Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) infectedmann


infectedmann
őstag

Uncsi uncsi uncsi :))

(#2) Quiksilver válasza infectedmann (#1) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Mert hogy? :F

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#3) Vassili


Vassili
tag

Akár még jó is lehet bár sztem az alapjátékba illene belerakni, nem külön fizetni még ezért is....

(#4) Quiksilver válasza Vassili (#3) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Egy kis leleményességgel ezt még az alap játékban is meg lehet csinálni. Én mindig így csináltam anno

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5) mephi666 válasza Quiksilver (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

már a fifa2000környékén is meg lehetett csinálni, hogy transzferelted a játékosokat, meg kreálhattál újakat is... :) most meg újításként adják elő? elég fura... a stadionfelújításos dolgokkal meg a manager sorozathoz akarnak húzni? ez nekem nem tetszik, hogy így elferdült a fifa sorozat... nem akarom bántani a menedzselős játék fanokat, de nem az én stílusom... minek kell így túlvariálni a fifát? a régi (kb 2002-vel bezáródó) nhl/fifa játékokat azért szerettük, mert leültünk, belőttük 2másodperc alatt a csapatokat és már játszottunk is egymás ellen... minek ezt túlvariálni?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Morden24 válasza Quiksilver (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mert évek óta ugyanaz a szar. :U

Bár ez kivételesen "máshogy" hangzik (összevonás a managerrel?), de így is egy kalap ___ a Fifa franchise...

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#7) Quiksilver válasza Morden24 (#6) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Azért a Fifa 09 szerintem nem lett rossz :U

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#8) tacsk0 válasza Quiksilver (#7) üzenetére


tacsk0
aktív tag

Hello

Szerintem is kurvajo!
Nemtudom mi unalmas egy focis jatekba:D Vagy mivel lehetne feldobi?!

Udv tacsk0

(#9) Quiksilver válasza tacsk0 (#8) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Nem a focis játék a szar hanem maga a Fifa sorozat.. az utóbbi években semmi nem tudtak felmutatni... illetve most talán a legújabb részben látszik hogy igyekeztek

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#10) tacsk0 válasza Quiksilver (#9) üzenetére


tacsk0
aktív tag

Hello

Ha megveszed eredetibe es egy kicsit izmozol ra, ajanlom a multiplayer reszet neten, hatalmas!!!! Kellemeset csalodtam benne

Udv tacsk0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.