Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeSanto


DeSanto
őstag

Mindezt gondolom a konzolos eladások produkálták.
PC-re siralmas a játék.
Ugyan azt adja az EA már 5-6 éve. :(

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

van etetés a videóban rendesen... habár ez megszokott már...

"improved defending": a védőim szeretnek egymás hegyén-hátán lenni (feltartani egymást) meg többször is volt olyan, hogy az egyik védőm felszabadítás helyett "lelőtte" a másikat, aztán a lepattanóra meg lecsapott az ellen... vagy bepottyant a labda a kapuba, stb...
meg a kapus ai-ja is fejlődött? hát szerintem az ellenfél kapusára ez igaz is lehet, mert van, hogy belenyúl mindenbe... az enyém gyakran az ellenfél csatárának a lábára vetődik... meg idétlenül kiszaladgál, ha olyanja van, meg hasonlók...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) sagesz93


sagesz93
addikt

Pc adatok kellenének na az tuti hogy ennek a töredéke.
Viszont xbox-on a fifa 09 is bejött nekem.
De pc-n... 06-al játszottam utoljára :D

(#4) New Life


New Life
aktív tag

Nem igazán játszogattam a Fifával, de konzolon kipróbálnám!
Jobb lehet mint Pc-n!

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#5) feka007


feka007
nagyúr

Sose értettem hogy lehet minden évben pénzt kiadni egy olyan játékért, ami ugyanaz mint az előző, meg az az előtti.. A hülyeség határtalan :U

[ Szerkesztve ]

(#6) BalaNce87 válasza mephi666 (#2) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mondjuk ez elég erős, hogy xboxra jobb a játék, ez nekem inkább lustaság kérdése, mivel pc-re is vehetsz gamepadot és ugyanúgy irányíthatod. Meg mint már tudjuk az EA videókat tud csinálni csak játékot nem :D de tényleg ahogy megnéztem a bemutató videóját egyből megjött a kedvem egy focihoz megtetszett, de sajnos csak azt látom hogy pc-re lehúzzák rendesen, igaz nem tudom megérteni hogy boxon miben tud jobb lenni, grafika talán?

feka: Neked meg igazad van, bár ez az összes sport játékkal így van, alapból nem 1 évre veszek egy játékot pláne nem egy ilyet amivel elég sokáig el lehet lenni, szóval ez full értelmetlen, évente egy 10-es és cserébe kapok egy konzol portot, és változás meg 0 vagy nagyon minimális.

[ Szerkesztve ]

(#7) Yany


Yany
addikt

Megnéztem a videót. Hát jujj. Csilli villi, de totál mű. Pedig igazán 1 dologra kéne figyeljenek, az emberek mozgására, legyen az akár interakció, akár önálló mozdulat. A másik dolog, ha már a grafika ennyire előtérben van: hol vannak a részecskék?? Semmi felfröccsenő sár vagy fűdarab. Sehol egy koszfolt az embereken, stb. Műműműműmű. Ezzel sem fogok játszani. Kb. úgy érzem magam most a fifával kapcsolatban, mint a Colin McRae Rallyval a Dirt-öt megelőző időszakban: leprogramozott viselkedési modell "szabadon engedett" fizikai hatások nélkül. Ahogy a colinban egy dobozként viselkedett az autó, úgy a fifában egy számítógépes hatású jelenség az ember és az egész játékmenet. Nem mondom, hogy mindezt (akár inverz kinematikával) egyszerű véghez vinni, dehát az isten szerelméért, ki tudja már hány éve csak ezt fejlesztik a fejlesztőik és igazán ráértek ennyi idő alatt valami igazi, korszaknak megfelelő minőséget eredményező innovációt beletenni. Ha nem értenek hozzá, akkor meg mondjanak le. :P

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#8) atee


atee
őstag

Amerikában nem hiszem, hogy nagyot durranna egy fifa. Ott nem a hagyományos foci a legnépszerűbb sport.
Minden éveben üzlet miatt adják ki. Sajnos így kapjuk meg az aktuális átigazolásokat.
Komoly fejlesztés sosincs csak parasztvakítás.
Ettől még nagyon szórakoztató játék. Főleg össze ülve egymás ellen foci kedvelőknek.

D-day 2002-01-04 01:54

(#9) WhiteWalker válasza atee (#8) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

(atee nem neked szól csak már nyomtam egy klikkelt :D)
Azt nem értem hogy ha csináltak egy normális verziót pl: 09 , akkor miért nem adják ki kiegészítőként a köv. részt, ja hogy így már nem éri meg anyagilag... De csak minimálisat kéne ráforditani,grafikai motor megvan, az igazolásokat és a csapatokat kéne csak frissiteni.
(esetleg a kupákban szereplő csapatokat) minimális összeget kérnének érte.
Anyagilag meg van egyéb játékuk ami hasznot hoz!
A játék meg megjelenne teljesen új köntösbe mondjuk 2-3 évente.Nem lenne annyira rókabőr :P

(#10) mephi666 válasza WhiteWalker (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

én most csesztem fel legjobban magam a játékon... most kapja meg örökre a shift+del-t... a videóban annyira ajnározott intelligencia egy kalap sz@r... 24 kapura tartó lövésből 2 gólt szereztem, az ellen meg 3/3-at... és főleg a saját kapusom bénázása meg a védők töketlenkedése miatt... a kapusom egyszerűen semmire nem mozdul... maximum szabálytalankodik... a védőim meg egymásra rugdossák folyamatosan a labdát felszabadítás helyett, amikor a kipattanóból megindul az ellen... (jah és nem mucsajröcsögei csapattal játszok, ahol ez elmenne) ez kész vicc... az ellenfél kapusa persze mindent fog... ebből a 24 lövésből 3-at tett kapufára, amikor az ismétlésnél belerúgta a csatár fekvő kapusba a labdát... egyszerűen olyan, mintha egy sz@r randomgenerátor menne a háttérben... a közönségen megint csak szörnyülködtem párat :( az meg más tészta, hogy többször is volt ilyen, hogy passzolnék az üresen levő játékosnak, erre a másik irányba leadja a játékos a labdát az ellenfél csatárának :(

visszakerestem a fifa2000-et, amikor még aktívabban fifázgattam... az szórakoztató játék volt, nem ilyen idegölő... mellesleg játékmódból is 100szor több volt... pl lehetett játszani akár az '54-es magyar válogatottal is... ez a 2010 kb olyan érzést kelt, mint egy elmaradott demo :( meg anno úgy rémlik, hogy még magyar klubcsapatokkal is simán lehetett bl-ben indulni meg hasonlók... ezekből a módokból nem sok maradt :(

ui: persze a pc-sre értettem, amit írtam... siralmas... csak az a baj, hogy a pes meg nekem speciel nem jön be, így focis játék nélkül leszek még egy darabig... amíg nem veszek konzolt, de ez sem most lesz...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) (Darkwood) válasza feka007 (#5) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Szívemből szóltál! :R

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#12) atee válasza mephi666 (#10) üzenetére


atee
őstag

360 on játszom és hasonlóan érzem én is ami a gólokat illeti. Nehezebb kapuba találni többet véd lényegesen az ellenfél kapusa. Az enyém meg többet ügyetlenkedik mint akár a 09 ben.
Szokni kell. Annyira nem zavar. Tudok örülni minden gólnak amit lövök :D

D-day 2002-01-04 01:54

(#13) mephi666 válasza atee (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

a lőtt gólnak én is örülök, csak az csesz fel, hogy folyamatosan támadom a kaput, a kapus véd majdnem mindent meg a védők is oda-odalépnek... 10-15próbából összejön 1-2 gól, aztán az ellenfél a saját védőim bénázása meg a kapus töketlensége miatt 1pillanat alatt felhozza... :( a játékot meg a hűdejó intelligenciával meg hasonlókkal hirdették... volt olyan meccsem, amin a kapus összehozott 2 11-est, aztán ki is lett állítva... ez sem egy nyugtató dolog...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.