Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thome


Thome
addikt

Kezd élethű lenni, de azok a fülek basszus, azok életükben nem láttak 3D-t... :DDD

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez érdekelne...nem is jön PC-re :S
De az évi Fifák azok jönnek :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) iBlast


iBlast
aktív tag

akkoris a 06 a legjobb ;]

(#4) k.soma válasza iBlast (#3) üzenetére


k.soma
senior tag

Nekem pont 06-tól visszafelé egészen a 2000-ig tetszettek a Fifák.. azóta egyet sem játszottam.

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#5) DriderG válasza Sirandrish (#2) üzenetére


DriderG
tag

Mostantól már az "évi" fifák sem fognak, úgy tudom abbahagyták a PC-s verzió fejlesztését. Aki friss FIFA-t akar játszani, annak innentől konzol kell majd hozzá...

(#6) iBlast válasza k.soma (#4) üzenetére


iBlast
aktív tag

dettó... :K :DDD

(#7) Sicilian válasza DriderG (#5) üzenetére


Sicilian
addikt

az király ..... :(

nothing is true everything is permitted..

(#8) Probber válasza DriderG (#5) üzenetére


Probber
őstag

Remélem, hogy nem.
A Fifa az egyetlen olyan játék, amivel még játszok (rendszeresen).

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#9) Thome válasza Probber (#8) üzenetére


Thome
addikt

De, ez így van. Bár én nem sajnálom. Viszont egy Xboxot beújítok, mert xboxon egészen más szintekre emelkedik a fifa.

(#10) Probber válasza Thome (#9) üzenetére


Probber
őstag

Ez egy nagyon nem jó hír. Bässzä meg az ÍÉ Szportsz.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#11) Thome válasza Probber (#10) üzenetére


Thome
addikt

Amíg van PES pc-re, addig ne aggódj. Bár az is elkonzolosodik tisztára. Mármint félreérthető, arra gondolok, hogy Xbox kontrollerrel is lehet irányítani már, natívan támogatja, csak aztán nehogy elfejeltse a pc-t támogatni, és ne legyen pc-re PES, mert akkor lehet aggódni.
De egyértelmű hogy PC-n melyik a jobb, jelenleg. Csak a mocsok jogi hercehurca a csapatok, ligák neveivel...

[ Szerkesztve ]

(#12) Probber válasza Thome (#11) üzenetére


Probber
őstag

A PES-t még soha nem próbáltam, Fifa mellett nem volt rá szükség.
Egyébként ha a Fifa 2010 volt az utolsó a sorban, akkor biztos vagyok benne, hogy a fanok készíteni fognak hozzá mod-okat, ami majd életben tudja tartani a Fifát a PC-s vonalon.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#13) Thome válasza Probber (#12) üzenetére


Thome
addikt

Igen, elég nagy a valószínűsége, de a PES megérhet egy próbát. PES5-tel és 6-tal játszottam sokat, illetve kipróbáltam a 10 demóját, de mivel már nem a foci köt le pc-n hanem a rally, így itt hanyagolom.

(#14) Sirandrish válasza DriderG (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

az mondjuk nagyon nem hat meg..99 óta minden Fifat nyomtam..elég volt belőle :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) mephi666 válasza Thome (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

hétvégén próbáltuk a pes10-t, mert a fifa10 miatt majdnem szétb@sztam a billentyűmet, úgy felidegelt a folyamatos csalása... (pl.: 20-25 kapura lövésemből 1-2 gól sikerül, mert mindenbe belenyúl a gép kapusa... a gép meg ilyen 3támadás/3gól aránnyal ver... kapusom bénázik, gyakran volt olyan gól, hogy a védő előre ívelés helyett hátbalőtte a másik védőt és ebből szerzett labdát/gólt a gép... folyamatosan feltartják egymást a saját védőim, az ellenfelet meg nem képesek szerelni... rohadt idegesítő lett egy idő után... főleg, ha a 80. percig rálőttem 30szor, amiből 2gól lett és ezek után a gép 3 labdaszerzésből 3 gólt szerez... :W átültették f@szán a kecsapot fifába)

na, pes10: szórakoztató játék, bekonfigoltam úgy, mint a régi fifákat és elvoltunk vele egész nap... szerzek 2 gamepad-et, aztán barátnőmmel gyűrhetjük egymás ellen is :) maga a grafika is szerintem nagyon jó... végre itt nem ilyen papírbábuknak tűnik a közönség sem... régen is próbáltam más focis játékokat a fifa mellett, de mind gagyi volt... mostanra fordult a kocka: a fifák évek óta bóvlik és a pes feljött, mint a higany :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) #97544192


#97544192
törölt tag

konzolon nagyon is jók a fifák, nekem pár napja van boxom, de 100x élvezhetőbb, mint pc-n a pes/fifa. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.