Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) samu74


samu74
addikt

Ez egy jó játék,az biztos.Viszont a menübe elveszek... :)

-----------

(#2) DrTroglodyte


DrTroglodyte
tag

Nem értem, miért veszik meg évről évre szinte tökugyanazt a játékot ennyire sokan. Vagy mindenki a "nem tudom mit vegyek a Kicsi Johnnynak, de szereti a focit, kapjon hát focis játékot, attól legalább nem lesz sorozatgyilkos, mint az emwéháromtól."-vonalon mozog?

Tényleg kíváncsi vagyok rá, nem trollkodás.

(#3) BudTerence válasza DrTroglodyte (#2) üzenetére


BudTerence
tag

...igen, igen, erre én is állatira kíváncsi lennék! Írjon légyszi, aki minden évben megveszi a Fifát, és mondja meg, miért! Abszolút nem piszkálásból, én is komolyan kíváncsi vagyok.

(#4) Apika válasza BudTerence (#3) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Gondolom azért, mert frissítve vannak évente az éppen aktuális csapattagok...

(#5) BudTerence válasza Apika (#4) üzenetére


BudTerence
tag

...szóval át van írva a "players.txt" file... ;]
Na jó, megígértem, hogy nem piszkálódom! :DDD

(#6) kapeti07 válasza BudTerence (#5) üzenetére


kapeti07
senior tag

Én is tisztában vagyok azzal, hogy nincs sok változás az éppen aktuális és az előző évad között. De mégis megveszem én is minden évben.

Mondjuk imádom a focit, lehet hogy ez a betegség az oka az angoloknál is. :D

Xbox: kapeti

(#7) fatallerror


fatallerror
addikt

aki nem érzi a 11 és a 12 között a különbséget az hazudik, még focit sem kell nézni v játszania h lássa

don't tell me what i can't do!

(#8) Apika válasza fatallerror (#7) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Gondolom, hogy az újabb kiadásokban mindig frissítenek valamit. Fanoknak pedig kötelező darab... :K

(#9) SzuL


SzuL
tag

Az igazat megvallva több frissítés volt benne mint a COD 4 óta bármelyik COD részben.
Kontra kérdés: aki azt megveszi az miért teszi?

"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon!"

(#10) callmeakos válasza SzuL (#9) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Na azt azért kétlem. Az egyetlen kritika ami érheti a COD ot az a grafikus motor. Jó lehet kicsit elavult a cucc, de szerintem a maximálisat kihozták a cuccból. Grafika fetisisztáknak meg ugye ott a BF.....

Amúgy ezen a Fifa dolgon én is eltöprengek néha. Egy új kiadáson tényleg max. a játékosokat, a mezeket illetve a stadionokat tudnak változtatni. Máshol nagyon nem....

Persze mint köztudott az angolok a föld legfurább népsége.... És az is köztudott hogy náluk a foci épp olyan szent dolog mint a dél-amerikaiknál.... Tőlük e téren nem is vártam mást....

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.