Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) horush


horush
addikt

:U

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Sosem hallottam rola.

(#3) horush válasza Lauda (#2) üzenetére


horush
addikt

(#4) Lauda válasza horush (#3) üzenetére


Lauda
félisten

:R

(#5) CloZee


CloZee
aktív tag

Régebben volt egy oldal, ahol az összes ilyen település fel volt sorolva az egész világon (direkt vagy véletlen elárasztásos), ami ismert. Valaki nem tudja a weboldal címét?

(#6) buherton


buherton
őstag

Mindig szerettem volna megnézni. Legutóbb majdnem elmentünk oda, de aztán kimaradt. Most már mindegy. Nagy szerencséje Erdélynek, hogy Ceausescu-t megbuktatták még éppen időben. Bukarestet lerombolta, de legalább a vidék megúszta.

MOD: bár az kétségtelen, hogy a 2 millió egy utcás falu eszméletlenül idegesítő.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#7) Kalandor válasza CloZee (#5) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(#8) buherton


buherton
őstag

Erdélyben nem csak Bözödújfalu járt így, mindjárt itt van Szászavinc.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#9) Simi87


Simi87
senior tag

az oláh falurombolás erdélyi jelképe volt.

(#10) #78693120


#78693120
törölt tag

:(

(#11) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Én sem hallottam még róla ezidáig, de mostmár nem is fogom tudni megnézni, mint ahogy Kaszás Attila szereplését a Padlás c. darabban. :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.