Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#1) joghurt

joghurt
(őstag)

Magának a játéknak van hangulata, és jó a megnyugtató mászkálás.
Mondjuk kár, hogy érdemben nem lehet befolyásolni a sztorit.

A tej élet, erő, egészség.

(#2) wolruf

wolruf
(őstag)

Maga a játék valóban jó, aranyos, de kétszer úgy elakadtam benne (szó szerint, a karakterem beragadt helyekre), hogy véget ért a móka. Annyira vissza kellett volna menni mentésben, hogy a kedvemet is elvette az egésztől :( Beleöltem 2 x 2 órát (vagy többet?), utána eluntam ebben a formában.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3) jorgoszka

jorgoszka
(tag)

Zseniális játék.

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#4) santhab00

santhab00
(tag)

Esetleg valaki tudna ajánlani hasonló műfajú, hangulatú játékot?

(#5) SunMount3r válasza santhab00 (#4) üzenetére

SunMount3r
(veterán)

Hangulatban és grafikában mások, de ha sétaszimulátort akarsz: The Vanishing of Ethan Carter, Dear Esther, Gone Home. Meg van még PS4-re az Everybody’s Gone to the Rapture.

Ami grafikájában közel áll hozzá, az meg pl. a The Witness, ami eszembe jut. De ez utóbbi kizárólag puzzle és eléggé elvont, viszont nagyon hangulatos.

(#6) Feverke

Feverke
(tag)

Nekem sajnos nem jott be a jatek annyira, nem volt rossz, de se a tortenet se a grafika nem volt olyan jo mint amire szamitottam. Ha mar setaszimulator akkor lehetett volna jobb graf, es valtozatosabb elemek amikkel interakcioba lepunk, pl sziklaperem, faronk stb.. Egynek el ment, de nekem a S.O.M.A. a kedvenc ezen a teren eddig.

De hogy ON is legyek, azert orulok hogy jon Switchre:)

"And eternity, my friend, is a long fucking time."

(#7) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Switch-re most hirtelen kiadnak minden hulladékot jó drágán, csak hogy jöjjön a pénz... Mondjuk a Firewatch nem volt rossz, de inkább AAA-s címekkel próbálkoznának. Ja, hogy azt nem bírja a hardver... :)

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#8) NandorHUN

NandorHUN
(addikt)

Egyik legunalmasabb játék amivel valaha játszottam.
Game gyakorlatilag egy sétaszimulátor.

(#9) sati

sati
(addikt)

Imádtam!

(#10) b. válasza GodGamer5 (#7) üzenetére

b.
(nagyúr)

Hogy te mekkora genius vagy!

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#11) NandorHUN válasza GodGamer5 (#7) üzenetére

NandorHUN
(addikt)

Ez van, elég gyenge a vas. Viszont azért indie gamek között is vannak jók.

(#12) simauser válasza SunMount3r (#5) üzenetére

simauser
(csendes tag)

Ezekhez hozzávenném még a Tacoma-t, ami scifi, de sima sztoriból induló, rejtélyessé váló témában hasonlít a Firewatchhoz. Aztán kicsit távolabb áll, de még mindig izgalmas a The Station. Ez a kettő elég jó, én még az Event0-t is ajánlanám, kicsivel közepesebb, de nagyon tetszett a scifi retro hangulata. Jah, még van a Virginia, talán ez van a legközelebb a Firewatchhoz.

[ Szerkesztve ]

(#13) Hopkins95 válasza santhab00 (#4) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Én a Kona-t nagyon tudom ajánlani, ráadásul éppen kapcsolódik is a téli évszakhoz. Szerintem nagyon hangulatos, a grafika is nagyon szép és érdekes játék. Rendesen ahogy játszottam, szinte éreztem a fagyos hideget meg a szelet. Ja és van Nintendo Switchre is. :)

Nemrég szereztem be a Steamről Haloweenkor a Firwewatchot, kiváncsi leszek rá. :K

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#14) simauser válasza simauser (#12) üzenetére

simauser
(csendes tag)

(#13) Hopkins95

Hoppá, összekevertem a két címet. Amikor a Virginiát írtam, a Konára gondoltam. Előbbit nem ismerem. A Kona elég jó kis cím, jó hangulata van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.