Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze.. még ki is kell hírezni.. [link]

Nem volt elég a tegnapi, mikor egymás után háromszor néztem végig újra és úrja. :O

-sponsored by Zewa Softis

Remélem mihamarább bejelentik PC-re. [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) KaitouP


KaitouP
veterán

Na jó, ezzel kicsit túl lőttek most... Szeretem Eminemet, annak idején a CoD Modern Warfare 2 trailere a Till I Collapse című számával nagyot ütött, de így volt a BO1 vagy a Ghosts trailer is. Egy ilyen jellegű játékhoz, mint a CoD is, elmegy.

De. Mi köze Eminemnek egyáltalán úgy önmagához a Final Fantasy-hez? Egy olyan játékhoz, amihez többek között olyan MŰVÉSZ szerzett zenét mint Nobuo Uematsu? Olyan műveket, amik a játékvilág legszebb dallamai közé tartoznak? Sehogy sem fér nekem össze a káromkodós rap zene, meg az előbbi. Túlerőltetik ezt a trailer dolgot.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3) .LnB válasza KaitouP (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én meg nem szeretem a rap-et, és Eminemet sem, egy kicsit sem. Viszont a trailer tetszett. Szokatlan zeneválasztás, de nem mindig rossz az.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) KaitouP válasza .LnB (#3) üzenetére


KaitouP
veterán

Furcsa mert a rap zenéért én sem vagyok túlságosan oda, a magukat "rappereknek" nevező magyar csodabogaraktól meg egyenesen hánynom kell. Meg az amcsi nigger majmoktól is, akiknek a dumája másról sem szól csak a néregdrága autókról, sok pénzről, meg a sunciról.
Viszont Eminem más. Az ocsmány trágár szövegei ellenére nagyon nagy igazságokat tud mondani, és ezt szeretem a többnyire dallamos zenéjében.

Viszont a játékot, és Eminemet nagyon nem tudom összeegyeztetni, ha ez lett volna az első trailer a játékból anno, és ez alapján vásárolnék, biztos nem vettem volna meg.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5) .LnB válasza KaitouP (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj a magyar "telep nevelt fel féle suttyók" ... de szép is mikor az utcán a hülyegyerekek telefonjából ilyen fos szól. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) KaitouP válasza .LnB (#5) üzenetére


KaitouP
veterán

Ú ne is mond... nem egyszer futok bele ilyen taknyokba, ott a kezébe a telefon vagy a BT -s hangszóró, aztán üvölt belőle ez a gusztustalan, hányadék, zenének nem nevezhető fos. Fognám aztán ott verném szét a hülye telepi fején. :(((
(Semmi gondom amúgy a lakótelepen élőkkel, félig én is ott töltöttem a gyerekkoromat.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7) szupermacs


szupermacs
veterán

Gyúrtak még valamit a maradék marketingre szánt pénzből?

(#5) .LnB: Telepi gyerek vagyok és az ucca nevelt fel. Neszórakozzá má ilyesmivel, hogy ez neked nem zene. Csak nem értesz hozzá. Keménynek kell lenni az ilyen thug lájfhoz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) pr0bi


pr0bi
senior tag

FF XIII alatt Leona Lewis szólt, valami populárisabb számmal fel kell kelteni az érdeklődést.

(#9) KaitouP válasza pr0bi (#8) üzenetére


KaitouP
veterán

Azért Leona Lewis és Eminem között zeneileg - meg gondolok emberileg is - hatalmas különbségek vannak. :D Előbbi jobban illik a játékhoz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#10) okibots


okibots
aktív tag

Nekem nem jött át, valahogy nem illett oda ez a zene. De a játék maga nagyon is foglalkoztat, karácsony tájékán be kell majd ruházni rá, jó időtöltésnek mutatkozik a mákos hajtott evése közben :D

Nem baj, legalább eszembe juttatta a régi szép időket, mikor még Eminem-et és D12-et hallgattam, mostanában nem szoktam ( inkább Avenged Sevenfold, Five Finger Dead Punch,Disturbed és társai mennek :D )
Mindegy, megyek is meghallgatom Eminem feat Royce Da 5'9 Fast Lane című számát.

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#11) Luck Dragon

Várom hogy kipróbálhassam majd.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) derapo


derapo
tag

Én nem szeressem a Eminemt..de ez jó.

https://www.youtube.com/watch?v=etVHIG8i_Ls

(#13) zone


zone
őstag

A filmbe is nagyon beillett az Audi R8...

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#14) RIC5I


RIC5I
tag

Kik vagyunk ? Final Fantasy rajongók
Mit akarunk ? FF XV-t PC re
Mikor akarjuk ? Minnél elöbb !!!!!!!!!!!!!

1-2 helyen lehetett volna ritmikusabb a vágás és tlaálhattak volna esemény dúsabb elemeket de nekem tetszik nem tökéletes és nem is kirobbanóan jó de nincs vele gond :C

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#15) Wesder válasza okibots (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon helyes :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) okibots válasza Wesder (#15) üzenetére


okibots
aktív tag

Ismerős az Avatárod...és az aláírásod is ;]
Holnap edzés közben, meg is van milyen album szól majd ;)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#17) lmno


lmno
őstag

"amelyhez sikerült egy nagyon oda nem illő zenét választaniuk a készítőknek."
Azt kifelejtetted, hogy szerinted :P

(#18) tuki2200 válasza KaitouP (#9) üzenetére


tuki2200
senior tag

Ja baromi szar ember csak mert rappel az nem baj h életre hívta a marshall mathers alapítványt meg több egyebet is ami a szülőhelyén rászoruló fiataloknak ad ingyen kaját meg állja a tandíjat, elton johnnal közösen az egyik legnagyobb pártolói az AIDS kutatásnak és stb...

(#19) KaitouP válasza tuki2200 (#18) üzenetére


KaitouP
veterán

Szövegértés egyes, leülhetsz. Senki sem mondta hogy szar ember, azt mondtam hogy emberileg mások lehetnek, mások az értékek, stb.

zone: nem illett bele, dehát fizetett reklám... japán film, pont ezért jobban őrültem volna egy dögös Mazdanak, vagy ilyesminek.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20) Wesder válasza okibots (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Csak nem a War Is The Answer? ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) okibots válasza Wesder (#20) üzenetére


okibots
aktív tag

:K

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#22) Döglött Róka válasza KaitouP (#4) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hopp, kiborult a rasszista frusztáció:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#23) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Hát, aki követi az FF-játékokat az tudja, hogy ennél kevésbé "Final Fantasy-bb" trailert nehezen lehetett volna összerakni.
Bár gondolom ez pont azoknak szól akik nem ismerik a sorozatot.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.