Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Huhhh... ez aztán...

Azért jó, h megoldódott. erre biztos nem gondoltam volna. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) FerroChrom válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


FerroChrom
tag

Az a legrosszabb az egészben, hogy kiderült: nem is ez volt az igazi hiba (bár lehet, hogy ez is rátett). Ugyanis a laptop ezután is fagyott! Ekkor már tényleg el voltam keseredve és utolsó mentsvárként a Fujitsu-Siemens fórumát kerestem fel. Mint kiderült, itt kellett volna először keresgélnem, mert itt végre megtaláltam a végleges megoldást! A lényeg, hogy a Realtek integrált hálózati csatolójának hibás firmware-je volt a fagyások kiváltója. A Fujitsu-Siemens tudott is a problémáról, mert kiadtak hozzá egy firmware-frissítést, amit persze rögtön le is töltöttem és elvégeztem a frissítést. Az új firmware-el már egy hónapja tényleg nem fagy a gép! :)

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#3) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Valahogy mindig Fujitsu-Siemens hibákba botlik az ember, akár PC, akár laptop... A suliban legalábbis mindig ezzel szívtunk.

(#4) FerroChrom válasza Crystalheart (#3) üzenetére


FerroChrom
tag

Igen, én is sokszor hallottam innen-onnan, hogy FuSi így, FuSi úgy... Mikor megvettem, én is féltem, hogy nem lesz vele szerencsém és ez sajnos be is igazolódott. Még szerencse, hogy könnyen orvosolható hiba volt és nem kellett szervizbe vinnem a gépet.

Bár azt lekopogom, hogy a fent leírt hibán kívül semmi más problémám nem volt a laptoppal. :)

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.