Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Amikor az ember top2 játékát kombinálják... zseniálisan jó lesz ez a patch!! :C
Hónapnyi classic kitérő után jövök is vissza.
Szimplán a sztorit nézve is az egyik legjobb FF szerintem (a HW meg a Shadowbringers legalábbis biztosan).

New Game+-ba egy későbbi patchben be fog kerülni az A Realm Reborn MSQ is, de ha minden igaz, azt teljesen át akarják dolgozni mielőtt kiadják, mert eszméletlen mennyiségű fillerrel van tele.

Miután megírtam annó a Realm Reborn bemutatót, folyamatosan terveztem, hogy írok egy hasonlót majd a Heavensward, majd a Stormblood, majd a Shadowbringersről. Lehet utóbbiról még nem késő. :D

---

Nem sok kicsit talán a magyarítás? Vagy csak elszoktam tőle, mert túlnyomó többségben angolt használok mindenre (is)? Ha mást nem, a "nagy cégek" szerintem inkább maradhatna "Grand Company", ha már az "Alliance Raid" sem lett "szövetséges portyára" fordítva. El kellett gondolkoznom 1-2 percet, hogy mit akar az előbbi jelenteni, pedig én aztán otthon vagyok a játékban. :)

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#2) #04430080


#04430080
törölt tag

Milyen érdekes, hogy a wowhoz képest kb magyar sincs a játékban :DDD

(#3) saelin válasza #04430080 (#2) üzenetére


saelin
veterán

Nem igaz. Játsszák magyarok is jópáran. Nemrég tértem én is vissza a játékba és most megpróbálok eljutni a kiegészítőkig.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) #04430080 válasza saelin (#3) üzenetére


#04430080
törölt tag

De azért azt érzed valahol, hogy az a 30 játékos a majd 1 milliós aktív játékosbázisból nevetségesen kevés. PH -n a játéknak még topikja sincs szerintem.

(#5) nonsen5e válasza #04430080 (#4) üzenetére


nonsen5e
addikt

Az átlag magyar közösségekből játékokban kiindulva, lehet nem olyan nagy probléma, hogy nincsenek sokan.

Amúgy a játéknak az egyik legjobb közössége van. Olyan szinten más, ahogy az idegenek hozzáállnak egymáshoz, vagy az össze-vissza bénázó kezdőhöz.
Ég és föld a WoW community-hoz képest. És ez legalább annyira meglátszik a fejlesztők a játékhoz való hozzáállásán is.

Mindkettővel iszonyat mennyiséget játszottam/játszok, nem 1-2 hónap után vonok le végbemenő következtetéseket. :)

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#6) saelin válasza #04430080 (#4) üzenetére


saelin
veterán

Ebben igazad van. Az "animés" külső sokakat taszít, pedig mennyi tartalom van ebben a játékban és az milyen fun! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) nxswitch


nxswitch
senior tag

Annyira szeretnék megint játszani vele, de nincs idôm. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.