Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Bár lehet, hogy a BioShock rendkívül érdekes filmalapanyagnak szolgálhat, szerintem semmiképp sem lehetne visszaadni azt a hangulatot, amit a játék nyújt.

Engem a mai napig borzongással tölt el az a fajta érzés, amikor tudod, hogy nem vagy egyedül és nem érzed magad magányosnak, de mégis mindenki ellenség. :Y

Egyszerűen meg se bírom fogni, meg megfogalmazni az érzést; aki játszott vele biztos tudja mire gondolok.

Crysis egy másik téma, már maga a játék is elég filmes volt; gyakorlatilag ha feldúsítják a játékmenetet több co-oppal máris kész a film. ;]

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2) Janoska26


Janoska26
addikt

A bioshock kell mindenképp, csak lehetőleg több vérrel kicsikét :DD

(#3) Kareszovics válasza Janoska26 (#2) üzenetére


Kareszovics
addikt

Több vér??? :Y Mi számít akkor neked véresnek?

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4) Janoska26 válasza Kareszovics (#3) üzenetére


Janoska26
addikt

abszólult nem tűnt nekem pc-n brutálnak, inkább csak morbidnak, bár ezt majd a moziban gondolom látványosabban meg tudják oldani :DD

(#5) athomi


athomi
veterán

Hitman-ből is film lett, aztán egy kalap kaki lett belőle. Nem tudom miért erőltetik az ilyen filmeket.

(#6) Janoska26 válasza athomi (#5) üzenetére


Janoska26
addikt

ez a kalap kakis témával eddig csak Te vagy így, olvasgass egy kicsit a filmes topicba, a többségnek tetszett, Én még nem láttam, megvárom míg meglesz dvd-n frankón 5.1-be, ez alá nem adom, és majd akkor nyilatkozom róla, nem egy retek camos avi megnézése után, az rengeteget el tud ám venni a filmből :(

(#7) BITBOYS válasza athomi (#5) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mert kell, a Hitman nem is rossz annyira. Én még mindig a Halo-t várom, csak várom...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) Janoska26 válasza BITBOYS (#7) üzenetére


Janoska26
addikt

Bezonyisten, nem is tudom mi lenne velünk mondjuk Kaptár nélkül :U :DD

(#9) athomi válasza Janoska26 (#8) üzenetére


athomi
veterán

na jó, kaptárt azt én is szeretem :)

(#10) BITBOYS válasza Janoska26 (#8) üzenetére


BITBOYS
addikt

Háát, ha arra a Kaptárra gondolsz amibe a méhek gyűjtik a mézet :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#11) RasHaN


RasHaN
aktív tag

Csak annyit mondok: Bloodrayne ;] Haverom egy hétig nem állt szóba velem amikor viccből elhintettem hogy menjünk moziba megnézni :C

Szerk: az Uwe Boll féle adaptációktól kell rettegni :(

[ Szerkesztve ]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#12) Janoska26 válasza RasHaN (#11) üzenetére


Janoska26
addikt

Hát ja, House of Dead :C jól elcseszte azt is, és ha jól tudom, most a Far Cry-t is jól elintézi, a szemétláda :D

(#13) Kareszovics válasza Janoska26 (#12) üzenetére


Kareszovics
addikt

Na az mekkora gáz film volt; állati giccses volt amikor bevágta azokat a részleteket a játékból. :DDD :O :Y

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#14) RasHaN válasza Kareszovics (#13) üzenetére


RasHaN
aktív tag

és a Doom FPS jelenete? :D mintha a house of the dead-ból vágtak volna be egy jelenetet :O ;]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#15) Kareszovics válasza RasHaN (#14) üzenetére


Kareszovics
addikt

Igen az is elég kész volt, bár nagyon nem emlékszek rá mert éppen akkor haveréknál ilyen "fertőtlenítő-party" volt. ;]

Azért azt kijelenthetjük, hogy a Doom azért "színvonalasabb" alkotás, mint a HOTD.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#16) Sirandrish válasza Janoska26 (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah..szerintem sem volt véres a Bioshock mint game...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Sirandrish válasza RasHaN (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

az egy nagy rakás kaki volt szvsz:)
az a mogás amit ott előadtak borzalmas volt:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Shodan


Shodan
addikt

Nem értem miért vannak úgy rákattanva a bioshock storyára. ss2 egy az egyben ugyanez,és már közel 10 éves.
Maximum ilyen I am legend féleséget lehetne belőle kihozni, mivel túl sok párbeszéd nincs benne, vagy csinálnak belőle valami gagyi zombis filmet.
Crysis meg olyan mint HL2 szinte már a játék olyan mint a mozi.Ha csak fognának egy kamerát és leforgatják a játékban lévő jeleneteket, már abból nagyon jó kis filmet lehetne csinálni.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#19) RasHaN válasza Shodan (#18) üzenetére


RasHaN
aktív tag

csak ss2-t kevesen ismerik, maximum névről

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#20) feka007


feka007
nagyúr

Na már vártam mikor csap le valaki a Crysisra, szerintem jó kis sci-fi lesz belőle. Csak ne legyen akkora fos, mint a Doom movie, leégették a játékot...

[ Szerkesztve ]

(#21) ChromeX válasza feka007 (#20) üzenetére


ChromeX
addikt

nagyon jó kis film lenne(lesz) és mindenki gépén futni fog :D
a WoW filmet várom leginkább de sajnos még azt sem kezték el forgatni ha minden igaz :(

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#22) Shodan válasza feka007 (#20) üzenetére


Shodan
addikt

De ilyen agyatlan, no történet játékokból többet kihozni nem is nagyon lehet.
Egyedül a resi és a tomb raider volt életképes, mindkettőből készült folytatás is.
Ilyenekkel hogy mortal kombat, doom, street fighter, house of the dead nem is értem mit akartak.
Talán az okos fejeseknek olyan játékot kéne választaniuk amiből film is készíthető és nem csak a neve adja el.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#23) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

Nah hát én a Crysis filmre lennék nagyon kiváncsi!!!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#24) HDR renderin válasza feka007 (#20) üzenetére


HDR renderin
senior tag

nah hát a doom,az egy rakás .... mert nagyon hülyeségek voltak benne! :F :F :U

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#25) Xelo válasza athomi (#5) üzenetére


Xelo
addikt

egyetértek veled Hitman-nel kapcsolatban. a játékot imádom, baromisokszor végignyúztam legnehezebb fokozaton vérpénzt is, és mivel én játékban csendes gyilkosként játszottam, ahogy elvileg megalkották az édzsönt fortiszevönt, így sztem baromi gyenge lett a film az ilyen vetődök ölök lövök, meg az alsógatyámból előhúzok egy katanát aztán elkezdek a néger-hitman ellen kaszabolódni. .pfff :O mekkora csalódás

(#26) tdd587


tdd587
őstag

Sziasztok,

Úgy tudom a Resident Evil első részét oktatják a film akadémián a flashback-es megoldásai kapcsán. Ha még ezeket a bugyuta mutánsokat kihagynák végre, akkor egész jó lenne...

Azért az Alone in the dark még mindig üt. Ekkora f*st ritkán adnak ki...

A Dungeon Siege mozit meg inkább meg sem néztem, olyan szép emlékeim voltak az első részről...

Üdv,

tdd587

[ Szerkesztve ]

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#27) Fáraó


Fáraó
őstag

Nem értem miért várjátok a Crysis filmet. Rosszabb lesz a grafikája mint a játéknak. ;]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#28) fpeter07 válasza ChromeX (#21) üzenetére


fpeter07
veterán

ne légy olyan biztos, menüben lehetne állítani a low, med, high, vhigh grafot ;] :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.