Hirdetés

2019. február 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) lezso6

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Nem is olyan bonyolult cuccok ezek. ;]

Én anno egy Canon A510-et szedtem szét, a hirhedt error 18 hiba miatt, aminek még külön weblapja is van. Megjavítani nem sikerült, de a vaku kondijának az ujjaimon keresztüli kisütögetése felejthetetlen élmény maradt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Primitív kérdésre nincs helyes válasz. – A hsz nyomokban iróniát tartalmazhat! – Boldogok a lelki szegények, mert övék a facebook üzenőfala.

(#2) Kolondrum

Kolondrum
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Rám is SJ4000+ feltámasztás vár, de 2db kapcsolóért nem utazok fel pestre esete áll fenn. Jól ellegóztál velük. :R

(#3) MineFox54

MineFox54
(őstag)

Szia!

Fujifilm S5700 gép feltámasztásához hogyan lássak hozzá?
Elemtartó rész sajna nem jó, eltörtek a rögzítői. 4 db AA elem kell bele. Mit csináljak vele?

[ Szerkesztve ]

ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#4) draco31

draco31
(PH! addikt)

Újra jó kis leírás. :) Az első 2 íráson felbuzdulva, én is csináltam már meg 1-2 gépet. :)

Xiaomi Redmi Note 4 ( B20 ) 3/32 ASUS VivoBook S14 S410U

(#5) Fryskitt

Fryskitt
(PH! addikt)

Profi vagy. :C :R

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#6) hcl

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Most telefonról nem tudok hosszan válaszolni, majd holnap :)

@fryskitt : Köszi, de nem :)

@SymbianOS : Kell kapcsoló? Talán van még. Meg én is ebayről rendelem :)

@MineFox : Találd ki, hogyan lehetne új füleket csinálni neki, meg pl. külső tápot. Nem nehéz, csak általában randa lesz :)
Külső akku rögzítéshez mindig jó az állványmenet... :D

@lezso6 : Az is szép :) Én 570is-hez vadászok szenzortot...

@Draco31: Megindultál a lejtőn? :D

[ Szerkesztve ]

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#7) .mf

.mf
(PH! kedvence)

"Nem volt ez egy nagy javítás - ugyan egy akciókamerának mindennapos működése, hogy leejtik, de"

:)) A motorbalesetemben még az akciókamerában lévő microSD kártya is eltört :Y :DDD Frissen vett 64 GB-os, első útja volt, örültem ennek is, csak dagadjon tovább a kárlista :U S ha már fényképezőgép, meg Olympus: a balesetkor a tanktáskában lévő Olympus EM5 ellenben továbbra is működik

(#8) hcl válasza .mf (#7) üzenetére

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Jó, de ezzel nem baleseteztek, csak rosszul esett egy bringáról :)
Te egyben maradtál?

E-M5 rulez :)

[ Szerkesztve ]

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#9) .mf válasza hcl (#8) üzenetére

.mf
(PH! kedvence)

Na jó, azon is valószínű egy autó hajthatott még át, miután széttört a védőtokja. Csak a sok mindent túlélő akciókamerás felvétel után nem gondoltam volna, hogy ennyire, még a kártya is...
Én nagy szerencsével és a védőfelszerelésnek hála zúzódásokkal megúsztam, egy hétre rá már bot nélkül sántikáltam. Motor rommá tört, gtk :(
Balkanyar, szemből refivel elvakítottak, kanyar után egy alig-kivilágított mezőgazdasági lassújármű, mire megláttam, már csak pár méterre volt :(

(#10) draco31 válasza hcl (#6) üzenetére

draco31
(PH! addikt)

Már rég megindultam, több éve szerelgetek telefont laptopot pc-t, stb, a fényképezők eddig kimaradtak. :)

Xiaomi Redmi Note 4 ( B20 ) 3/32 ASUS VivoBook S14 S410U

(#11) marositech

marositech
(senior tag)

Arany kezed van! Gratulálok!!! :C :R

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#12) hcl válasza marositech (#11) üzenetére

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A fenét, mák + gányolás :D
Köszi :)

@draco31 : Szakmai ártalom... :)

@.mf : Azért ha belecsattansz valamibe, akkor nem csoda, ha baja lesz... Az Sjcam -nál is fura volt, hogy annyira azért nem masszív. Mondjuk én a bringámra Canon kompaktot tettem, az csak lekapcsolt a rázós részeknél (akku kontakt), meg a stabilizátor hiánya miatt nem sok értelme volt :)

Az azért örvendetes, hogy ekkora csatt után egyben vagy :) Kártya gondolom jól jött volna, ha kell a felvétel bizonyítéknak...

(#13) flash-

flash-
(PH! kedvence)

Ez igen!
nem semmi az ilyen szakember!
Többet ér egy ilyen szakember, mint 10 kandón végzett villamosmérnök, akik valahogy átpuskázták a fősulit, és most exceleznek, vagy cadban kattintgatnak össze-vissza napi 8 órában havi 400E nettóért...

[ Szerkesztve ]

(#14) hcl válasza flash- (#13) üzenetére

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

:D
Ez gányolás :) Nem szakemberség kérdése.
Amúgy nem villamos, de van mérnöki végzettségem :D

Aki meg excelezik, az nem is igazi villanyosmérnök :) CAD (NYÁK tervező pl.) már nem gáz.

(#15) Kolondrum

Kolondrum
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Köszönöm a kapcsolókat! Talán felkel, más tennivaló is van vele.

[link]

(#16) hcl válasza Kolondrum (#15) üzenetére

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ez elég biztató :) Mi még a baja?

Az E-1 meg most halt el, de úgy, hogy nem ír a kártyára, olvasni olvassa. Persze nem nálam van, az elmúlt 2 hónapban hibátlan volt, most behal, hogy kölcsönadtam.

[ Szerkesztve ]

(#17) Kolondrum válasza hcl (#16) üzenetére

Kolondrum
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A gomb műár jó, de maga a műanyag amit megnyomok sérült és a semmit nyomom az egyikkel. Most töltöm ki a hézagot ragasztóval.

(#18) hcl válasza Kolondrum (#17) üzenetére

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Jájj, az de jó... Nekem pl. reszelni kellett belőle :D

(#19) Kolondrum válasza hcl (#18) üzenetére

Kolondrum
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ebből is kell mert púpoztam. Tudod elvenni egyszerűbb mint hozzáadni. :C

(#20) Kolondrum

Kolondrum
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Na életre kelt, csak se akku takaró fedél se lencse köri műanyag, se vízálló tok. amúgy hibátlan. A lencse karcmentes. Mit kezdjek vele? :))

(#21) hcl válasza Kolondrum (#19) üzenetére

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Jaj :D

Amúgy ja, hát el kell adni, vagy ebayről rendelni egy hibás, de egyben levőt, összerakni, és azt eladni :)

Ja, meg ha csak ilyen egyebek hiányoznak, azt Kínában 99% hogy utángyártják...

[ Szerkesztve ]

(#22) d@vee

d@vee
(fanatikus tag)

:C Jó kis olvasnivaló, gratula :D
Én leragadtam a számítógép szerelésnél, ezért érdekes volt látni egy fényképező "rehabilitálását".

"Kétségtelen, hogy kemény vagy. Amikor leérsz a terembe, megdöglenek a kismacskák és vér folyik a falból akkor is, ha lány vagy. Az edzést pedig nem neked kell bírni, hanem a gépeknek"

(#23) hcl válasza d@vee (#22) üzenetére

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nem nehezebb ez sem, alkatrészekből van, mint midnen más... :D Amihez nem kell célcucc, az megoldható.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.