Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Tidus válasza Fire/SOUL/CD (#50) üzenetére


Tidus
addikt

Köszi. Igen, a 120 GB-s SSD-m particionálására gondoltam. Ezért tettem fel a kérdést.
Azt megértem hogy a particionálásnak semmilyen káros hatása nincs a meghajtókra nézve, viszont ha törölni akarom a gamet, akkor elég csak uninstall? Gondolom formázás alapból kizárva.

(#52) Fire/SOUL/CD válasza Tidus (#51) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Először mindig uninstall, mivel attól, hogy nem a rendszerpartícióra telepítesz egy game-t, attól még az módosít(hat) pár helyen a rendszermeghajtón(pl oda menti a mentett állásokat) vagy épp a registryben is írogat.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#53) zolee0307


zolee0307
őstag

Ki akartam próbálni ahci módban a w7 telepítését, be is állítottam mindent, ahogy a cikkben le van írva. A telepítés le is zajlik, de mikor újraindul a gép akkor a telepítő megint elkezd előröl indulni, olyan mintha nem látná a wint. Viszont minden indításnál írja zölden a dvd írómat, ami ide-s. A dvd író kavarhat be? Vagy más a gond?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#54) Fire/SOUL/CD válasza zolee0307 (#53) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Csak legelőször kell a telepítést DVD-ről futtatni/indítani, az azt követő több újraindítás után már a HDD/SSD-ről kell folytatódnia a telepítésnek. Biztos, hogy nem mindig a DVD-ről indul a gép?
(ha így lenne, akkor mindig kiírná, hogy üss le egy billentyűt a telepítéshez, de azt nem kell megtenni)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#55) zolee0307 válasza Fire/SOUL/CD (#54) üzenetére


zolee0307
őstag

Pendriveról telepítettem, a boot sorrend is jól van beállítva. A telepítést az F12-es boot menüböl indítottam Ide módban viszont minden jól megy.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#56) Fire/SOUL/CD válasza zolee0307 (#55) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Értem. ilyen elő szokott fordulni, ez esetben utólag lehet megpróbálni AHCI-re átállni, de ilyenkor benne van a pakliban, hogy ez nem jön össze(akár lehet újrahúzni a rendszert, mert nem indul többet)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#57) zolee0307 válasza Fire/SOUL/CD (#56) üzenetére


zolee0307
őstag

Próbáltam úgy átállítani ahcira, hogy a win ide módban volt telepítve, de ha az inteles vezérlőjü portokat, amin a hdd is van, engedélyezem, a win el sem indult. Csak akkor indult el, ha csak a gigabyte vezérlőjű portokat engedélyeztem, de azon nincs semmi bekötve, ekkor telepített a win eszközillesztőket, kettőnél nem talált.

Most így utólag azon agyalok, hogy lehet, hogy a gigabyte vezérlőjű sata portra kellene kötni a hdd-t? Bár nem mindegy milyen vezérlőjű sata porton van a vinyó?

[ Szerkesztve ]

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#58) zolee0307


zolee0307
őstag

A boot sorrendel van a gond. Ha pendriveról telepítek és F12 bot menűböl indítom a telepítést akkor a pendriveot berakja első boot eszköznek, a hdd-t meg másodiknak. Akkor telepítésnél mikor újraindul válasszam F12-ben a hdd-t? Nem gond ez telepítésnél?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#59) Fire/SOUL/CD válasza zolee0307 (#58) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor úgy telepíts, hogy a BIOS-ban tedd a boot sorrend elejére a HDD-t, aztán a 2./3. stb boot eszközöket Disabled-re. Így indítsd a telepítést, és először használd az F12-es menüt és indítsd a telepítést a pendrive-ról, ezt követően meg már hozzá sem kell nyúlnod, mivel mindig a HDD-ről boot-ol majd és onnan folytatódik a telepítés. (Nem a Giga portra kösd a HDD-t)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#60) zolee0307 válasza Fire/SOUL/CD (#59) üzenetére


zolee0307
őstag

Ùgy van beállítva ahogy írod. Az F12 boot menüben a hdd részve bemegyek és onnan indítom a pendriveot. De vmiért átáll és usb-hdd0 nak írja már.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#61) Fire/SOUL/CD válasza zolee0307 (#60) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor a BIOS-ban van olyan opció, hogy a merevlemezek közti sorrendet lehet állítani(ez nem a bootsorrend). Ott nézd meg, hogy nem teszi-e abba a listában bele a pendrive-ot(USB HDD az a pendrive) és ha igen, akkor a rendes HDD-t tedd előre és a többit meg Disabled-re.

Ha így sem oké, akkor passz.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#62) zolee0307 válasza Fire/SOUL/CD (#61) üzenetére


zolee0307
őstag

Ok megnézem.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#63) zolee0307 válasza Fire/SOUL/CD (#61) üzenetére


zolee0307
őstag

Sikerült így, csak annyi, hogy amikor beállítom a sata módot utánna csatlakozttam a pendrivot. Gép újraindít, majd biosban beállítottam a sorrendet, mert felcseréli egyébként a bios. Na ezt először nem így csináltam ezért volt a probléma. Most már rendesen megy, minden eszközt felismert a win.

Köszönöm neked és mindenkinek a segítséget!

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#64) kromatika


kromatika
veterán

köszi a cikket.sajnos én csak most tudtam meg hogy ahci-ra ajánlatos állítani a biosban a sata módot.akkor ha jól értelmezem ha most feltelepítem a trendszerre az ahci drivert akkor most is át tudom állítani,nem gond hogy már fenn van a rendszer?

(#65) Fire/SOUL/CD válasza kromatika (#64) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"6. SATA IDE módban telepítettem a Windows 7-t, utólag át lehet állítani SATA AHCI módra?" részre keress rá és aszerint járj el.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#66) kromatika válasza Fire/SOUL/CD (#65) üzenetére


kromatika
veterán

köszi megcsináltam.sikerült.

(#67) pászka


pászka
aktív tag

Nekem Gigabyte GA-P55-UD4 alaplapom van, azt is úgy kell beállítani mint a leírásban szereplő Gigabyte GA-P55A-UD3 alaplapot?

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#68) Fire/SOUL/CD válasza pászka (#67) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ami közös bennük azt igen, de a Te alaplapodon (legalábbis emlékezetből, nem néztem utána) nincs az a kavarás az USB3/SATA3/PCIE illetően. (Mazsolázd össze a többi Giga lap beállításai alapján, biztosan találsz olyat többet is, amiben ismerős opció nevek vannak)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#69) pászka válasza Fire/SOUL/CD (#68) üzenetére


pászka
aktív tag

Köszönöm, még az ssd vásárlás elején járok, de este megnézem a beállításaim.

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#70) Fire/SOUL/CD válasza pászka (#69) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Összefoglalót olvasd el, ott ajánlott SSD-kről is olvashatsz, ha meg meg lesz már a kütyü, akkor ezen telepítési segédlet szerint járj el.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#71) pászka válasza Fire/SOUL/CD (#70) üzenetére


pászka
aktív tag

Mindenképpen, arról a cikkről jutottam ide, de olvasok mindent vásárlás előtt. :)

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#72) zsozsi3265


zsozsi3265
újonc

Sziasztok!
Először is gratula a leíráshoz, egyértelmű és nagyon hasznos.
Sajnos én csak az oprendszer telepítése után találtam rá.
A gondom a következő a gépemben 1db SAMSUNG 830 SSD, 1db OCZ SSD és 1db SAMSUNG merevlemez dolgozik. A két SSD-re egy-egy win= oprendszer van telepítve, amit bootmenüből lehet indítani. Az alaplapom ASUS P7P55D melyben egy ASUS U3S6 (USB 3.0, SATA 3) vezélőkártyán keresztül csatlakozik a két SSD. A két SSD beállításait a cikk alapján elvégeztemminden tökéletesen működik, sebességek is rendben. Most szeretném a merevlemezt cserélni egy nagyobbra, csakhogy az oprendszer a rejtett 100mb-os particióját a merevlemezre helyezte. (A merevlemezen csak adatok vannak.) A cikkben olvastam, hogy valahogyan utólagosan is meglehet szüntetni a rejtett partíciót, illetve a win7 ultimet-nek nincs is szüksége rá. Ebben kérném a segítségeteket, hogyan lehetne ezt megoldani, vagy kezdjek mindent nulláról?! Egyébként, ha a BIOS-ban nem a merevlemez van beállítva elsődleges indítólemeznek a számítógép nem indul.
Előre is köszönöm a segítséget, ötleteket.

(#73) cidalain


cidalain
veterán

Sziasztok. Régebbi típusú gépemet szeretném felturbózni egy SSD-vel.
Az alaplapom: ASUS P5N-E SLI. Úgy tudom ezen nincs AHCI mód, és itt a leírásban olvasom, hogy az NForce vezérlő nem támogatja a Trim-et. Ilyenkor most mi van? Tudom használni normálisan majd az SSD-t, vagy meg se próbáljam?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#74) Daszkalosz19


Daszkalosz19
aktív tag

Sziasztok!
Sikerült beszereznem egy OCZ Agility 3 240 Gb-os ssd-t.
Felraktam rá a win7-et. Az ssdlife azt írja,h 100% Trimm funkció enabled.
Viszont a hdd sentinel meg azt írja,h kondi 100% és egy piros keretbe,h hamarosan meghibásodás lehetséges. A trimmröl nem ír semmit! Sajnos még teszteket nem tudtam csinálni,mert csak felraktam a wint és jöttem is dolgozni.
Találkozott már valaki ilyen problémával?
Előre is köszi a válaszokat

(#75) Malanrion válasza Daszkalosz19 (#74) üzenetére


Malanrion
tag

itt előbb kapsz választ szerintem:)

(#76) Diniboy


Diniboy
aktív tag

Köszönöm szépen a cikket, én saját magamtól próbáltam a dolgot , utána olvasás stb után, mégis belefutottam abba hogy a boot sorrend az USB stick--->SSD volt és így a win 7 usb-s telepítése a particionálás és formázás után leállt "a telepítő nem tudott új rendszerpartíciót létrehozni, vagy egy meglévőt keresni. " hibaüzivel. (GA MA770-UD3 + Win 7 Ultimate 64bit )
+ a 100 megás rejtett particiótol is sikerült megszabadulni ezer hála :R

[ Szerkesztve ]

(#77) Diniboy


Diniboy
aktív tag

De azért csak nem ment végig a telepitő... a fileok kicsomagolása közben megállt, és ennyi, többször egymás után. flopy letiltva, ahci bekapocsolva, ssd boot 1# , bisoban minden letiltva , még a hangkártya is.... nem gondoltam hogy ennyi év után ennyire meg tud szopatni egy rendszer telepités :D bios a legfrisebb a lapban igaz az sem mai csirke. lehet meg kéne nézni a gigabyte AHCI driverével, vagy nem tudom :)
Vagy lehet valami van az usbn lévő windowsal, majd megcsinálom újra bár nem tudom mi történhet egy usb stickel, de elég régóta megvan :U hát igen ha nincs problémája az embernek csinál magának :D

(#78) Cadal


Cadal
őstag

Hali Fire/SOUL/CD!

Adott egy Gigabyte GA-EX38T-DQ6 alaplap ICH9R déli híddal felszerelve. A gondom az, hogy hamarosan kerülne a gépbe egy SSD és az istenért sem találok olyan RST drivert ami támogatná a fenti déli hidat. Tudnál segíteni, hogy melyik RST driver támogatjha ezt a verziójú déli hidat? Köszi.

szerk: vagy ehhez még Intel® Matrix Storage Manager kell?

[ Szerkesztve ]

(#79) Fire/SOUL/CD válasza Cadal (#78) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

itt a bejegyzésemben található (a SATA3 vezérlőkről, általában résznél) 10.8-as driver-t is próbáltad már? (Mondjuk elsőre a 11.2-vel is megpróbálkozhatsz, úgy rémlik annak is támogatnia kell az x38 chipset-et. Ha véletlenül nem, akkor a 10.8-al biztosan mennie kell)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#80) Cadal válasza Fire/SOUL/CD (#79) üzenetére


Cadal
őstag

Hali!

A STOR 11.2-ben nincs benne az ICH9R legalább is ha szigorúan kell venni a betűket a driverben.

Viszont most hogy mondod, a STOR 10.8-ban ott van:
Intel(R) Rapid Storage Technology is designed to provide
functionality for the following Storage Controllers:
RAID Controllers:
.....
AHCI Controllers:
......
- Intel(R) ICH9M-E/M SATA AHCI Controller
- Intel(R) ICH9R/DO/DH SATA AHCI Controller
- Intel(R) ICH8M-E/M SATA AHCI Controller
.......
Köszi, ezer hála. Az intel honlapján már nincs fent ez a driver. Ha nem mondod hobbiból biztos nem szedem le a leírásodból. Bár gondolom ezeket a régi drivereket egyre ritkábban keresik, de esetleg nem lenne érdemes valahogy ki listázni, hogy mely chipsetekkel kompatibilisek az általad összegyűjtött driverek? Vagy valahogy a readme.txt-t elérhetővé tenni.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#81) Fire/SOUL/CD válasza Cadal (#80) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez a 10.8-as IRST driver azért ritka, mert a ICH8R/DH/DO és ICH8M-E/M is támogatja, nem azért, mert a Te alaplapodnak is megfelel. (annak a "sima" 10.8.0.1003-as is megfelelt volna, ami gond nélkül letölthető az Intel-től)

Külön readme.txt én nem készítek, mert van ahol ez a honlapon is fel van tüntetve, ha nem, akkor meg a Text Mode drivert (floppy-s verzió, ha úgy tetszik) letöltve az INF-be belekukkantva kiderül egyből...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#82) dredbiro


dredbiro
senior tag

Szia!
Az előző alaplapomnál (Asus P5QE ) simán tudtam telepíteni a pendrive-ról win 7 x64 -et,de most hogy p8p67-es lapom van,a telepítőnél azt írja,hogy nem talál valamilyen CD/DVD meghajtó programot.Eléggé leharcolt már az OS,ezért szeretném újratenni.Milyen módon tudnám működésre bírni usb-ről?
Válaszodat előre is köszönöm :R
üdv dredbiro

Good hunting,STALKER !

(#83) Fire/SOUL/CD válasza dredbiro (#82) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A hiba megfogalmazása félrevezető. Egyszerűen arról van szó, hogy ne USB3-as portra kösd a pendrive-ot(kék USB portok a deszak hátulján), hanem a "jó öreg" USB2-es portok valamelyikére (fekete USB portok a deszka hátulján). ;)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#84) dredbiro válasza Fire/SOUL/CD (#83) üzenetére


dredbiro
senior tag

a pendrive-om alapból nem tudja csak a 2.0-t,most próbálom sokadjára ,de azt hiszem vennem kell mégis egy dvd írót :(

Good hunting,STALKER !

(#85) Fire/SOUL/CD válasza dredbiro (#84) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem a pendrive az érdekes, hanem az USB3-as port, mert annak a driver-ét keresi a telepítő. Ha USB2-re csatlakoztatod a pendrive-t, akkor nem jöhet elő ez a hiba. Persze, ha erről a hibáról van szó, erről beszélünk egyáltalán. :U

(USB2-es pendrive-t is lehet USB3-as portra kötni és USB3-as pen is megy USB2-es porton)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#86) dredbiro válasza Fire/SOUL/CD (#85) üzenetére


dredbiro
senior tag

Igen,pontosan erről a hibáról lenne szó.Akkor jól emlékeztem,hogy lefelé kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#87) dredbiro válasza Fire/SOUL/CD (#85) üzenetére


dredbiro
senior tag

Próbáljam meg letiltani az usb 3.0-t ?

Good hunting,STALKER !

(#88) Mercutio_ válasza dredbiro (#87) üzenetére


Mercutio_
félisten

Le lett írva, ne a kék, hanem a fekete usb-csatiba dugd a pendrive-ot :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#89) dredbiro válasza Mercutio_ (#88) üzenetére


dredbiro
senior tag

Kipróbáltam az összes 2.0-ás portban,de semmi :W

Good hunting,STALKER !

(#90) Mercutio_ válasza dredbiro (#89) üzenetére


Mercutio_
félisten

Biosban mit állítottál be, miről bootoljon?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#91) dredbiro válasza Mercutio_ (#90) üzenetére


dredbiro
senior tag

Boot sorrend 1.pendrive,2. merevlemez

Good hunting,STALKER !

(#92) Mercutio_ válasza dredbiro (#91) üzenetére


Mercutio_
félisten

Rendes bios-oknál azt is be lehet állítani, hogy milyen eszközként kezelje az usb-n csatlakozó HW-t valami ilyen (al) menüpontot kellene keresned és ott próbálgatni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#93) dredbiro válasza Mercutio_ (#92) üzenetére


dredbiro
senior tag

aha,tudom mire gondolsz,megpróbálom,köszi :R

Good hunting,STALKER !

(#94) Assasin_


Assasin_
aktív tag

Üdv!

Ha az intel rapid azt mondja hogy a számítógép nem rendelkezik megfelelő hardverrel az miért van? Kizárt hogy kevés legyen neki egy i5

(#95) Fire/SOUL/CD válasza Assasin_ (#94) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Általában azért van, mert nem támogatja az adott chipset-et... (legújabb IRST-k(12.x) nem támogatják a régebbi vagy bizonyos Intel Chipset-eket és a régebbi IRST-k sem támogatnak -vagy hibásan- újakat)

UI: Ha esetleg az adatlapodon szereplő deszkáról lenne szó, akkor a bejegyzésemből is letölthető 11.7 vagy 11.6 IRST driverrel próbálkozz, ne a legújabbal (ha esetleg azt próbáltad volna)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#96) borsa


borsa
újonc

Újratelepítési gondom van sajna.
Particionáltam a merevlemezt, telepíteném a win8-at,
De a következő üzenet fogad

"a telepítő nem tudott új rendszerpartíciót létrehozni, vagy egy meglévőt keresni."
Kerestem már rá megoldást de nem síkerült találnom.
Tudna valaki segíteni ebben?
Köszönettel várom- :R

(#97) hegegabi80


hegegabi80
addikt

SSD telepítés előtt állok és lenne pár kérdésem.
Egy 120Gb-os SSD-ről lenne szó. Erre menne az oprendszer. Érdemes-e kétfelé particionálni, egyett a rendszernek, egyet pedig a játékoknak pl 60-60 v 70-50.
A másik, hogy ha win 7 felment, utána az uptade frissítéseket érdemes ráfuttatni? Az alaplaphoz kapott vagy az alaplap oldaláról letöltött legfrisseb chipset drivert nem kell telepíteni? Elég csak a hangkártya meg háló? Vagy már azok se kellenek, elég ami a win7-el felmegy?

(#98) sirius111


sirius111
csendes tag

:C :R

(#99) flash-


flash-
veterán

nem értek valamit

"ASMedia - Lassabb vezérlő, nagy mértékben elmarad a kívánt sebességektől. Szintén stabil, nincsenek szélsőséges sebességértékei.
Driver és javaslat: Megfelelő verziójú ASMedia AHCI Driver-t automatikusan lehet telepíteni, bár az OS AHCI driveréhez képest -általában- nem hoz a sebességeredményekben változást"

Ezt az Asmedia vezérlőt melyik telepítő tartalmazza?

az ASMedia SATA3 illesztőprogram??

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#100) Fire/SOUL/CD válasza flash- (#99) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Ezt az Asmedia vezérlőt melyik telepítő tartalmazza?
az ASMedia SATA3 illesztőprogram??"

Gondolom az eltelt időben erre magadtól is rájöttél, de azért megerősítem, hogy igen. :)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.