Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #20655360


#20655360
törölt tag

Nem elég csak a mailt megadni, kell neki a fckbook acc is. :U Az meg nincs. Akkor kapják be...

[ Szerkesztve ]

(#2) FID válasza #20655360 (#1) üzenetére


FID
őstag

Remek hozzáállás :R

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#3) Vakegérke válasza FID (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm a lehetőséget. :)
Életem során nem nyertem még semmit. Talán most.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Aron1988 válasza #20655360 (#1) üzenetére


Aron1988
tag

Na ezért a kommentért jöttem ide én is... Nekem sincs FB-om.. Következő nyereményjátéknál a legtöbb like-ot kapó kacsacsőr selfies instagram képünket kell belinkelni?

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#5) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog


Azért egy képet berakhattál volna a nyereményről.
Lusta macskák..... ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#6) twollah1976


twollah1976
őstag

Mi a raknak a facse acc?
Megadtam, ettol fuggetlenul baromsagnak tartom.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Töltve
Biztos azért kell FB ac hogy valaki olyat sorsoljanak ki aki eléggé fotogén. = Nem én nyerek ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) Vakegérke válasza Klaus Duran (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam semmiféle adat nincs feltöltve, így fénykép sem. Csak azért van acc, hogy bárkit/bármit megtaláljak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Lauda válasza #20655360 (#1) üzenetére


Lauda
félisten

Keszitsek neked egyet 1 perc alatt? Nekem van vagy 5 db, hogy mi ezzel a gond...

[ Szerkesztve ]

(#10) Klaus Duran válasza Lauda (#9) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Így nehezebb lebukni ha megcsalod az asszonyt. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) #20655360 válasza Lauda (#9) üzenetére


#20655360
törölt tag

Én inkább nem írom le mennyi, de valós adatokkal akkor sem fogok regelni.

(#12) Lauda válasza #20655360 (#11) üzenetére


Lauda
félisten

Ertem. Bar azt nem, hogy ha regelsz nevvel es egy direkt erre keszult email cimmel, abbol mi baj lehet. Te tudod. :K

(#10) Klaus Duran ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) FID


FID
őstag

Nem értem a rinyát mindig a Facebook miatt! Alap, hogy azon megy a játék.

Klaus: japp a videót elfelejtettem betenni :DD És ha fekete nem piros? :D Még megköveznek.

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#14) Lauda válasza FID (#13) üzenetére


Lauda
félisten

(#15) #20655360 válasza FID (#13) üzenetére


#20655360
törölt tag

Nem valamiféle online igazolvány a face, hanem egy kib@szott weboldal. Ennyi, nem több. :) Nem különb nekem mint a pistika.mindenkilopja.hu
Emailnél meg ugye rengeteg szolgáltató van, te is csinálhatsz saját domainnel stb.

[ Szerkesztve ]

(#16) Vakegérke válasza #20655360 (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

A PH!-n se játszhatsz regisztráció nélkül. Ugye, milyen igazságtalanság?
Ami pedig azt illeti, senki nem foszt meg semmitől, csak éppen esélyed nincs megnyerni a routert.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) FID válasza Vakegérke (#16) üzenetére


FID
őstag

Szerintem van. Az Icy Box-nál is volt Ph-s aki nyert. Igaz az nem universal volt.

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#18) #20655360 válasza Vakegérke (#16) üzenetére


#20655360
törölt tag

Úgyis valami usa/kanadai csóka fogja megnyerni. Nem hinném hogy szórakozni fognak majd vmi pakisztáni vagy burkina faso-i nyertessel.

(#19) Aron1988 válasza #20655360 (#18) üzenetére


Aron1988
tag

Jaa, hogy ez globális játék!!! Mert ha még országonként sorsolnának, azt mondom van értelme.. Így nevetséges, kb. olyan mint ha a Ford egy vonóhorgot akarna kisorsolni, de az egész világ játszhat :D Azt majd kiderül egy apróbetüből, a profilképed meg valami óriásplakátjára felhasználhatják (Sok példa volt már rá, amikor több száz ember arcából ilyen mozaik mintás cuccot csináltak). Vicces így százezrek adnak ki ingyen piackutatást, annak reményében hogy egy önköltségi áron 100 dolláros routerben reménykednek. Nonszensz..

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#20) Vakegérke válasza Aron1988 (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Íme az oldalam.
Na ezt nyugodtan felhasználhatják. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) #20655360 válasza Vakegérke (#20) üzenetére


#20655360
törölt tag

Véletlenül kisorsolnak, megnézik az accod, k anyád (nem én mondom, ők!) , azt kezdik elölről. :)

(#22) Vakegérke válasza #20655360 (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezen jót nevettem. :K

Ám tegyék. Nem vesztek semmit, ők meg hadd morogjanak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) KaiotEch válasza Klaus Duran (#10) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Viccnek is rossz. Miért kell megcsalni? :U :U

[ Szerkesztve ]

(#24) kmisi99


kmisi99
addikt

Én a nem használok facebookot=egyedi vagyok nem tartozok a sok hülye közzé ezt valahogy ilyennek látom.
Valóban sok a retardált, le lehet tiltani őket, kommunikációra első osztályú.

(#25) Aron1988 válasza kmisi99 (#24) üzenetére


Aron1988
tag

Ez így igaz, Neked 17 évesen legyen is nyugodtan FB-od... De egy kor fölött már átértékelődik a fontossági sorrend :)

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#26) #20655360 válasza kmisi99 (#24) üzenetére


#20655360
törölt tag

Hát, mivel a világ nagy része nem használja, nem valami egyedi dolog. (az internet eléréssel rendelkezőkre értem) Az oldallal van bajom am, nem a userekkel. Azokat lelehet tiltani, ahogy írtad.

(#27) kmisi99 válasza Aron1988 (#25) üzenetére


kmisi99
addikt

Lassan közelebb vagyok a 22 höz.. (hülye felhasználónév választás) Nekem se fontos, nem is használom arra amire igazán való, és utálom a fő felhasználói csoportját, rengeteg embert és oldalt tiltottam, így számomra olyan tartalom van ami érdekel, és olyan emberek akiket érdeklem.
Szóval én is inkább olyan felfogású vagyok, hogy fúj facebook, de attól még egy kiváló oldal a kommunikációra. Csupán azt nem szeretem hogy egy néhány ember csak azért nem használja mert ugye mindenki azt használja, és ha ő nem használja akkor ő "különleges" lesz. Mindenesetre a kölyök mellett pont az idősek akik ugyan úgy használják a facebookot, szörnyű amiket látok néha 40+ emberektől.

(#28) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A Facebook-nemhasználóknak ajánlom ezt itt ni:

FID-nek meg köszönet a játék megosztásáért! :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#29) #20655360 válasza Csapoati (#28) üzenetére


#20655360
törölt tag

Kapok egy alu csákót ha regelek a facere vagy mi?

(#30) FID válasza #20655360 (#29) üzenetére


FID
őstag

Nem az az ufoktól véd.

Csapoati Nincs mit! Valamiért levették.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#31) #20655360 válasza FID (#30) üzenetére


#20655360
törölt tag

Az ellen nem véd. ;] Na, jó elhúzok innen. bye! :)

(#32) Csapoati válasza #20655360 (#29) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tinfoil hat, az minden káros sugárzás és misztikum ellen véd. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) kisninja


kisninja
őstag

No hátha nyerek 😉

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#34) kisninja


kisninja
őstag

No hátha nyerek 😉

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#35) kisninja


kisninja
őstag

bocsi vagy net vagy ph probléma.

[ Szerkesztve ]

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#36) Vakegérke válasza kisninja (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mielőtt folytatnád, a sok ismétlés nem növeli az esélyedet.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.