Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Én újítást nem látok rajta. :F Nem csoda, hogy PC-re nem is jön.

[ Szerkesztve ]

(#2) Kirrr


Kirrr
aktív tag

ugyanaz, mint 8éve, csak a nevek cserélődnek a mezeken...

(#3) heihachi válasza Kirrr (#2) üzenetére


heihachi
addikt

Há' PC-n lehet, de konzolon igen szépen fejlődik. Sőt, ez a rész is fejlődött a FIFA10-hez képest. Játékmenetben ugyan nem, de grafikában igen.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

LOOL...ez nem jön PC-re? nah az meg hogy lehet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Sicilian válasza Kirrr (#2) üzenetére


Sicilian
addikt

háát kb :K

nothing is true everything is permitted..

(#6) Kirrr válasza heihachi (#3) üzenetére


Kirrr
aktív tag

a grafika az olyan hogy valakinek kell valakinek meg nem, ráadásul ilyen témájú játéknál hiába csillog villog minden, mint a crysis-ban nem az a lényeg.

amugymeg ezt sohasem fogom megérteni, hogy miért veszik meg az emberek, ugyanazt a játékot minden évben, csakmert valaki átigazolt?

(#7) heihachi válasza Kirrr (#6) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem van FIFA07-em, meg van FIFA10-em. A kettő ég és föld, összehasonlíthatatlanul szebb, jobb, kiforrottabb az újabb rész, sokkal jobban hasonlít az igazi focihoz, sokkal több lehetőség van benne, sokkal jobb az AI, és mindemellé még grafikailag is fejlődött. Közel sem tökéletes semmilyen téren, de ez alatt a 4 év alatt annyit fejlődött, hogy nyugodtan mondhatjuk, már csak nevében ugyanaz a játék, nincs olyan porcikája, ami a 4 év alatt ne cserélődött volna le jobbra.

Aki évente megveszi, az nyilván meg tudná mondani, hogy amit én 4 év alatt látok fejlődést, az évente hogy alakult, annyi azonban biztos, hogy ez a játék minden tekintetben fejlődik.

Sajnálom, hogy a konzolos FIFA-t egy lapon emlegetik a szégyen PC-s verzióval, ami egy teljesen másik játék a konzolos verziókhoz képest. Sokan azt hiszik, hogy ha látják PC-n a FIFA-t, akkor már látták a FIFA-t. Csakhogy 2 FIFA van, a PC-s fos, és a konzolos kiváló focis játék.

Persze a fentieket csak akkor tudnád, ha játszanál is vele, márpedig a hozzászólásod alapján (mivel szerinted ugyanaz, mint 8 éve), nyilván nem játszol vele, így honnan is tudhatnád.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#8) Sirandrish válasza heihachi (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sokan azt hiszik, hogy ha látják PC-n a FIFA-t, akkor már látták a FIFA-t

Talán mert ez elsősorban egy PC-s forum és az itt tevénykedők 80%a PC-zik és nem konzolozik..

Ettől függetlenül igazad van....

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) heihachi válasza heihachi (#7) üzenetére


heihachi
addikt

Na, most hogy visszaolvastam, az utsó bekezdés elég bunkó lett, de nem genyózásnak szántam. Arra próbáltam célozni, hogy ha lenne egy konzolod, egy 8 éves FIFA-val meg egy aktuális FIFA-val, és egymás után ki tudnád próbálni, akkor más véleményen lennél.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#10) Kirrr válasza heihachi (#9) üzenetére


Kirrr
aktív tag

igaz, hogy nem gyakran játszom vele, de van ismerősöm, aki minden évben kiadja érte a 10E magyar forintot. :W és amikor valami összejövetel van akkor általában, mint multis játék ez is előkerül. ugyhogy van tapasztalatom vele. és éppen ezért írtam, azt is, hogy hiába pakolják alá a "krájengine-t" számomra nem lesz tőle jobb. ha élethű focit akarok, akkor ott az Eurosport, hameg a haverokkal akarok játszani, szerintem a Supermario Strikers-nél nincs szórakoztatóbb focis játék

az megint másik téma, hogy pc-n egy szenny az összes sportjáték.

és igen volt konzolom, nemrégen adtam el, mert számomra nem jött át ez a nagyondejó a konzol feeling. a mostani hardveremmel jobban meg vagyok elégedve, mint az xbox-ommal, pedig az is ment 24/7 kb. konzol, csak a konzol-exclusive dolgot miatt éri meg néha (FORZA, GranTurismo, MetalGearSolid stb.)

genyózni lehet, nem sértődünk meg ;]

(#11) DriderG


DriderG
tag

Sok helyen visszalépés: Pl hol a 3D-s fű, miért csak ilyen textúraplacsni van? De vannak jó pontok is: 3D nézőközönség és az azt mutató kamera! :K
Egyébként szerintem azért nem jön PC-re, mert:
1. nem éri meg, alig van haszon rajta
2. a World Cup kiadásokat alig veszik PC-re
3. külön, egy másik fejlesztőcsapat rakná össze a PC-s verziót, amit egyrészt idő hiányában nem tudnának hozni
4. Az X360/PS3-mas grafikus motor sokkal többre képes, érdemes inkább azt fejleszteni
Remélem ez nem azt jelenti, hogy hasonló lesz a sorsa, mint a NASCAR Thunder sorozatnak, a következő FIFA-k csak konzolra jelennek meg, majd 3-4 év múlva teljesen megszűnik a franchise.

[ Szerkesztve ]

(#12) Thome válasza heihachi (#7) üzenetére


Thome
addikt

Egyet értek, a PC-s egy rakás kula, ami pedig konzolon van (mondjuk: Xbox360), ott pedig élmény vele játszani. Talán jobb is hogy nem jön PC-re, mert értelmét nem látom, legalábbis én nem.

(#13) ladlac


ladlac
tag

Akkor én leszek az egyetlen, akinek konzolon sem jön be a játék? :D PC-s 07 után váltottam konzolos 10-re, tényleg ég és föld... viszont nekem a 10 is olyan, hogy "nyomokban focit tartalmaz". Olyan megmozdulások, passzok, lövések vannak benne, amik fizikailag lehetetlenek, de legalábbis 100%-osan életszerűtlenek. A mindenféle rásegítések egyszerűen ostobák, igaz totál kikapcsolhatóak, de így szinte újból meg kellene tanulni játszani... így marad a kompromisszumos "félsegítség", de közel sem tökéletes.

A grafika szerintem tűrhető, bár PC-n a PES szerintem klasszisokkal szebb. Ami nem is lenne baj, ha a játékélmény bejönne. De nem, így nekem ez a WC-edition biztosan kimarad.

(#14) ScouserHUN válasza ladlac (#13) üzenetére


ScouserHUN
tag

Szvsz a FIFA arra jó, hogy haverokkal leüljön az ember játszani. Vagy neten játszani. Kb 4-5 éve még PC-s verziót toltuk a fősulis haverokkal az albérletben, de utána nem nyúltam FIFA sorozathoz PC-n. Tegnap vettem egy PS3-at, beszereztem hozzá a FIFA10-et és hatalmas élmény!!!

(#15) Aty1


Aty1
csendes tag

Kár, hogy nem jön PC-re, kipróbáltam volna ;)

"Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra. Ha még ma megteheted, hogy holnapra halaszd, el ne mulaszd elhalasztani"

(#16) N3ST1C


N3ST1C
tag

Már rég elérte a Pes, hogy nem lehet egy lapon említeni a két játékot :(
Persze a jó kis 98-as Fifa :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.