Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fero02


fero02
veterán

Na csak megnézem még egyszer. :DD

(#2) NoLF


NoLF
addikt

alapmű :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3) Sirpi


Sirpi
senior tag

Ez már régi, és ha megnézed a videó előzményét, akkor ott nincs zene, amúgy meg ez a tizensok "remix" közül az egyik. Aki ezen akar röhögni, az nézze meg a related videókat, de a 10. után a 11. már annyira nem vicces :).

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#4) fero02 válasza NoLF (#2) üzenetére


fero02
veterán

Kezdtem azt hinni, h csak nekem ilyen alacsony az élményküszöböm. :))

De megnyugtattál. :R

Sirpi: Lehet, h akik egész nap a világhálón vagy legalábbis akik nálam többet lógnak azoknak nem új. Nekem az volt. És tetszik. És hosszútávon is tetszeni fog. Nem vagyunk egyformák. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#5) eddie17


eddie17
addikt

Zene állat rá:D
Én most látom először, szörnyű:D
Meg az alatta lévő villámos vicc :O

(#6) Haart


Haart
addikt

Én csak annyit mondok phejj :D

(#7) fero02 válasza Haart (#6) üzenetére


fero02
veterán

Nem jön be? :U

(#8) Sirpi válasza fero02 (#4) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nem mondtam, hogy nem tetszik, először jót nevettem rajta. Csak annyit mondtam, hogy elég sok bőrt lehúztak róla, és a 11. változaton már nem tudtam szívből nevetni.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#9) Haart válasza fero02 (#7) üzenetére


Haart
addikt

Hát mint ne mondjak, ménem tettek be valami jó nőt ehelyett a ronda csávó helyett :D Másik hogy sztem nem annyira nevetséges inkább szánalmas. Jellemzi az egész BPtv-t. Magyarul ennyit ér.

(#10) Ősember válasza fero02 (#7) üzenetére


Ősember
őstag

nem :U mosolyogtam rajta, de nem tudom elképzelni, hogy ezen igazándibol röhögjek :B

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#11) poffsoft válasza Ősember (#10) üzenetére


poffsoft
addikt

a főboszorkán vaják überensen nyugdíjba ment, mútkór láttam a nyapjóban!
őrőmétbódottág!

[ Szerkesztve ]

(#12) fero02 válasza Sirpi (#8) üzenetére


fero02
veterán

Értem.

Haart: Igen, ez a BP Tv már csak ilyen... :o

Ősember: Ez van. Mint mondottam volt nem vagyunk egyformák. :R

poffsoft: na akkor próbáld meg mégegyszer érthetően, magyarul elmondani. Ezt a poffsofti nyelvjárást nem ismerem. ;] :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#13) Thunderzolee

Ez már fáj. :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) poffsoft válasza fero02 (#12) üzenetére


poffsoft
addikt

maarvótte!

Szégyenlem, de nem tudom a nevét, a régi energetizáló nagyszakállú csóka nyugdijba ment (vagy kirugták), a múltkor volt az egyik kereskedelmi tv magazinműsorában....
Ez az új nagyon király, meg a sok rufan! műsor, igazán magas szinvonal....

[ Szerkesztve ]

(#15) Nimrod


Nimrod
addikt

Küldöm az energiát csak előbb *khhrrrr k*va TBChrrrr* :DDD

(#16) fero02 válasza poffsoft (#14) üzenetére


fero02
veterán

Az a fószer a Gyurcsók volt. És a retek klubbon láttad a kókuszban. ;)

(#17) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Ez mekkora gyerekek! de tényleg balkéz-jobbkéz :Y

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#18) puttputt


puttputt
őstag

"Képzeljék el, mintha a kezük a szájuk lenne...és meg is történik..."

:DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#19) BITBOYS válasza fero02 (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nekem ez még újdonság. Messzire kerülöm az ilyen műsorokat.
Mindenesetre így hirtelen, elsőre kemény volt :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#20) localhost válasza BITBOYS (#19) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Pláne, hogy a bejegyzés tavaly áprilisi, azóta már az a TV-csatorna is beszüntette adását ahol ez ment :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21) BITBOYS válasza localhost (#20) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jobb is :D

mod: ezeket a dátumokat gyakran benézem. szerencsére csak itt a PH!-n :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#22) fero02 válasza localhost (#20) üzenetére


fero02
veterán

Az minket túlzottan nem érdekel. :(

Akkor is, most is és sztem a jövőben is jókat fogunk rajta derülni. Ez a lényeg. :K

(#23) Badman 4ever válasza BITBOYS (#19) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nem vagy vele egyedül, most láttam először ezt, de nagyon kemény, hogy mennyi ideig lóbálja a mancsait. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.