Hirdetés

2020. november 27., péntek

Gyorskeresés

(#1) TheLázs

TheLázs
csendes tag
LOGOUT blog

Nem is láttam még facebookon ilyen kedves kis szervdonor klubot.

Hogy jönnek össze a magyar utak, a magas súlypont és a pirinyó kerékméret ezzel a teljesítménnyel? Egyáltalán hol használjátok ? Nem kötekedni szeretnék, csak megérteni ezt az irányt. Értem a méretben rejlő előnyöket, de a többi számomra nehezen emészthető.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#2) FID válasza TheLázs (#1) üzenetére

FID
őstag
LOGOUT blog

Én személy szerint nem szoktam száguldozni, ha igen akkor este kihalt és ismert úton. Járdán akinek izmosabb rollere van az nem szokott menni. Borulások persze vannak. A donor csoportból 2 nagyról tudok az egyik az enyém, az is a fék miatt. (Víz volt a fékfolyadékban és jobban fogott mint gondoltam volna :D ) A másiknak meg 50-nél eltört a kormánya.

Nincs gond amennyiben ismered az utat ahol mész. Nekem van egy Weped RR is az megy 90km/h, de teljesen felesleges annyival menni.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#3) D1Rect válasza FID (#2) üzenetére

D1Rect
félisten

Nem vagyok egy ijedős, félős alkat, de 90 körül ezekkel már lehet felvennék valami sisakot.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#4) twollah1976

twollah1976
őstag
LOGOUT blog

Nem szerepel cica a videoban!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) AxBattler válasza D1Rect (#3) üzenetére

AxBattler
félisten

Már 30 körül is... :U

"Vásárolj Durex terméket, és nyerd meg a legújabb Microsoft Xbox Series X 1TB játékkonzolt!" .................. .................................................................................................................. Cable management is for the weak!

(#6) FID válasza D1Rect (#3) üzenetére

FID
őstag
LOGOUT blog

Bukó és egyebek alap.

twollah1976 Csak ezért nem vittem le ;)

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.