Hirdetés

2024. március 30., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Dark Archon válasza DeFranco (#7) üzenetére


Dark Archon
addikt

Túl nagy tapasztalatom nekem sincs (konkrétan 1), de mikor a Swift-emet vettem tök laikusként, tényleg 32000km volt benne 4 évesen. Most már 11 éves és olyan 70 ezer km van benne, én is csak alkalmanként használom, tehát nem hihetetlen a kevés km. Előtte voltam mindenféle autókereskedésben, de szarabbnál szarabb állapotú kocsikban ültem, azért is írtam a váltót, mert volt, amelyikben két kéz kellett hozzá, hogy meg lehessen mozdítani. Biztos vannak márkakerek, ahol tekergetik az órát, de szerintem nehezebb több embert erre rávenni, mint egy "amatőrt", aki egymaga otthon, nyugodtan ki tudja ezt tapasztalni.

Magukra valamit is adó márkakerek nem csesztetik az órát, műszakilag jó állapotban levő, tiszta kocsit adnak csak át. Nem véletlen, hogy drágább, mint az autópiacon vagy magánszemélytől, de hát valamit valamiért.

De, ha ennyire parázol, vigyél egy autószerelőt. Bár ő se fogja tudni megmondani, hogy tekergették-e az órát. Valamint, ha minden stimmel, akkor sem lehet előre megjósolni, mi baja lesz később a kocsinak. Példának okáért tesóm vett egy Octavia-t a cégétől, tudta, hogy nincs széthajtva, egy idősebb fazon vezette. Nemrég leállt a kocsi, trélerrel kellett hazaszállítani (40 rongy). Kiderült, hogy a légkondi kompresszora állt be, javítása úgy 200eFt, így most "ki van kötve", egy másik ékszíjjal csak a generátort hajtja a motor. Nem tudsz felkészülni mind az 1001 dologra...

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.