedelmeskedett volna.
Évának viszont voltak Isten gondolatai mellé társított saját gondolata, könnyű volt becsapni.
Ráadásul a Sátán nem azt kérdezte, hogy Isten mit mondott neki, hanem megkérdőjelezte és becsapta. A Sátán szintén nagyon jól ismerte Isten szavát, az Evangéliumot is jól ismeri, ezért tudja meghamisítani és tömegeket az ujja közé csavarni.

De visszatérve Ádámra, amikor a Sátán becsapta évát, Ádám nem volt mellette. Ha ott lett volna akkor Isten szavával válaszolt volna.

Ha nekem valaki ártani akar, de velem nem bír, viszont mindenképpen fájdalmat akar okozni, akkor a gyerekeimet támadja meg, mert azok szenvedése által én is szenvedek.
A Sátán ugyanezt tette Istennel.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#48) guga


guga
Közösségépítő

azt meg se illessétek
Hja, ezen volt a hangsúly, Isten ilyet nem mondott, de Éva a Sátánnak úgy válaszolt, hogy ez Isten szava volt.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#49) Omega81 válasza guga (#46) üzenetére


Omega81
senior tag

Bezony ám! :Y :DD :D

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#50) Omega81 válasza guga (#47) üzenetére


Omega81
senior tag

Az asszonyt és a gyermekeket nem szabad egyedül hagyni, mert könnyen ráb@sznak. :DDD

értékelt üzletek: 42+ 0-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.