Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) net84


net84
őstag

Lehúztam az asszonnyal néhány évet közös helyen. Eleinte én csak alkalmanként segítettem be az ő munkahelyén. Legtöbbször inkább csak azért, hogy együtt is tudjunk tölteni egy kis időt az alváson kívül is.
Majd lehúztunk 5+ évet együtt. Először más-más területen egy cégnél, majd néhány hónapos előkészítés után (ez alatt részben külön dolgoztunk) egy közös saját cégben. Itt volt minden is, de szerintem a kapcsolatunk csak erősebb lett tőle. Igaz, neki meg kellett tanulnia az elején, hogy a munka az munka és nem ér otthon is büntetni azért, mert szembementem vele a céges megbeszélésen :DDD . Aztán a gazdasági helyzet és a piac alakulása úgy hozta, hogy újra külön utakra kerültünk.
Nem valószínű, hogy szeretnék vele együtt dolgozni ugyanannak a cégnek az alkalmazottjaként. Nincs semmi negatívum, csak a gyerek óta annyira máshogy vagyunk beállítva-berendezkedve, hogy nem érné meg ezt felborítani (a gyerek, hivatali ügyek, gyors-/nagybevásárlás, stb.). Azonban vállalkozóként minden további nélkül kezdenék bele vele egy újabb "őrületbe". Lehet azért, mert ez részben most is meg van (nekem a másodállásom, neki a részmunkaidős állása összeköti a munkaidőnk egy részét, de sokkal szabadabban, mint alkalmazottként).

Read only...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.