Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gál István


Gál István
senior tag

Grat a teszthez! :C :R Nem semmi vgak!

[ Szerkesztve ]

(#2) modern


modern
aktív tag

télleg nem semmi vga-k, de azért megnézném(főleg Mo-n) hogy mennyien játszanak 1920x1200-asnál nagyobb felbontásban.
Ettől függetlenül télleg bika karik:)

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#3) sz.zoli25


sz.zoli25
aktív tag

Végre... :C

http://phmegbizhatosag.atw.hu

(#4) smkb


smkb
őstag

Grat a teszthez!

A GTX570 árához lenne annyi, hogy ezt módosítani kellene a cikkben mert 349 usd, ami nagyon messze van a 140.000-től sőt 100.000 alatti magyarországi kiskerárakat prognosztizál azzal, hogy az 524 usd -ért futó GTX580-ak is 130-140.000 ftért vehetők meg hazánkban.

Jelenleg 70-100 usdvel olcsóbb a GTX570, mint a GTX480 (newegg),.

(#5) TTomax


TTomax
nagyúr

Jó kis teszt! :C

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6) Daczy


Daczy
aktív tag

Na, ez már NV kártya a javából!

(#7) Henkei


Henkei
tag

punkosdi lesz ez a kiralysag szerintem :((

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#8) Dassler válasza smkb (#4) üzenetére


Dassler
őstag

Az európai árak - már amit találtam - is 400 EUR alatt vannak valamivel (389, 399) az 570 esetében. Tehát nagyjából 100k-s hazai ár várható sztem

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#9) baluka26


baluka26
veterán

Szívesen olvasok ilyen teszteket, jó kis verseny alakulhat így ki karácsonyra az AMD kártyákkal :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10) Crytek


Crytek
veterán

Stalkernél mi ez az eredmény? A benchmarkja tudtommal 4 különböző napszakot vizsgál ez most melyik ami itt van vagy mi ez?

Next PC Upgrade: 2022

(#11) TTomax


TTomax
nagyúr

100K körül lesz az 570.... [link]

ÖÖÖ a tuning miért lett kontra?Kis fesszel úgy mennek 900-950-et mint a huzat az 580-ak...és az azért nem mindegy min húzol 10-15%-ot... :U

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Grat a teszthez.:))

(#13) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

- PAP, TrueHD / DTS-HD / 24-bit 48 kHz támogatásának hiánya a HDMI-n keresztül

Hat ezt nagy kar, hogy nem tudtak megoldani mint 460-nal. :O

(#14) fLeSs válasza Crytek (#10) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A 4 bench átlagának az átlaga és az abszolút minimum van a grafikonon.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#15) oxox válasza Dassler (#8) üzenetére


oxox
addikt

A 389 eur meg mindig 110k..es mi nem europa vagyunk ha hw arakrol van szo....

Mindenesetre meghalt a kiraly, eljen a kiraly!

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#16) berVi


berVi
senior tag

juhú, végre sikerült hozni azt a szintet, amit a radeonok 1 éve tudnak. most tényleg ennek kell örülni? :)

(#17) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

"A GTX 580 ezeket a jellemzőket leszámítva alapvetően megegyezik a GTX 480-nal, tehát a textúrázók száma továbbra is 64." -Én úgy tudom, hogy a GTX480-ban csak 60 textúrázó van (aktív). :B

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#18) Rebell válasza berVi (#16) üzenetére


Rebell
senior tag

Nvidia párti vagyok, de sztem kevés lesz a Gtx 580 1 6970es ellen.

és Qrva drága is, legalább is nekem. Veszek 1 460as karit az elég lessz nekem megint 2 évig, 1680*1050 grafra.

[ Szerkesztve ]

(#19) fLeSs válasza TTomax (#11) üzenetére


fLeSs
nagyúr

sztem erre az ára rájön még az ÁFA, minimum.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#20) Joachim21 válasza fLeSs (#19) üzenetére


Joachim21
senior tag

130 felett van kicsivel, márkától függően kúszik felfelé 150-ig az ára.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#21) smkb válasza fLeSs (#19) üzenetére


smkb
őstag

Nem hiszem, ha az 524 usd gtx580 kapható idehaza 130-140-ért, a legoclsóbb gtx480 neweggen 429 usd, ugyanez nálunk 116.000 huf-ért, akkor a 349 usd árú gtx570-nek 100 körül kell hogy legyen a magyar ára.

Joachim21: Itt nem a GTX580 áráról volt szó, hanem a GTX570-éről. TTomax is az 570-est linkelte.

[ Szerkesztve ]

(#22) smkb válasza Joachim21 (#20) üzenetére


smkb
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#23) MuFFo


MuFFo
tag

Érdemes lenne lassacskán egy-két GPGPU tesztet is berakni. Videoenkódolás blabla...

Ha nincs semmi gipszer, akkor minden klopfol, avagy porhab, infulzió, pénztálca, magányóvoda, pogárcsa, szandár, kaukció,anterna

(#24) eladohardver


eladohardver
őstag

hd5970 tesztet melyik catalyst el készítettétek nem igazán látom sehol... bbfc2 ben legújabb cat-al illetve az ap profile 3 al gts450 karival i7 950 proci minden alapon, pályától függően minimum 80fps és 140 közt van a gép.... multyplayerben gondolom szűz win-en physx nélkül még több lenne.... Jó teszt! gratu :))

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#25) M@cika


M@cika
őstag

Ja, ahogy a cikk is írta, rögtön ez kellett volna kihozni, (mint Phenom II és Windows 7 története. :-)) Vajon mennyi hasznot hoz Nvidiának pár hét királyság? Amúgy meg átlag halandónak elég a gtx460 is,(1 db) nemhogy SLI, ami tök jól teljesít és még a 2 kártya is jóval olcsóbb, mint az570, pláne 580.

Muffo: igen, olyanokat én is megnéznék.

[ Szerkesztve ]

Nasit a kis fehér medvének!

(#26) TTomax válasza fLeSs (#19) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ez itt nem nagyker ár... bár még kapni nem lehet...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27) Crytek


Crytek
veterán

Én most nem pártiságból mondom nem vagyok sem atis sem nv-s azt veszem amit én jobbnak tartok meg jóáron van.

De ki a tököm fog GTX 570-et venni 130 ezer körül amikor a 1x %-al lassabb 5870-es ati 80 ezer körüli ft-ért már megvehető?

Next PC Upgrade: 2022

(#28) Joachim21 válasza smkb (#21) üzenetére


Joachim21
senior tag

Nyilván, de ha az 580 130-150, akkor nem fog 130 - 140-be kerülni az 570 sem.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#29) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Jó a teszt, de kimaradt egy fontos táblázat, mégpedig a fogyasztás/teljesítmény. A tesztből pedig kiderül, h a GTX 460 SLI aláz bármit, ár/teljesítményben meg méginkább.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#30) moha21 válasza M@cika (#25) üzenetére


moha21
addikt

Láttad az fps-eket, miért ne kellene ilyen kártya?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#31) #19617792


#19617792
törölt tag

Kicsit erős kártyák, az biztos. :C Nekem ez a kategória erősen álom, gépem nem ér annyit, mint ezek a karik. :DDD Engem leginkább egy GTX560 (vagy GTS450 utód, pl GTS550 néven) kari érdekel az új NV-k közül. Ez a ~1.5 éves 4830 is még jól kiszolgál alapon is, igaz nem Full HD + ultrahipermegabrutalvakító beállításokkal meg 45233xAA-val játszok, sok mai játék amúgy is gyenge eresztés...

(#32) Vikthor


Vikthor
nagyúr

"TrueHD / DTS-HD / 24-bit 48 kHz támogatásának hiánya a HDMI-n keresztül"

LOOOOL

:Y :Y :Y

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#33) smkb válasza M@cika (#25) üzenetére


smkb
őstag

Karácsony előtt? Sokat. Majd egyszer nézz utána hogy az amerikaiakba beoltott "black friday vásárolni kell" mechanizmus hogy működik. Elég megnézni heti konzoleladásokat. Megháromszorozódtak ... csak mert elindult a karácsonyi vásárlás ideje... ilyenek. Aki ezt meg tudja lovagolni, az bizony jól jár. Januárban meg hiába adnak olcsón bármit, nem vásárolnak. Ezért fontos minden piaci szereplőnek, legyen az akár kerti kisgép árus, black friday előtt paicra dobni cuccot az USA-ban. Akkor bármit el lehet adni, és nagy számban. Ez a lényeg, ami épp kapható, csak azt lehet megvenni. Ami nem, azt nem.

(#34) [CS]Blade2 válasza smkb (#21) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nekik kevesebből van meg egy GTX570, mint egy GTX480, szóval ha akarják, adhatják 100K-ért, de nyilván a megmaradt GTX480-asokat is jó lenne eladni, radeon ellenfele meg nincs a kártyának. Szerintem az dönt, hogy hány GTX480 áll a raktárakban.

(#35) EkSYS


EkSYS
senior tag

kérdés:a két db gtx460 nem olcsóbb mint az egy gtx580 vagy akár az 5970 ?
ha igen..akkor minek ezek a monstrumok?
Érdekes lett volna látni még az 5850 Crossfire-t az összehasonlításokban
kíváncsi leszek a 6970-re. :C giga-mega-hiper fps-ek 5000x10000-es felbontásokban hurrá!

Eki - az eredeti

(#36) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Király lett a teszt! Kíváncsian várom az AMD válaszát.

(#37) - = Zk = - válasza #19617792 (#31) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ott a point. van bennük kraft. csak lesek.
igaz, 4870em óta nem használtam semmit. hiába van tesztfázisban az 5770em:C...

még a végén lassan előrünk oda, hogy lehet vga kártyát venni 2-2,5 évre. hm.
persze felbontás, beállitás és álomvágyakat belevettem, mint kritériumot...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38) D1Rect


D1Rect
félisten

GTX 460 SLI az 570 tesztben! :R

Már csak egy 6870 CFX kéne a tesztbe.
Mondjuk akkor csúnya lenne az 580 csíkja mellette. ;]

[ Szerkesztve ]

(#39) M@cika válasza moha21 (#30) üzenetére


M@cika
őstag

Persze láttam, de nem kell 2560*1440-ben játszani. :-) Amúgy meg nyilván olyanra írják a játékokat, hogy még ezeken a sokba kerülő kártyákon se fussanak nagyon magas fps-el.
/De vajon a játékírók milyen konfigon tesztelnek? Quad SLI GTX580?/

Eksys: naná, hogy olcsóbb, nem is 10 Ft-al a 460SLI. :-)

[ Szerkesztve ]

Nasit a kis fehér medvének!

(#40) Scholes9 válasza Scholes9 (#29) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kicsit fáradt vagyok, ár/teljesítmény táblázatot akartam írni...

EkSYS: jóval olcsóbb, így ár/teljesítménye is jobb.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#41) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

és a 6990 CFX csíkja? :DD

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___

(#42) max-pain válasza Jarlaxle (#13) üzenetére


max-pain
senior tag

Megis mire kellene annyira? LPCM kimegy rajta, akkor meg nemtokmind1?

(#43) max-pain


max-pain
senior tag

Szoval 350 eurobol 140ezer forint lett?!:) wow :DDD

(#44) opr


opr
veterán

Véééégre, remélhetőleg az AMD most nem alakít túl nagyot, és megint lesz verseny. Ideje volt már. AMD fanok plz ne tépjetek cafatokra, de remélem, hogy az AMD egy az egyben elQrja a mostani szériát, és kb. 5%-al le lesznek maradva az Nvidia kártyáitól, mert eddigi tapasztalataim szerint kb. ez az egyetlen eset, amikor árverseny alakulhat ki... :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#45) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Nem igazán értem,hogy honnan jött ez a 140K-s GTX 570 ár már megint, amikor itt a PH!-n 130K körül webshopban meg 135K körül lehet kapni GTX 580-at...
Most én valamit félreolvastam vagy tényleg 140K-s árat mondtak az 570-re?
Már bocs de ez nem reális,már mér lenne annyi?
Szerény véleményem szerint 100-110 körül lesz az ár,kezdésnek.

Amúgy gratula,hogy már a megjelenés előtt le lett tesztelve az 570-en, a következő kártyám. :)

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#46) --HARDCORE-- válasza opr (#44) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

az árverseny jó, és csökkenhetne az ára mindegyiknek... de radeon fölénnyel!! :)

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___

(#47) Silenzio


Silenzio
addikt

"ez Dirt 2 alatt a GTX 460 SLI-re is igaz; bár ezzel a konfiggal 2560x1600-ban az átlag sem éppen magas, itt úgy tűnik elfogyott a szusz az SLI-ből."

Programhiba. A napnál is világosabb.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#48) aram01 válasza opr (#44) üzenetére


aram01
nagyúr

Nem lenne rossz,de te is tudod hogy a 6990 ezekhez képes egy vadállat lesz és az árversenynek kapa.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#49) mad1 válasza fLeSs (#14) üzenetére


mad1
veterán

Ez a teszt gyorsan megvolt gratula! :R

Ne szemetelj ! = Steam

(#50) opr válasza aram01 (#48) üzenetére


opr
veterán

Igen, ettől félek én is... :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.