Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hu gyerekek..micsoda csoda ez kérem..Final X-2..MEGINT?
Nem volt elég egyszer elkövetni ezt a bűnt az emberiség ellen? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) ldave válasza Sirandrish (#1) üzenetére


ldave
félisten

Csajos játék volt, na :) Én szeretem a job/class system-es japán cuccokat, szóval elszórakoztam vele, de sose vittem végig.

Amúgy meg menjen a fenébe az SE, ha már itt vagyok.

A Slime draws near! Command?

(#3) Sirandrish válasza ldave (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is elvittem valameddig de a végétől nagyon messze abba is hagytam :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) k.zsuzska1


k.zsuzska1
csendes tag

én vagy a 8-al vagy a 7-el (vagy a kilenccel) játszottam pc-n... nem tudom, hogy végigvittem-e, akkor még angolul se tudtam olyan jól... nagyon szenvedős volt kitalálni, h merre kellett menni :D
(egy rövid szőke hajú srác volt a főszereplő)

(#5) Sirandrish válasza k.zsuzska1 (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor az a 7 volt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Tidus


Tidus
addikt

Na ezek jól jönnek ismét lesz ok az ismételt végigjátszásra. A X-II. tényleg csajos egy kicsit, de a zenék annál jobbak.
Bár igazából csak a HD-re javítják.
Hát a X. az pedig a kedvenc, főleg a főszereplő, hogy is hívják? :D

[ Szerkesztve ]

(#7) alevan


alevan
őstag

Nem tudom, én a VII-el játszottam utoljára, azóta el vagyok veszve az FF verziók között....

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.