Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

Na igen, már vártam mikor lesz újból szó ilyesmiről.
Ez már egyszerűen röhej. Látszik ebből talán az is, hogy a muszlimok vagy mohamedánok vagy valójában már nem is értem ki-kivel van. De a lényeg, hogy ez egy újabb indok a terror fenyegetésre.
Az ilyen vallási fanatizmus meg hihetetlen. Hogy ennyire határolt szűk látókörű emberek éljenek... Ez azért már túlzás. Aztán mindenki csodálkozik, ha úgymond hmm nem is az, hogy utálom, hanem egyszerűen nem tetszik az a fogalom, hogy vallás.
Mert a történelem folyamán nem egy mészárlást, háborút vittek már végbe a "vallás érdekében". Ennyire topa embereket, akik gondolkodásban le vannak maradva pár száz évet, de nem azért mert vallásosak, hanem mert ennyire! Olyannyira, hogyha valaki egy rossz szót szól a vallására (akármilyen formában) akkor egyből elkezdenek élet veszélyesen fenyegetőzni.
Egy ezeréves mesét betiltanak úgymond, csak azért, nehogy megsértsék szegyén arabok vallását, mert akkor egyből jön a terror. Ez már nem vallásosság, ez primitívség.
Olyan mint amikor oviban valaki szidta a kedvenc transformers figurámat, és ezért adtam neki egy pofont. De felnőtt emberektől ilyet..Meg tüntetéseket rendezni azért...Nevetséges...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.