Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gdi


Gdi
senior tag

Legalább neked jó tapasztalataid vannak egy FM2 lappal és/vagy az Asrock Magyarországgal.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#2) FID válasza Gdi (#1) üzenetére


FID
őstag

Az Asrockkal igen az ügyintézés is igen korrekt. FM2 modot mindig akartam csak alaplap nem volt hozzá. Most majd lesznek és meglátjuk.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#3) Robert07


Robert07
aktív tag

A videóban a harmadik bővítőkártya slot az nem PCI akart lenni? Mert hogy nem tizenhatszoros PCI-e az biztos.

(#4) FID válasza Robert07 (#3) üzenetére


FID
őstag

Jogos :B Reggel az 5. alaplap volt már :K Kifeliratoztam :D

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#5) Dhampir


Dhampir
félisten

Nagyon cuki, hogy a cicka mindig ott molyol, imádom az ilyesmit. :DD

(#6) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Ha jól tudom sok ASRock lapot bemutattál már, ami azért furi mert itt ph-n sokan megvetik az ASRockot mint márkát :F

V6

(#7) FID válasza Dhampir (#5) üzenetére


FID
őstag

Most lesz pár videó amibe ott kíváncsiskodik.

M0ng00se Van nálam most oem lapból vagy 15 gondolkozom egy sorozaton. Szerintem jók az Asrock alaplapok és a felhasználók véleménye is pozitív a topikokat nézve. Nekem akkor lett kedvencem mikor eláztattam az x79 extreme 4-et és ugyanúgy ment tovább. Az ügyintézés kimagasló! Csak írsz facebookon, hogy mi a baj és nem leráznak egy sablon szöveggel hanem tényleg segítenek.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#8) Dhampir válasza FID (#7) üzenetére


Dhampir
félisten

:))

Szimpi nekem is az Asrock, hallottam róla jókat. :K

(#9) Chaser válasza M0ng00se (#6) üzenetére


Chaser
titán

Asus leányvállalata volt de azt hiszem túlnőtte magát és már elég korrekt. Viszont ami nálam 100%-ra bejött ha termékre vagyok kíváncsi a newegg. Nincs fórum, vevő megveszi a cuccot, aztán írja mit gondol pro/kontra. 1-5-ig lehet "tojásozni":) ha elég sokan véleményeztek valamit 90%-ban tudod mit fogsz venni. Néha csak azért csúszik be 1-1 legalsó tojás mert DOA volt valami, ami elég sűrűn megesik legnagyobbaknál is mivel már régóta nem tesztelik őket mielőtt kimennek a gyárból.
Múltkor néztem pl egy gtx970 GB kártáyt, 4GB-os de mini verzió..adta a tag itt bolti árnál fél évesen-évesen 5k-val olcsóbban, nem vettem volna meg "mert hülye azért nem vagyok", de megnéztem mit írnak róla. Ha tetszett volna megveszem újan. De még akkora sz@rt, nagyon lehúzták. Anno lapokat is sok mindent newegg alapján véglegesítettem vegyem-e/ne vegyem.

szerk: és nem moderálják ki a kritikát/lehúzásokat sem, ellenben több post alatt láttam hogy a gyártó írt a vevőnek, lépjen vele kapcsolatba, megpróbálnak segíteni, aztán lehet ez a rész gyártók részéről már kamu, csak lássák hogy törődnek a vevővel:) viszont ami nagyon fontos, csak az tud értékelni aki valóban meg is vette az adott terméket

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.