Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) updog


updog
senior tag

Húú azok a régi szép idők... anyáméktól lenyúlt, line-in bemenetes kazettás magnóját az első színes tv-nk RCA kimenetére valahogy rámókoltam, és mivel volt a falusi kábel tv-n német VIVA (hol álmodtam én MTV-ről, de végülis majdnem ugyanaz volt csak kicsit több német zenével :D), a suliban nekem volt meg először elejétől végéig minden aktuális zene, anélkül hogy a rádiós műsorvezetők beledumáltak volna, hiszen pontosan lehetett tudni hogy a zene vége előtt 14 másodperccel beúszik az elóadő-számcím-album infót tartalmazó layer, előtte meg mindig bemondták hogy mi jön...

Meg emlékszem, hogy amikor betegen ültem otthon (10 évesen simán otthonhagytak, 90-es évek közepe, részben kényszerből mert ugye akkor még annyira sem volt "otthon szeretnék maradni pár napot a gyerekkel", mint most), és oda-vissza hallgattam a Szimat szörény kazettát, ha meg meguntam akkor mehetett a Rajzfilmslágerek magyarul.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.