Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Irreálisan drága.

(#2) twollah1976 válasza Kolondrum (#1) üzenetére


twollah1976
őstag

A márkanevet is meg kell fizetni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) Kolondrum válasza twollah1976 (#2) üzenetére


Kolondrum
félisten

Xiaominél nem akkor?

5600ft volt a 10.000-es. qc2, bár kerülöm a gyorstöltést. Van 3-as is nem sokkal többért.

[ Szerkesztve ]

(#4) twollah1976 válasza Kolondrum (#3) üzenetére


twollah1976
őstag

Más az üzletpolitika.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) FID


FID
őstag

A simához képest, nekem simán megéri azt a plusz négyezret. Majd annak a videóját is felrakom.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#6) Snowy_owl válasza Kolondrum (#3) üzenetére


Snowy_owl
őstag

4xxxért vettem a xiaomit, 10000es, jó ára volt. Viszont legalább tudja ami rá van írva. Szoktam látni 10000es, sőt néha nagyobb termékeket ugyan ebben a méretben, hasonló magyar árral vagy még kevesebbért. Olyankor mindig gondolok a laikusokra(én is beszoptam...) hogy bázzeg a nagy számok hatalma és csodát remél. Haver vett valami csoda 20000est 3000ért, aztán próba után csodálkozva kérdzte, hogy de miért csak 1,5szer tölti fel a telefonját? Az én is beszoptamhoz: gsm boltba mentem be, hogy kellene nekem power ban, ami minimum 2szer feltölti az i5st. Kaptam is 10000ért egy Xiaomit ami ugyancsak a 10000es változat akart lenni. Otthon aztán próba után kiderült, hogy kb. 1,5szer képes feltölteni a telefont. Így aztán rákeresve erre a típusra derült ki, hogy egy hamis sz@rt kaptam, irreális áron. Aztán megvettem az eredetit, és azóta is szuper.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.