Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

Na igen, már vártam mikor lesz újból szó ilyesmiről.
Ez már egyszerűen röhej. Látszik ebből talán az is, hogy a muszlimok vagy mohamedánok vagy valójában már nem is értem ki-kivel van. De a lényeg, hogy ez egy újabb indok a terror fenyegetésre.
Az ilyen vallási fanatizmus meg hihetetlen. Hogy ennyire határolt szűk látókörű emberek éljenek... Ez azért már túlzás. Aztán mindenki csodálkozik, ha úgymond hmm nem is az, hogy utálom, hanem egyszerűen nem tetszik az a fogalom, hogy vallás.
Mert a történelem folyamán nem egy mészárlást, háborút vittek már végbe a "vallás érdekében". Ennyire topa embereket, akik gondolkodásban le vannak maradva pár száz évet, de nem azért mert vallásosak, hanem mert ennyire! Olyannyira, hogyha valaki egy rossz szót szól a vallására (akármilyen formában) akkor egyből elkezdenek élet veszélyesen fenyegetőzni.
Egy ezeréves mesét betiltanak úgymond, csak azért, nehogy megsértsék szegyén arabok vallását, mert akkor egyből jön a terror. Ez már nem vallásosság, ez primitívség.
Olyan mint amikor oviban valaki szidta a kedvenc transformers figurámat, és ezért adtam neki egy pofont. De felnőtt emberektől ilyet..Meg tüntetéseket rendezni azért...Nevetséges...

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Amúgy sz.tem simán kéne alakítani egy amerikai terror csoportot az muszlim ellen.
Beküdni őket Iránba, vagy olyan országba ahol egyértelműen támogatják ezeket a muszlim terroristákat, aztán szépen felrobbantani pár lakóépületet, meg kórházat, esetleg ovodát!
Tudják meg ők is mi az a terrorizmus! Aztán szépen kijelenteni, hogy azért volt mindez mert osama bin laden nem köszönt el szépen, a legutóbbi videóbeszéde végén! És amíg nem tanul meg köszönni, addig folytatódnak az amerikai Us4Ever névrre hallgató csoport terrortámadásai. Azt kész.

[ Szerkesztve ]

(#3) finest válasza Dany007 (#2) üzenetére


finest
őstag

Hát ez nem semmi lenne. Az a helyzet, h szerintem elég jól tudják már arrafelé, h mi a terrorizmus.
De erről a tiltásról nem Irán vagy a muszlimok tehetnek. Ebben az ügyben most az európaiak sárosak.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#4) Dany007 válasza finest (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Persze. De gondolom a legutobbi mohamed karikatúrás botrány miatt tiltják be. Mert gondolom nem akarnak balhét vagy ilyesmi. Nem hinném, hogy jószándékuk jeléül :)

(#5) -conrad-


-conrad-
addikt

Én csak egyvalamit nem értek..

"Angliában nem vehet részt ... sértő lehet a muszlimok számára."
De ők ott kisebbség! Mi több, nem tetszett nekik a hazájukban, ezért eljöttek Európába! Hát akkor húzzanak haza, aztán a döngöltpadlós iskoláikban olyan " ...és akkor Mohamed lesújtott a hitetlenekre..." meséket adhatnak elő amit akarnak.
Ha meg maradni akarnak, akkor alkalmazkodjanak a szokásainkhoz, mert pont azok miatt tartanak itt az EU-s országok ahol. Vagy pedig, mondom, vissza lehet menni, nem kell átalakítani a jót olyan putrivá ahonnan jöttek.
Ez van.

Majd járjanak csadorban az európai lányok, mert káros a muszlim gyerekekre a pőreség mi?
Lassan a Westminster-apátságon is félhold lesz...

(#6) ftc


ftc
nagyúr

Ennyi erőből az indiaiakat sérti a tehén levágása...engedjük ki az állatokat.

S lehetne sorlni tovább s tvább

(#7) #53246592 válasza Dany007 (#2) üzenetére


#53246592
törölt tag

Irakba meg Afganisztanba mar kuldtek ilyen terrorista csoportot ;]

(#8) Dany007 válasza #53246592 (#7) üzenetére


Dany007
veterán

LoL , sz.tem te a "hivatalos terroristákra" gondolsz :)

(#9) -conrad- válasza ftc (#6) üzenetére


-conrad-
addikt

Aztán a fényevőket meg sérti, hogy mások megeszik a normál kaját, térjünk át fotoszintézisre... qvanagy a tolerancia úgy látom. :(

(#10) Kazimír válasza finest (#3) üzenetére


Kazimír
őstag

Így van. Jobban tudják ott, hogy mi a terrorizmus mint a Ny-i világban, és mégis a nyugat van betojva tőlük. Hát nem érdekes? :)
Európa (is) ugyanúgy fél a muszlimoktól, mint bő félezer éve. Lehet, hogy egy új hódoltság előtt állunk? Egy-két keleti szőnyeget azért tehát mindenki tartson otthon, jól jöhet az még :)

Disznót, sertést, nevezdaminekakarod én továbbra is fogyasztok, mert finom, és mert nem érdekel, hogy ez kinek a vallási érzületét sérti. Keleten sincsenek tekintettel a keresztény világ szokásaira, akkor mi miért lennénk az övékre?
Ha majd egyszer lesz gyerekem (ha lesz), igenis elmesélem neki a 3 kismalac meséjét! :K

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#11) Dany007


Dany007
veterán

Erre nem lehet mit mondani. Az amerikaiak is sokat képzelnek magukról, de az arab világ is. De (sokszor nevetséges és maradi gondolkodást tükröző) vallási okok miatt ártatlanokat gyilkolni... nem jobb mint pénz és olaj miatt, de azért más tészta a kettő.

(#12) Dany007


Dany007
veterán

Elolvastam a forrást. Valamit nem értek.
Azt írja : "A story based on the Three Little Pigs has been banned from an annual school awards in case it offends Muslims... and builders!"

A builderek alatt kieket / miket ért ?
Nem a legjobb az angolom =/ ezt nemértem. Milyen építők? :)

[ Szerkesztve ]

(#13) -conrad- válasza Dany007 (#12) üzenetére


-conrad-
addikt

Szabadkőművesek? :D

(#14) Kazimír válasza Dany007 (#12) üzenetére


Kazimír
őstag

Továbbolvasva ott a válasz, ezt remélem érted:

"The Three Little Cowboy Builders, a re-telling of the classic fairy tale, was rejected because "the use of pigs raises cultural issues".

Judges said it could also offend builders." :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#15) finest válasza Dany007 (#12) üzenetére


finest
őstag

A buildereken a kőműveseket érti, ti. a kismalacok házat építenek a mesében. Lehet, h sérti az építőipari dolgozók önéreztét is, de ez már végképp fárasztó. Bannolhatnánk Babart, mert a gyerekeket kiselefántként személyesíti meg stb.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#16) Dany007 válasza finest (#15) üzenetére


Dany007
veterán

Jujj de dúrva :D Köszi!
Nem gondoltam volna, hogy tényleg kőműveseket ért alatt. Kicsit már ki is ment a fejemből a mese. Nemsemmi!

(#17) finest válasza Kazimír (#10) üzenetére


finest
őstag

Európa és Amerika olyan országoktól fél, amelyeknek nincs atom-, biológiai fegyvere, de még számottevő légiereje, flottája, hadserege sem. A hidegháború alatt a ruszkiknak több tízezer atomtöltetű rakétája volt és tőlük messze nem voltak így betojva. Hát nem fura?

Dany007:Az igazán a durva, h ezeket a felesleges, józan ésszel nézve agyament törvényeket, felfokozott érzékenységet és eltúlzott tiszteletben tartását a személyiségi jogoknak egyfajta társadalmi méretű tolerancia kialakítására használják fel. A valódi következménye ezeknek az emberi értékítéletnek homlokegyenest ellentmondó, a média által azonban folyamatosan belénk sulykolt eseteknek -pl. pedofil párt engedélyezése Hollandiában, homoszexuálisok gyermekneveléshez, házassághoz való joga nálunk etc-etc - az, h az embereket érdektelenné teszi. Egyszerűen belefáradnak a világ dolgaiba, nem foglalkoznak vele, nem érdekli őket a politika, mert ellentétes minden hagyományos, valódi értékkel, velünkszületett erkölcsiséggel.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#18) -conrad- válasza finest (#15) üzenetére


-conrad-
addikt

Jah, a Barba család meg a papucsállatkákat és különféle amőboid telepeket nem? :U

(#19) dabadab válasza finest (#17) üzenetére


dabadab
titán

Nem voltak betojva a ruszkiktol? Dehogynem. A hideghaborus idokben a "barmikor vege lehet a vilagnak"-tipusu retteges nem votl ismeretlen, es a McCarthy-fele amokfutashoz kepest a mostani War on Terror nem is olyan durva.

Amugy meg a dolog nem tul meglepo, mivel a nuugati vilag hagyomanyos katonai szempontbol szinte legyozhetetlen, viszont van egy csomo mas sebezheto resze es a terroristak azokat tamadjak.

DRM is theft

(#20) Kazimír válasza finest (#17) üzenetére


Kazimír
őstag

Azért ha Hrucsov a kubai rakétaválság csúcspontján nem kacsint, akkor mi most alulról szagolnánk..

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#21) finest válasza dabadab (#19) üzenetére


finest
őstag

A patriot act-et nem a hidegháború alatt vezették be. Amit mondani akartam az az, h a terrorista fenyegetést a Bush-kormányzat politikai érdekcsoportoknak engedve nagyította fel, a nyugati demokráciáűk meg bólogatnak hozzá. (Terrorizmus a hideg háború alatt is volt mégsem került sor a szabadságjogok korlátozására. Tetszikérteni?)

Kazimír:De fel mertek lépni ellenük határozottan. Ha háborús fenyegetés van, akkor tegyék oda magukat, mennjenek, győzzenek, de ne bonyolódjanak bele háború címén a rendfenntartásba, bombázzanak le és tegyenek tönkre országokat mint Irak, akik nem jelentenek valódi fenyegetést. A ruszkik legalább valóban fenyegettek a rakétákkal, Irak mit csinált? (...támogatta a terrorizmust állítólag...mert más vád pl. atom vagy biológiai fegyverek fejlesztése nem állt meg ellene.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#22) finest válasza finest (#21) üzenetére


finest
őstag

Lejárt a mod, a nevetős szmájli egy "De" csak kihagytam a szóközt a kettőspont elöl.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#23) dabadab válasza finest (#21) üzenetére


dabadab
titán

A Patriot Act (legyen abszolut ertelemben barmennyire is rossz) sehol sincs a negyvenes-otvenes evek komcsivadaszatos boszorkanyuldozeshez kepest.

Persze, ertem en, hogy mire gondolsz (sot, nagyreszt en is osztom ezt az ertelmezest), de ehhez nem kell atertelmezni ;) a tortenelmet.

DRM is theft

(#24) finest válasza dabadab (#23) üzenetére


finest
őstag

Amiket írtam, Ron Paul, az egyik republikánus elnökjelölt mondta nemrég. A youtube-on meg lehet találni, a linkek is megvannak az iraki hazugságok top 11-es listája c. topik hozzászólásaiban.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#25) Kazimír válasza finest (#21) üzenetére


Kazimír
őstag

Irak az olajról szól, az új fegyverek, felszerelések kipróbálásáról, meg az amerikai belpolitikáról.
Amerikának remek érzéke van ahhoz, hogy magára haragítson népeket, érdekcsoportokat, vagy szinte bárkit.. :) Ők egyébként békeszerető embereknek tartják magukat, de állandóan győz rajtuk a vágy, hogy "védjék a demokráciát" valahol a világ másik felén, lehetőleg fegyverrel.. Különben lehet, hogy bennük tényleg nagy a békevágy, csak a vezetőikben nem?
Huh, de elkanyarodtunk az eredet témától! :D

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#26) Pukkancs


Pukkancs
tag

Nem engedik a 3 kismalacról szóló mesét? Legközelebb lekamerázom a disznótorost, azt elküldöm nekik e-mailben meg azt is, hogy hogyan csámcsogunk a kaján.
Ezért utálják mindenhol a bevándorlókat, mert toleranciát kell velük szembe mutatni, ők meg le se tojják a mi kultúránkat (tisztelet a kivételnek)

(#27) Kazimír válasza Pukkancs (#26) üzenetére


Kazimír
őstag

:DDD lol

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#28) Hakudoshi


Hakudoshi
tag

Szerencsére nálunk még vannak, akik emlékeznek, hogy ki is volt Hunyadi János... ;] ;] ;]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#29) Ősember


Ősember
őstag

engem speciel zavar, hogy ezek a tálibok meg pizsamában szaladgálnak az utcán. maradjanak otthon - szerintem. :U

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#30) adalbert1


adalbert1
veterán

Hát ekkora marhákat. :W
Ez az eltúlzott tolerancia és politikai korrektség még egyszer nagyon csúnyán vissza fog ütni szerintem, és akkor biztos hogy több kára származik majd a társadalmaknak belőle, mint most haszna.
Amúgy meg tököm kivan a pozitív és negatív diszkriminációval is. Miért nem lehet mindenkit egyenlően kezelni? :U

(#31) Hakudoshi válasza adalbert1 (#30) üzenetére


Hakudoshi
tag

...mert vannak, akik egyenlőek, és vannak, akik még egyenlőbbek. (Á la Orwell)

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#32) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Azthizsem tökéletesen ide vág Divot írása.

[link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#33) Pukkancs


Pukkancs
tag

Sztem gondolkodjunk egy kicsit, hogy ki a hülye: Elsősorban az angolok a béna gyökér toleranciájukkal (meg más népek is, nem csak az angol ilyen), hogy így akarnak benyalni mindenhova(tisztelet a kivételnek). Másodsorban vegyük célpontba a bevándorlókat: mit képzelnek magukról? Azt hiszik, hogy elhúznak az anyaföldjükröl, idehozzák az általunk évszázadokon át gyűlölt kultúrájukat, és itt mindenki térdre fog borulni elöttük? Gondoljunk csak a "fuck the x-mas" nevű bulira (nem írom le, hogy milyen kissebbség rendezte) vagy micsodára. Ha a saját hazájukban csinálják, azt mondom, hogy engem nem érdekel, de itt csinálják egy 1000 éve keresztény országban, és meggyalázzák a hitünket, akkor azért álljon meg a menet!

[ Szerkesztve ]

(#34) adalbert1 válasza Dare2Live (#32) üzenetére


adalbert1
veterán

Annyiból jó, hogy nem lesz tele minden karácsonyi dolgokkal, hogy így talán arról fog szolni az ünnep, amiről kellene, nem pedig a businessről.
Viszont elképesztő milyen irányba haladnak a dolgok, úgy tünik hogy nagyon sok mindenkinek elmentek hazulról (hogy finoman fogalmazzak).
Most őszintén, szerintetek hány embert zavar, ha ő nem a Karácsonyt ünnepli hogy karácsonyi díszítéseket lát, esetleg karácsonyi céges buliba mennek a kollégák? :W

(#35) dabadab válasza Pukkancs (#33) üzenetére


dabadab
titán

Apro pontositas: "Fuck the X-Mass" volt a parti neve, es a karacsony konzumuneppe valasa ellen szolt - bar gondolom, ezt figyelembe veve nehezebben ment volna a jo kis zsidozas.

DRM is theft

(#36) Pukkancs válasza dabadab (#35) üzenetére


Pukkancs
tag

Szerintem magátol értetődő volt, hogy zsidók csinálták, de nem zsidózok, mert ez nem egy zsidózzunk! topik

(#37) finest válasza Pukkancs (#36) üzenetére


finest
őstag

A Fuck the X-Mass tökéletesen beleillik a 17-es hsz-ben Danny007-nek címzett válaszom példái közé. A fuck the x-mass "szójáték" szerintem a keresztények számár van azért annyira sértő mint a muszlimoknak, építőipari dolgozóknak a kismalac.
Szal csak ismételni tudom, amit a 17-ben írtam. Megszokod, belefáradsz, fásultan elsiklasz felette, a lényeg: a tolerancia, a másság tiszteletbentartása címén minél nagyobb undormányokhoz szoktatni a társadalmat. (Azt meg nem gondolja dabadab sem kokmolyan, h a rendezvény szervezőinek az egyetlen frappáns cím kizárólag a Fuck the X-Mass lehetett. :F )

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#38) dabadab válasza finest (#37) üzenetére


dabadab
titán

Bocs, akkor most dontsuk el, hogy erdekelnek minket a mindenfele vallasi alapu erzekenysegi siramok (kit sert a fagyongy?), vagy nem.

Egyebkent meg az X-Mass adott helyzetben teljesen talalo szojatek.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#39) finest válasza dabadab (#38) üzenetére


finest
őstag

Találó szójáték azok számára, akik angolul csak ennyit tudnak.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.