Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Különösebben nem érdekel a foci, de nagyon kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle. Kár, hogy nem az új F1 jelenik meg rá. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) Tankos5672 válasza Def26 (#1) üzenetére


Tankos5672
tag

Én is nagyon kíváncsi vagyok rá, hiszen az új konozolok jönnek, ezáltal szerintem 100% hogy valami nagy dolog sül ki belőle most. Én legalábbis remélem...

Nekem dudálsz, kisautó?

(#3) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Külsőleg biztos szép lesz...de a játék legyen jó...a többi sallang nem érdekel... :))

(#4) danikollar


danikollar
őstag

Eddig is feszülten vártam a mai bemutatót, de ezek után meg pláne! :C

(#5) stvnppp


stvnppp
senior tag

(#1) Def26:
+1 :))
Az F1-nek én is jobban örülnék!

[ Szerkesztve ]

(#6) oriic válasza Def26 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én mondjuk sosem tudtam hogy lehet egy virtuális focit szeretni. De hát ahány ember, annyi szokás. :)

Live-Die-Respawn

(#7) Def26 válasza oriic (#6) üzenetére


Def26
félisten

Van olyan ismerősöm (felnőtt, legalábbis a kora szerint :DDD ) aki 15 órákat játszik egyhuzamban fifával.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) oriic válasza Def26 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk neki meg lehet hogy az a furcsa hogy én ugyanennyit tudok mondjuk a Halo bármelyik részével játszani. :DDD

Live-Die-Respawn

(#9) csibe1 válasza oriic (#8) üzenetére


csibe1
addikt

Nem vagy te egy kicsit kocka? :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#10) Def26 válasza oriic (#8) üzenetére


Def26
félisten

Az szép. Akkor még jó, hogy nem írtam tovább a gondolatom. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11) anulu válasza Def26 (#7) üzenetére


anulu
félisten

nem értem a problémát. mióta bejött a Be a Pro (kapus) az NHL sorozatba, azóta 15 óra után kezdek bemelegedni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) oriic válasza csibe1 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, csak rajongó. Na jó kicsit túlzás talán, de kétszer már előfordult hogy 10+ órát játszottunk co-opban vele. Persze szünetekkel, de a játék az ment. :)

Live-Die-Respawn

(#13) Def26 válasza anulu (#11) üzenetére


Def26
félisten

Irigylésre méltó (persze nem irigylem, kopp-kopp) a családod, hogy ezt engedi. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14) banhammer


banhammer
veterán

En PC-s szintu grafikara tippelek, aztan idovel majd elkezdik a fejlesztok kiismerni a gep kepessegeit.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) anulu válasza Def26 (#13) üzenetére


anulu
félisten

engedik, csak nem túl sűrűn :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Ki gondolta volna, hogy lesz fifa 1024 az új gépre is... :F

Csak nem ez lesz már a legérdekesebb bejelentés.

(#17) Def26 válasza Hunpriest (#16) üzenetére


Def26
félisten

Itt nem a fifa az érdekes. Hanem, hogy mire jön, milyen minőségben stb...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18) stvnppp válasza banhammer (#14) üzenetére


stvnppp
senior tag

Szerintem meg valami odab@szós grafikát kell bemutatniuk, ezzel is prezentálva az új xbox képességeit. Nem véletlenül engedik ugyanazon a rendezvényen bemutatni.
Más kérdés, hogy egy Fifára mi az az effekt, amit rá lehet húzni, és eddig nem volt.

(#19) anulu válasza stvnppp (#18) üzenetére


anulu
félisten

pl tisztességes közönség animáció? évek óta olyan a nézőtér hangulata, hogy egy megye-3-at nem éri el... :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) Def26 válasza stvnppp (#18) üzenetére


Def26
félisten

Nem tudom. Én nem játszok de pl. arc mimika, sebek, nyílt törések ;] , gyep részletesség, stb.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21) danikollar válasza anulu (#19) üzenetére


danikollar
őstag

Na ez azért erős túlzás, már-már ferdítés!

(#22) oriic válasza Def26 (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyílt törés, lol. :DDD

Live-Die-Respawn

(#23) stvnppp válasza Def26 (#20) üzenetére


stvnppp
senior tag

"nyílt törések"
Érdekes elképzeléseid vannak a fociról! :R

Igazatok van amúgy, utoljára jó pár évvel ezelőtt Fifáztam, de akkor a közönség tényleg botrányos volt. Karton Network-ös szurkolókkal.

[ Szerkesztve ]

(#24) WhiteWalker válasza anulu (#19) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ehhez a közönség grafhoz dukálna egy MB1 a fifába :DDD

(#25) anulu válasza danikollar (#21) üzenetére


anulu
félisten

hát, izé. szóval, nem keveset játszottam a Fifa13-mal (PS3-on), és azok a papírmasék nagyjából vetekszenek azzal, amilyen emberkék a GT5-ben állnak a pálya mellett.
gáz dolognak tartom, hogy egy egyébként ennyire jó sport szimulátornál vagy a) képtelenek erre figyelni, b) le se x@rják. nem tudom, melyik a rosszabb.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#26) danikollar válasza anulu (#25) üzenetére


danikollar
őstag

Nem hiszem hogy többet FIFA-zol nálam. (xbox360, de ps3-on és pc-n is próbáltam) :D

(#27) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Ezazezazezazezaz :C

(#28) wednesday


wednesday
őstag

Na remélem hoznak újdonságokat a 14-es részek. Bár én úgy saccolom, hogy inkább Fifa 15-16-ra érhet be az új konzolra való fejlesztés, pontosan a évenkénti megjelenés miatt.

Én nagyon régen kezdtem fifázni 97-98-as részek. Aztán egy hatalmas kihagyás, most meg 12-13-as rész. És azt kell mondanom újra megszerettem ezt a játékot, és igen lehet szeretni, ez van. :) Mondjuk az évenkénti részek talán túlzás, de van fejlődés a játékban. Érdemes 4 évente elővenni egy részt. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.