Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon vártam, nagyon élveztem, és nagyon ajánlom mindenkinek a PC-s verziót.
Nagyon tartalmas, élvezetes, emlékezetes játék. Ne riasszon el senkit, hogy nem FF fan, vagy mert a játék japán!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Most szeretném megvenni a FF XV játékot Ps4-re.
Gondolkoztam ezen a kiadáson, hogy jobb lenne ez. Úgy néz ki hogy igen.
Viszont valami nem egyértelmű számomra, a teszt elején ez van írva :

"A Royal Edition természetesen tartalmazza az eddig megjelent négy nagy DLC-t is, amelyek közül három a társainkhoz kapcsolódik, egy pedig a kooperatív multiplayert hozta be a programba."

A végére pedig ez:

"A Royal Pack DLC a három extra sztoriepizódot, illetve a multiplayer-módot nem tartalmazza, csak a többi említett bővítést."

Most akkor mit tartalmaz?

[ Szerkesztve ]

(#3) Bad Pritt válasza WhiteWalker (#2) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Royal Editionben minden van.

A Royal Pack az alapjátékhoz egy olyan DLC, ami azon tartalmakból áll, ami nem az alapjátékhoz és a négy nagy DLC-hez kapcsolódik, azokon felül még plusz tartalom. Tehát egy ötödik DLC kb az alaphoz.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4) WhiteWalker válasza Bad Pritt (#3) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kösz :R , de azért jól meg van kavarva ezekkel a megnevezésekkel :U

[ Szerkesztve ]

(#5) XuChi


XuChi
addikt

És akkor majd ha megjelenik idén a +3 DLC, akkor lesz majd még egy kiadás, ami Mega Royal Edition lesz ???? :W

(#6) Darkslayer95


Darkslayer95
csendes tag

Mellesleg nem 3 nagy DLC fog jönni a továbbiakban hanem 4 (ezek közül az első Ardyn sztorija lesz). [link]

(#7) .LnB válasza Darkslayer95 (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remélem Ardyn dlc jó hosszú lesz, mert nagyon érdekes karakter, van benne potenciál. Na megy ugye a kora sem kevés. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) WhiteWalker válasza Darkslayer95 (#6) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt a season pass nem tartalmazza? ( értem ezalatt, hogy amik a jövőben jelennek meg) Vagy ez csak az eddig megjelent dlc-re érvényes?

[ Szerkesztve ]

(#9) Darkslayer95 válasza WhiteWalker (#8) üzenetére


Darkslayer95
csendes tag

Valahol úgy olvastam, hogy lesz a második season pass mint mondjuk a rainbow 6 siege esetében.
Szóval nem csak az eddig megjelentekre érvényes.

(#10) WhiteWalker válasza Darkslayer95 (#9) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Remek... Újabb 20$ season pass...
Mindegy, ezt a kiadást előbb utóbb beszerzem.

(#11) Komplikato


Komplikato
veterán

Na jó, akkor most hibernálom magamat és megvárjuk az Über Game of The Year Golden Director's Cut Royal Editiont. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#12) XuChi válasza Komplikato (#11) üzenetére


XuChi
addikt

+1 :W

(#13) .LnB válasza XuChi (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neked megvan az alapjáték konzolon?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) XuChi válasza .LnB (#13) üzenetére


XuChi
addikt

Nincs. Erre a verzióra vártam, de miután kiderült, hogy még ez sem tartalmaz mindent, így várhatok tovább :S

(#15) .LnB válasza XuChi (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor vedd meg szépen, told végig, nézd meg mennyi tartalom van benne, aztán csak utána nyomjad a fejét a falba verő smile-t. Ez a játék bőven megéri az árát. Aztán a megjelenő DLC-ket is simán meg lehet majd venni pár dolcsiért. És mivel én már végigtoltam a játékot, én most vakon képes lennék kifizetni az árukat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) janos68 válasza XuChi (#14) üzenetére


janos68
aktív tag

Ez a játék soha nem lesz készen, akárhogy toldozzák-foltozzák, így teljesen mindegy mikor veszed meg. Ha nincsennek nagy igényeid egy FF játékkal szemben, akkor még tetszhet is. Szerintem ez a legrosszabb rész a "sorozatban". Igen, még a rémgyenge FF13.-nál is, mert az valamennyire kerek lett.

(#17) GreatL


GreatL
őstag

Ebben mindig lógni kell a plafonon?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#18) .LnB válasza GreatL (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, az a Spiderman játék lesz majd PS4-re.

Hogy érted? Csak mert mondom, hogy van egy bazi nagy terület is a játékban, open world, és az felett nincs plafon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) GreatL válasza .LnB (#18) üzenetére


GreatL
őstag

Úgy hogy valami kardot beleakaszt bizonyos magas tárgyakba és onnan csap le mindenkire. Persze aki játszott vele az nyilván érti, a többiek meg csak hülyeségeket írogatnak értelmes válasz helyett.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#20) .LnB válasza GreatL (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Röviden a rendes válasz a kérdésedre: Nem.
Videóval prezentálva: [link]

Teljes értékű válasz:

Noctis közelharci fegyverek széles skálájához férhet hozzá, mint például egy- és kétkezes kardokat,baltákat, tőröket és pajzsokat. A fegyvereket a semmiből teremti elő és a játékos manuálisan mozgathatja őket. Attól függően változik a támadásai gyorsasága és ereje, hogy melyik fegyvert választja. A normál támadásokon kívül vannak olyanok is, amik nagyobb kárt okoznak Noctis pozíciójától függően, mint például a „Side Strike" vagy a „Blindside" a „Warp Strike" támadás mellett. Az ellenségek támadásait hárítani is lehet és a hárítás minőségétől függően Noctis ellentámadhat. Ha pajzs típusú fegyvert használ, egy sikeres blokkolás visszalöki az ellenséget,sebezhetővé téve a támadásoknak. A történethez kapcsolódó fegyverek a Királyi Fegyverek amiket Noctis egy speciális támadás, az „Armiger" keretében tud előhívni. Ezek erősebbek a normál fegyvereknél, de Noctis életpontjaiba kerül minden használatuk. Ezen kívül pedig Noctis kétféle lőfegyvert használhat: fegyvereket, mint például pisztolyok vagy puskák, vagy gépeket, amik nagyon erősek és az alkalmazott típustól függően változik a hatásuk.

Az a lógás csak amolyan "lesből támadás", semmi több.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.Akinek meg van PC-re,tudna nekem esetleg válaszolni.Megvettem steamen a windows editiont,letöltött valami 80 gb-ot.Na már most én szeretném hozzá a HD packot is ami ingyenes és amikor steamen megkeresem a HD packot akkor ott az van,hogy játék inditása nem pedig letöltés.Ezek szerint azt automatikusan letölti hozzá és akkor játékon belől tudom majd állítami,csak azért kérdem,mert egy 4k-s TV-én akarok vele játszani,és ha lehet teljes pompájában akarom élvezni.Segítséget előre is köszönöm.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#22) .LnB válasza wukodlak (#21) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hello,

Azt az egy DLC-t pipáld ki, akkor tölti le a 4k-s textúrákat. [kép]
A játékban, pedig a grafikai beállításoknál, az Assets legyen ON.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23) wukodlak válasza .LnB (#22) üzenetére


wukodlak
aktív tag

Értem.köszi

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#24) .LnB válasza wukodlak (#23) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Viszont egy 1080Ti legyen a gépedben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25) wukodlak válasza .LnB (#24) üzenetére


wukodlak
aktív tag

Nemrég újitottam 2 db 1080-at,talán nem lesz gond.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#26) XuChi


XuChi
addikt

Nekem életem egyik, ha nem a legnagyobb POZITIV csalódása ez a játék. Az előzetesek és gameplay vidók alapján nagyon leszoltam, lenéztem ezt a címet. De beszereztem szürkén, beleraktam több mint 40 órát, és most ott tartok, hogy megyek megvenni a steam verziót, mert ez valami csoda!!! Imádom. És nem érdekel, hogy harmadszor esek neki a 0-ról( volt 2 save game vesztésem. Az egyi 12 óra a másik 40 órányi játékidő volt) mert megéri minden vele töltött perc!!!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.