Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

Magának a játéknak van hangulata, és jó a megnyugtató mászkálás.
Mondjuk kár, hogy érdemben nem lehet befolyásolni a sztorit.

A tej élet, erő, egészség.

(#2) wolruf


wolruf
őstag

Maga a játék valóban jó, aranyos, de kétszer úgy elakadtam benne (szó szerint, a karakterem beragadt helyekre), hogy véget ért a móka. Annyira vissza kellett volna menni mentésben, hogy a kedvemet is elvette az egésztől :( Beleöltem 2 x 2 órát (vagy többet?), utána eluntam ebben a formában.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3) jorgoszka


jorgoszka
tag

Zseniális játék.

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#4) santhab00


santhab00
tag

Esetleg valaki tudna ajánlani hasonló műfajú, hangulatú játékot?

(#5) SunMount3r válasza santhab00 (#4) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hangulatban és grafikában mások, de ha sétaszimulátort akarsz: The Vanishing of Ethan Carter, Dear Esther, Gone Home. Meg van még PS4-re az Everybody’s Gone to the Rapture.

Ami grafikájában közel áll hozzá, az meg pl. a The Witness, ami eszembe jut. De ez utóbbi kizárólag puzzle és eléggé elvont, viszont nagyon hangulatos.

(#6) Feverke


Feverke
tag

Nekem sajnos nem jott be a jatek annyira, nem volt rossz, de se a tortenet se a grafika nem volt olyan jo mint amire szamitottam. Ha mar setaszimulator akkor lehetett volna jobb graf, es valtozatosabb elemek amikkel interakcioba lepunk, pl sziklaperem, faronk stb.. Egynek el ment, de nekem a S.O.M.A. a kedvenc ezen a teren eddig.

De hogy ON is legyek, azert orulok hogy jon Switchre:)

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Switch-re most hirtelen kiadnak minden hulladékot jó drágán, csak hogy jöjjön a pénz... Mondjuk a Firewatch nem volt rossz, de inkább AAA-s címekkel próbálkoznának. Ja, hogy azt nem bírja a hardver... :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Egyik legunalmasabb játék amivel valaha játszottam.
Game gyakorlatilag egy sétaszimulátor.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#9) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Imádtam!

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#10) b. válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


b.
félisten

Hogy te mekkora genius vagy!

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) NandorHUN válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ez van, elég gyenge a vas. Viszont azért indie gamek között is vannak jók.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#12) simauser válasza SunMount3r (#5) üzenetére


simauser
tag

Ezekhez hozzávenném még a Tacoma-t, ami scifi, de sima sztoriból induló, rejtélyessé váló témában hasonlít a Firewatchhoz. Aztán kicsit távolabb áll, de még mindig izgalmas a The Station. Ez a kettő elég jó, én még az Event0-t is ajánlanám, kicsivel közepesebb, de nagyon tetszett a scifi retro hangulata. Jah, még van a Virginia, talán ez van a legközelebb a Firewatchhoz.

[ Szerkesztve ]

Are you threatening me, Master Jedi?

(#13) Hopkins95 válasza santhab00 (#4) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én a Kona-t nagyon tudom ajánlani, ráadásul éppen kapcsolódik is a téli évszakhoz. Szerintem nagyon hangulatos, a grafika is nagyon szép és érdekes játék. Rendesen ahogy játszottam, szinte éreztem a fagyos hideget meg a szelet. Ja és van Nintendo Switchre is. :)

Nemrég szereztem be a Steamről Haloweenkor a Firwewatchot, kiváncsi leszek rá. :K

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14) simauser válasza simauser (#12) üzenetére


simauser
tag

(#13) Hopkins95

Hoppá, összekevertem a két címet. Amikor a Virginiát írtam, a Konára gondoltam. Előbbit nem ismerem. A Kona elég jó kis cím, jó hangulata van.

[ Szerkesztve ]

Are you threatening me, Master Jedi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.