Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) padavanBP


padavanBP
csendes tag

Ez aztán címlapra való volt! :C

www.gamedroid.hu

(#2) Viszlát válasza padavanBP (#1) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem csak a Logout, de a film is megérdemelne többet....

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3) Wise


Wise
tag

Szakmai?

(#4) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Hat igen, nem cimlapra valo. Egyebkent a film tenyleg jo, vegre nem a sablon-sztorival/szereplokkel jottek az alkotok, de ez siman elfert volna a filmes topicban egy kommentkent is....

Na igen innen latszik hogy a rang nem minden (hu de rossz kedvemben vagyok).

[ Szerkesztve ]

(#5) SimS


SimS
senior tag

Üdv mindenki!

Nem a címlapra akartam én tenni, de máshová nem lehet, vagyis nem tudtam. Személyesnek nem tartom, egy post-nál meg többet érdemel (részemről). Lehet, hogy nem a legbővebb írás, talán többet is érdemel, sőt biztosan - mit tegyek még bele?
Bár lehet inkább megy a kukába...

mod: OFF

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#6) Viszlát válasza SimS (#5) üzenetére


Viszlát
addikt

Szia!

Kuka helyett inkább szánj rá egy fél órát. Olvasgass egy kicsit a film után, nem árt némi plusz információ a készítőkről, körülményekről, stb. Utána pedig gondold át, hogy milyen személyes élményeid voltak a filmmel kapcsolatban, azokon túl, amiket már leírtál. Gondolok itt olyasmire, hogy részletezd, mi tetszett, mi nem, mi volt az ami leginkább megfogott.

Üdv, V

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#7) SimS válasza Viszlát (#6) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Frissítve az általad javasolt dolgokkal, remélem egy picurit jobb lett :B :(

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#8) Viszlát válasza SimS (#7) üzenetére


Viszlát
addikt

Na így már egész más, lényegesen jobb lett. Van még pár kifogásom, de azokat megírom priviben :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#9) tkazmer


tkazmer
addikt

ez az, ami angolul ratatuille néven futott nem?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#10) Viszlát válasza tkazmer (#9) üzenetére


Viszlát
addikt

Majdnem, ennek Ratatouille volt a címe :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11) SimS válasza tkazmer (#9) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Legjobb tudomásom szerint amennyiben erre gondolsz, igen ez volna az :)

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#12) tkazmer válasza Viszlát (#10) üzenetére


tkazmer
addikt

igen, ez az, csak kiejtve o nélkül van:)

(#11) SimS
igen, ez lesz az...jó kis reklámkampánya volt, notthigham főterén egy hatalmas sajt volt felállítva neki, hogy a népek ismerkedjenek vele...

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#13) capafog23


capafog23
őstag

3X néztem meg ennyi elég is volt.
Vannak benne jó részek, nekem bejött. :DD

(#14) csapos2


csapos2
addikt

Megnéztem, tetszett. Bárkiből lehet valaki.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#15) #64791808


#64791808
törölt tag

Nem állom a rajzfilmeket, utoljára a Shrek 1 tetszett, sőt, kiváltképp a Pixar filmeket rühellem.

De ez a film úgy ahogy van zseniális. Nem akarok talpat és segget nyalni és bővebben kifejteni, de tetszik, minden a helyén van, úgy jó, ahogy megcsinálták.

(#16) Kephamos válasza ipavlidu! (#4) üzenetére


Kephamos
addikt

"WTF?"
------------
Jó kis írás lett, már régóta meg akarom nézni a filmet.

(#17) azbest


azbest
félisten

Hmm csak azt sajnáltam hogy iszonyat gyenge felbontásban adták a moziban ahol néztem... szerintem dvd -ről ment, mert netes qt előzetesben simán kivehető volt a szőr is rajta ;) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.