Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Mi ez? Fizetett reklámnak is elmenne.

A véleményem a játékról: 'nyátok EA! Két vagy három évvel ezelőtt kellett volna ezt meg lépni, és akkor igen... de így? Konzolon ez a "next-gen" dolog már több éve megvan, még egy ócska portot is lusták voltak készíteni, inkább foltozgatták azt az elavult pc-s motort... és kaptunk valami port szintű dolgot billentyűzetre, csak sokkal bénábbat.
Gondolom a '10 már nem fogyott elég jól, erre az EA-nál a fejükhöz kaptak, hogy mi is van ezzel a FI..szarral.
Mondom, 2-3 ezelőtt kellett volna ugyanez. Nem volt hozzá pénzük, tapasztalatuk, vagy mi? Ja, dehogynem.
Lényeg a lényeg, most 2011 felé akarják ránk sózni azt, ami a konzolosoknak már évek óta van. És új, meg "Next-Gen"... pff

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) #97544192


#97544192
törölt tag

egyik kedvenc részem:

Most következzen,ami sok mindenkit foglalkoztat,és felmerül a kérdés"gépigény"

nem érzed néha azt, hogy nem ártana megtanulni a fogalmazásnak emlegetett tevékenységet? :D

(#3) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Most már biztos érződni fog a játékos mozgásán, mikor fingik egyet.

fogalmazás 1

[ Szerkesztve ]

(#4) Samus


Samus
addikt

Nem szeretnék senkinek sem beszólni, de mostanában már nem ez az első ilyen semmilyen "játékteszt", volt már pont ugyanilyen, egy másik kolléga billentyűzetéből, hasonló minőségben. Csak nekem kezd ez kísértetiesen hasonlítani egy kedves régi "almás" ismerősünk ténykedésére? Tényleg nem sértésnek szánom, csak hangosan gondolkodom...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) fatal` válasza szablya (#1) üzenetére


fatal`
titán

1. Sokak szerint az idei pc-s fifa jobb mint a konzolos (nem túl jó a konzolos 11)
2. Focit PC-n is gamepaddal kell játszani, billentyűvel egyszerűen nem jó. Én is 1-2 hete kezdtem gamepaddal és sokkal jobb.

(#6) szablya válasza fatal` (#5) üzenetére


szablya
tag

Konzolon még nem játszottam FIFÁt, lehet, hogy az idei már jobb... talán.
Játszottam több részt billentyűzettel és gamepaddal is, az én amatőr-semi-pro szintemen nem túl sok különbséget éreztem, bár igen, gamepaddal élvezetesebb volt.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) Krisinto


Krisinto
őstag

Szerintem ez is olyan sz@r lesz, mint a 10...
10-re is azt mondták, hogy hú mekkora játék lesz, aztán egy nagy sz*r, de mindegym azért játszani lehet vele...

(#8) Probber


Probber
őstag

Ez egy felettébb érdekes írás, ezt valahonnan másoltad (belinkelted)?
Ami igaz, az igaz, én örülök, hogy PC-n is megjelenik, mert engem semmilyen más játék nem hoz lázba, nem mozgat, ez az egy játék az, amit évről-évre játszok, szóval várom a megjelenést. Remélem, hogy a 2010-hez képest sokkal több nevet fog ismerni a kommentátor és lesz egy lista/ismertető is ami megmutatja, hogy kik azok a játékosok akik kaptak magyar kommentárt is.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#9) FIFPRO_10


FIFPRO_10
tag

Köszönöm a sok építő jellegű hozzállást,te mind annyian biztos tökéletesek vagytok!
Sokat változott a FIFA10-hez képest,szinte egy teljesen más játék!
Konzolon próbáltam,szerintem egész jó...

"EA SPORTS - It's in the game!"

(#10) Krisinto válasza FIFPRO_10 (#9) üzenetére


Krisinto
őstag

Remélem tényleg jobb mint a 10.
Az átigazolásokkal lesznek majd gondok megint... :W

(#11) FIFPRO_10 válasza Krisinto (#10) üzenetére


FIFPRO_10
tag

Mifélr problémáid voltak az átigazolásokkal?

"EA SPORTS - It's in the game!"

(#12) FIFPRO_10 válasza FIFPRO_10 (#11) üzenetére


FIFPRO_10
tag

Fifa bajnokság fog indulni pc-n a részleteket majd kiírom lehetesz jelentkezni!

"EA SPORTS - It's in the game!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.