Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blokad


blokad
senior tag

A helyesírási hibákra figyeltem, ha akad szóljatok, és javítom.

(#2) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ez végülis jó kis ötlet. Tetszik is. Csak pl. én általában szoktam bezárni füleket, vagyis úgy, hogy nem kattintok rá :)

De van akinek ez így jó. Köszi, hogy megosztottad :)

Látom javítottad. ;)

Sztem max 1 sor közt, a képek alatti szöveg, és az azt követő bekezdések közé. :B

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3) Stiky


Stiky
senior tag

A véletlenül bezárt tab-okhoz létezik egy olyan kiegészítő is hogy: Undo Closed Tabs Button
Egy hátránya van, hogy egyel több add-on fog futni. :)

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#4) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Ha valakinek rááll a keze akkor teljesen ki lehet kapcsolni az "X"-et mert az egér 3. gombjával nyithatsz és zárhatsz tabokat.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#5) blokad válasza Stiky (#3) üzenetére


blokad
senior tag

Igazából ez a firefoxban natívan is benne van. Előzmények --> Nemrégiben bezárt lapok.

(#6) shark300 válasza blokad (#5) üzenetére


shark300
tag

Sőt, gyorsbillentyű is van rá: Ctrl+Shift+T.

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#7) Agostino válasza shark300 (#6) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Igen, én is éppen ezt akartam mondani. Mellesleg a tabok közötti ugrálásra nincsen valami mód? Mint Start+Tab esetén a Windows ablakai között. Két tab között oda-vissza ugrálni egy billkombóval néha egészen hasznos lenne.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#8) blokad válasza Agostino (#7) üzenetére


blokad
senior tag

Ctrl-Tab és Ctrl-Shift-Tab

(#9) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Egér középső gombjával a Tabon akárhová kattintva bezárja a lapot. Az X-et nem szoktam kergetni, véletlenül meg nem nyomom meg a középső gombot.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#10) DroneZ


DroneZ
aktív tag

jó írás köszönjük! :R

habár úgyis billzet közelben van a kezed akkor egyszerűbb a Ctrl + W-t használni. én szeretek egerezgetni, elég zavaró lenne és szerintem hosszú ideig is tartana megszokni hogy nincs ott az X.

(#11) R.P.


R.P.
aktív tag

Próbáljátok ki a Tab Mix Plus-t, kb. mindent be lehet benne állítani a lapokkal kapcsolatban, én már nagyon régóta használom. Pl. ha bezárok egy lapot véletlenül, akkor ha a lapsorra kattintok visszajön a legutóbb bezárt lap.

Nagyon okos kiegészítő, ajánlom tényleg.

(#12) capafog23


capafog23
őstag

Én amikor véletlenül bezárok valamit, vagy félrekattintok akkor ottvan.
Előzmények>Nemrég bezárt lapok>
De már előttem leírták.

(#13) yolan


yolan
őstag

Egy kis hiba: fületváltunk, ez két szó.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#14) cousin333 válasza Agostino (#7) üzenetére


cousin333
addikt

Ctrl + Tab nem működik?

ui: látom már írták, vak vagyok... :W

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#15) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

szvsz teljesen felesleges ezért about:configba belemászni, ennél sokkal okosabb és jobb megoldást tud a tabmixplus nevű kiterjesztés (lusta vagyok linket keresni, google it).

az igény szerint bárhova teheti a bezárás gombot, vagy el is tünteti, és nem csak ezt tudja, hanem rengeteg okos dolgot (highlight-olja a frissült oldalt, vagy villogtatja ha betöltött, és ez csak két példa a tudására).

gottagofast

(#16) blokad válasza msgt.fubar (#15) üzenetére


blokad
senior tag

De vannak, akik az addonokat nem csípik,mindenféle telepítés konfig. Ennek ellenére én is a tab mix plsu-t használom, csak megmutattam egy módot.

(#17) atomjani


atomjani
csendes tag

Nálam nem működik a SeaMonkey alatt. Pedig ugyanúgy van ilyen paraméter az about configban. Lehet, hogy nincs beledrotozva? De akkor minek van ott az about configban az állítási lehetősége?

Nem minden logikus.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.