Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DS39


DS39
nagyúr

LG K3 - ezekkel a paraméterekkel már inkább legalsó kategória, 30k-ért drága kb.

(#2) Csapoati válasza DS39 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vernee Thor, helló. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) vigyori78


vigyori78
őstag

Filléres 4G újdonság a Telenornál :már kezdtem örülni, hogy korlátlan net lesz 10.-Ft ért :DDD

(#4) Wesder válasza vigyori78 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Szintúgy, viszont havi 4990ft-ért van 25GB netjük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) moleculez válasza Wesder (#4) üzenetére


moleculez
veterán

Az egész jó ajánlat, amúgy a Vernee Thor hogy jön szolgáltatói ajánlatba? (Hello) Korrekt telefon lett, de nép egyszerű gyermekének nem opció egyszerűen.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) vigyori78 válasza Wesder (#4) üzenetére


vigyori78
őstag

Ezt hol is találom ?

(#7) Wesder válasza vigyori78 (#6) üzenetére


Wesder
félisten

+ moleculez

Bementem a szolgáltatóhoz kérvényezni, hogy amikor kezdetét veszi a havi ciklus az 1GB net helyett (1500ft) a 3GB netet vonja le a kártyámról. (2500ft)
Havi 5 ezerrel töltöm, így megéri. Akkor mondta a hölgy hogy 4990-ért kaphatok 25GB-ot + hozzá csapnak egy mobil rutert is. Nem lett volna rossz, de sokszor vagyok wifi közelben így nem tudtam volna kihasználni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Csapoati válasza moleculez (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Aki nem hajlandó az ilyenekről tudomást venni, és csak besétál a Telenorba aztán elhozza, amit ő maga jónak tart, azt nem is sajnálom. Aki idősebb az kérjen segítséget a családban, aki meg lusta, az ÍJ. XXI. század van, az internet már mindenhova elért.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) Halkow.


Halkow.
senior tag

Régebben évekig elvoltam a 20-25 ezres telfonokkal, manapság szóba se jöhetnek, mikor vásárlás előtt állok akkor azt veszem észre, hogy egyre többet fizetek a telefonokért.

(#10) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem bízom én az ilyen olcsó dolgokban.

(#11) Csapoati válasza Halkow. (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig évekkel ezelőtt (4-5-6) pont ebben a kategóriában voltak hulladékok, ma meg már ott van egy Vernee Thor... De még a nevesebb márkák legalsó kategóriás készülékei is sokkal jobbak, mint mondjuk egy Galaxy Mini volt 2011-ben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Filléresnek nem nevezném, amikor 10-11 ezerrel többért a K8-at adják (feltöltős).
Amúgy S210, 1/8 GB Ram/Rom, Android 6.0. Előfizusan megérheti megvenni, ha valakinek ténylegesen(!) nulla forintért kell valami.

(#13) lm83 válasza Csapoati (#11) üzenetére


lm83
őstag

Azzal van a probléma, hogy a nevesebb gyártól legalsó készülékei, azok mennyibe is kerülnek...

(#14) bedibazsa válasza vigyori78 (#6) üzenetére


bedibazsa
senior tag

My Hipernet Home S; 25gb net, 4590, ha két évet aláírsz, 3000 Ft a hordozható kütyü hozzá, van harminc napod kipróbálni, a helyszínen pedig 990 Ft-ot kell fizetni, mely jóvá lesz írva a számlából.

(#15) Kreon21


Kreon21
csendes tag

A Telenorról annyit, hogy a Huawei P8 Lite vállalati ügyfeleknek 2 év előfizetéssel bruttó 52.990, a Media Marktban megkapod újonnan kártyafüggetlenül, DUAL verzióban 52.799-ért. Na, vajon melyik éri meg jobban? És még a lelkedet sem kell eladni két évre... :-( Így legyél te hűséges előfizető. Még köszönjem meg, hogy nem kérték el a fél vesémet? :W

(#16) janeszgol válasza Kreon21 (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

A vállalati ügyfél az flottát jelent? Ti másodperc alapon beszéltek, alapból tized áron, esetenként tripla adattal. És még kedvezményes készülék is kell? Valamit valamiért. :)

(#17) Kreon21


Kreon21
csendes tag

Ugyanez van a P9 Lite-al is. Telenor 78.990 vs. MM 74.791!
Sőt. Samsung A5 2016 ugyanúgy 99.990 mindkettőnél.
Sony Experia XA Telenor 93.990 vs. ED 84.990
és még sorolhatnám...
:W

[ Szerkesztve ]

(#18) Viktor77 válasza Kreon21 (#15) üzenetére


Viktor77
titán

És az MM-essel már tudsz is beszélni, vagy ahhoz is kell előfizetést venned?
Hint: kell.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19) Kreon21 válasza janeszgol (#16) üzenetére


Kreon21
csendes tag

Amíg nekem vállalnom kell, hogy két évig biztosan továbbra is az ügyfelük leszek, és nem válthatok kedvemre szolgáltatót (mert lehet, hogy menet közben kapok egy jó ajánlatot), addig igenis adjanak jelentős kedvezményt, vagy k*pják be. :(((

(#20) Kreon21 válasza Viktor77 (#18) üzenetére


Kreon21
csendes tag

Az előfizut nem mondom le, de biztos, hogy telefont nem rajtuk keresztül vásárolok, mert nem vagyok hülye, hogy lekössem magam, ha lehetek szabad is... ;)

(#21) Viktor77 válasza Kreon21 (#20) üzenetére


Viktor77
titán

Ha nem kötöd le magad, akkor feltöltősre gondolsz. Amivel már valószínűleg többre fog kijönni a telefon, ha ugyanannyit akarsz beszélni mint előfizusként.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22) janeszgol válasza Kreon21 (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Az oké, de én is aláírom a lakossági kettő évet és detto nem vagy alig kapok kedvezményt. Csak én 3000-ért 200 mega netet kapok, nem fél-egy gigát, illetve 100 percet kapok és nem 6000 másodpercet. Ja és flottában ezek egy ezressel lehet még kevesebbe is kerülnek. És ma már csak az nem flottás, aki nem akar az lenni, mivel a neten árulják a flottatagságot. Én pl nem akarok.
Jó ez így. A flottások élvezzék a frankó csomagjaikat, cserébe drágább legyen a készülékük, mint függetlenül.

(#23) Kreon21 válasza Viktor77 (#21) üzenetére


Kreon21
csendes tag

Már miért kellene lemondanom az előfizetésről? nem kötelező minden két évben újra rabosíttatni magamat. Ha lejár a hűség, egyszerűen nem továbbítok és kész. Minden feltétel (havidíjak, percdíj, stb.) marad, csak éppen nem leszek rab.

(#24) Kreon21 válasza janeszgol (#22) üzenetére


Kreon21
csendes tag

Én kicsivel több mint 2000-ért kapok ingyen beszélgetést flottán belül, és flottán kívül is kedvezményes díjakat (most hirtelenjében nem tudom a percdíjakat, de 10 Ft alatt vannak). Internetet viszont lemondtam, mert elveim szerint pofátlanság adatkorláttal árulni a netet. Majd ha egyszer lesz mindenhol elérhető net adatkorlátozás nélkül, olcsón, majd akkor lehet, hogy aktiváltatom...
Rokonaink az USA-ból telefonálnak ide Mo-ra annyiért, mint mi a vadkeleten hálózaton kívül. Talán nem kellene hülyének nézni a magyarokat. Egyébként is sokkal kevesebből élünk, mint a nyugatiak, a díjak pedig itt a legmagasabbak. :(((

(#25) janeszgol válasza Kreon21 (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

+1.

Igaz nem kérdezted, hogy miért nem megyek flottába. Nincs cégem, családom nem akar előfizus lenni és szeretem magam irányítani 100%-ban az előfizetésem. (Hogy azt csináljak vele, mait akarok.)

Tudod mi nagy pofátlanság még? A nem publikus csomagok. Legalábbis erről még csak olvastam. Hogy is ha fel akarod mondani az előfizud, akkor kedvezőbb áron kínálják ugyan azt vagy többet. De ha csak simán hosszabbítasz, nem kapsz kedvezményt.

(#26) Kreon21 válasza janeszgol (#25) üzenetére


Kreon21
csendes tag

Erről én is csak hallottam. Egyszer meg kellene próbálnom befenyíteni őket. Amennyit az előfizetésemmel keresnek, lehet, hogy a képembe röhögnének. :D

(#27) bedibazsa válasza Kreon21 (#26) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Új generációs dolgozói csomagnál nem igazán fognak ezzel megkeresni, inkább a lakossági ügyfeleknél releváns ez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.