Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Sose tudtam focis jatekokkal jatszani.

Anno Amiga-n probalkoztam a Sensible Soccer-rel, de csunyan megalazott a gep.

(#2) Tituka


Tituka
senior tag

megvagyok nelkule :K

Skizofrén vagyok, és én is...

(#3) Prof01


Prof01
veterán

Szépen fejlődik, legalábbis a grafika biztosan. Régen sokat játszottam Fifa-kal. 98-2004ig megvoltak, de aztán vhogy meguntam őket...

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem tudom, engem ezek a játékok annyira nem kötnek le. Olyat szeretek játszani gépen amit a való életben nem tudok megtenni. :U

(#5) ksasa


ksasa
tag

A 07 óta egy helyben toporog a széria. A képek alapján grafikailag most sem látok hatalmas ugrást, tartok tőle, hogy ez a rész is ki fog merülni abban, h. betesznek plusz 1-2 érdektelen ligát a játékba és kész. Rókabőr gyanús. Ne legyen igazam.

(#6) zed1983


zed1983
őstag

Na ezt nagyon várom már!
A FIFA az egyetlen olyan játék ami állandóan fent van a gépemen.
Véleményem szerint, eddig a legjobb a 07, aztán kicsivel elmaradva a 09...a többi gyalázat!
Remélem marad a billentyűzet kiosztás változtatási lehetősége is mint a 09-ben is...

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#7) (Darkwood) válasza ksasa (#5) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Teljes mértékben egyetértek! Számomra még a 07 jól irányítható volt, de utána egy rakás szar lett!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#8) BiP válasza ksasa (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

Én a 97-essel toltam a legtöbbet, meg PS1-en a 99-cel. A többit is nézegettem, játszogattam, de valahogy egyre kevésbé fog meg.
Bár tény, hogy javul a grafika, a PC-s változat mindig egy ratyi.

[ Szerkesztve ]

(#9) mephi666 válasza zed1983 (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

régen rengeteget játszottunk fifával... talán a 2001nél hagytam abba... a '98 "road to world cup" és a 2000 volt a 2 nagy kedvenc... utána valahogy hanyagoltam, mert totál átvariálták meg gépem sem volt hozzá normális... inkább nhl2002-t gyűrtem... teljesen kiestem a sportjátékokból... akkor aztmondod, hogy a 07 nagyon jó? lehet h kipróbálom... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) anulu


anulu
félisten

09 PS3-on fenomenalis, PC-n hulladek. NHL 09 detto. szep lassan tenyleg MMO platform lesz csak a PC

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) zed1983 válasza mephi666 (#9) üzenetére


zed1983
őstag

Igen pc-re a 07-et ajánlom :K
A 07-et toltam PS2-n is és PC-n is, de nekem valahogy jobban bejön a PC-s...billentyűzethez vagyok szokva

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#12) fatal`


fatal`
titán

Remélem nem szarják el mint az utolsó kettőt, mert különben maradok a PESnél. :)

(#13) ^Clown válasza Prof01 (#3) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Dettó ugyanez van nálam is...

(#14) Evil2k


Evil2k
tag

Nem tudom, engem ezek a játékok annyira nem kötnek le. Olyat szeretek játszani gépen amit a való életben nem tudok megtenni.

akkor hölgyeim és uraim itt a magyar Ronaldinho :D

(#15) simikécske


simikécske
csendes tag

[I][/I]:N Valakinek infó arról,hogy benne lesz-e a Magyar bajnokság??? (wii-n) Köszi. ;] :C

[ Szerkesztve ]

(#16) (Darkwood) válasza simikécske (#15) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nem tartom valószínűnek! Örüljünk, ha benne lesz egy-két magyar team! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#17) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Nekem bejött a 09 is. De remélem a közönség grafikája javulni fog valamennyit :DDD .

(#18) Diszizoltan válasza zsolt1129 (#17) üzenetére


Diszizoltan
csendes tag

Hát az a baj,hogy egy idő után túl könnyű volt nekem és hát így gyorsba meguntam.

A fifa 10 -ben a manager módra leszek kiváncsi nagyon:).

(#19) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az EA ígéreteivel a padlás tele van, ha FIFA-ról van szó. A végeredmény érdekel, hogy PC-n végre ne a 3 évvel ezelőttit kapjuk új menüvel...

https://www.coreinfinity.tech

(#20) TGuru


TGuru
tag

Szerintem minimális külömbség van eközött és a 07 között.Nekem az egyik legjobban talán a 2003-as jött be.A 2004 meg talán a legrosszabb,de ez az én véleményem:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.