Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SutiAdi


SutiAdi
tag

Én nem értem a Telekomot, hogy az Ace 4-et miért adják ilyen drágán. Ennek olyan árazás kell, amit az átlag ember ki tud fizetni. A Telenornál ez a telefon 40.000 Ft kártyásan, fél évig havi 500MB nettel. És bizony viszik is, mint a cukrot.

(#2) süti5


süti5
őstag

Prestigio duo? Ez tök jó, még több dual sim-est a kínálatba!!!

(#3) Csapoati válasza SutiAdi (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jah, ennyiert mar nem eri meg. Flottaban mas a helyzet, ott azert jo arat lehet kihozni.
Az A3 meg A5 hiaba szepek es jok, ennyit szinten nem ernek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) sanyijedi


sanyijedi
őstag

- Prestigio MultiPhone 5454 DUO - meglepetés, nagyon jó!
- Note 4-nek esik az ára rendesen (jellemzően magas árral kezdett)
kíváncsi vagyok a Note Edge milyen áron kerül be, mert a "hamarosan kapható lesz" felületen már látható
- ez az A3 és A5.. kicsit túlárazottak, vicc

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#5) Silentfrog


Silentfrog
veterán

A kétkártyás telefon hogy működik egy szolgáltatófüggő telefonba? Gondolom más szolgáltató kártyáját nem nyeli be,de akkor lényegében van értelme?

(#6) süti5 válasza Silentfrog (#5) üzenetére


süti5
őstag

Simán lehet egy céges telekom kártyád meg egy privát telekomos, máris sok értelme van:)

(#7) leslien válasza SutiAdi (#1) üzenetére


leslien
nagyúr

és a Samsung galaxy A3 at 100k a telenor nál 85k...
viszont a Note 4 ár 183k.... javítani kéne....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8) Silentfrog válasza süti5 (#6) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ha csak úgy nem. Erre nem is gondoltam! :)

(#9) kengyel


kengyel
nagyúr

A Telekom most is hozza a formáját !

kengyel

(#10) Red Bull fan


Red Bull fan
aktív tag

Mondjuk általában elég sok készülék drágább a Telekomnál pl.a Nokiák függetlenül is olcsóbbak......

(#11) Matada2.3 válasza Csapoati (#3) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ez a legjobb megfogalmazás: Ennyit nem érnek..

Finn the human

(#12) banhammer


banhammer
veterán

61 ezer forintért adják a Galaxy Ace 4-et?
10 ezerrel olcsóbban kártyafüggetlenül 2 év magyarországi Samsung garanciával veszem meg.
Ok adnak mellé egy fejhallgatót.
Ettől függetlenül vicc kategória.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) sanyijedi válasza leslien (#7) üzenetére


sanyijedi
őstag

jah: DOMINO feltöltőkártyával 182.419 Ft, előfizetés nélkül 190.990 Ft

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#14) Robertoq


Robertoq
őstag

Samsung Galaxy A3
kártyás csomagban 100 990 Ft

Miközben az edigitalban kártyafüggetlenül, gyári garanciával 89.900 Normálisak ezek? :W

(#15) Wildpath


Wildpath
tag

>2015
>hálózatfüggö készüléket venni
>??

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#16) Matada2.3 válasza Wildpath (#15) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem értem az eszmefuttatásodat..

Finn the human

(#17) Dilikutya válasza Robertoq (#14) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kártyásan aki kicsit is utánaolvas, nem veszi meg senki. De előfizetéssel is max. a 24 hónapos részletfizetés miatt, egy összegben a független a nyerő. Még a Move M mellé is jobban megéri a független, aki kihasználja a Next S-t, annak lehet érdemes már előfizetés mellé venni. Konkrétan nem értem, mi volt a szándék ezzel az árazással.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) Csapoati válasza Matada2.3 (#16) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Könnyen beszél az, akinek a telefonja nem is kapható szolgáltatónál. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) Matada2.3 válasza Csapoati (#18) üzenetére


Matada2.3
veterán

Pedig függő a történet, lehet mikor megvettem valami galád szolgáltató fanatikus rabláncra verte Félre lett címezve :(

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#20) Csapoati válasza Matada2.3 (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem nálad, Wildpathnél. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) Fall-N válasza Wildpath (#15) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen, mivel hogy ugyanott van az előfizum évek óta. Természetesen nem vagyok hülye, mindig néztem az ajánlatokat van-e jobb. Másrészt nekem nem opció az egy összeges fizetés, részlete kapok felső kategóriás telefont, ami időtállóbb.

Egyébként az Euronics is 90k-ért árulja az A3-at. Sajnos más jó ajánlat nincs ott. Nem mintha az A3 jó lenne. 😃

[ Szerkesztve ]

(#22) Dilikutya válasza Fall-N (#21) üzenetére


Dilikutya
félisten

Euronics még létezik? :) Nálunk Expert lett a boltjukból. De hogy tőlük soha semmit nem fogok venni, az is biztos. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) Elementh


Elementh
aktív tag

Élnek és virulnak :)

(#24) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Ace 3 mondjuk elég jó ajánlat 30k ért, de az A sorozat tagjai nevetsegesen dragak. Snapi 400 100kert hmmm.

(#25) Dilikutya válasza mathaus=) (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

Snapdragon 410. De tényleg drága, és nem is kell 100-at adni érte, függetlenül is olcsóbb egy tízessel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) Nigér


Nigér
őstag

Lumia 635 30k-ért jó kártyás ajánlatnak tűnik

(#27) Rusi válasza leslien (#7) üzenetére


Rusi
senior tag

A Note 4 kártyás árat nem tudom, hol láttad, de a letölthető árlistában 190 990 forint szerepel. Ha esetleg Netshop kedvezményes, az más tészta, ott sok esetben más árak vannak, a blogban viszont mindig a boltokban, személyes vásárlás esetén érvényes árak szerepelnek. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#28) Mr.Silkó válasza SutiAdi (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Senki nem érti őket. Ha valami jól fogy, azt hirtelen megemelik (Ace 4), cserébe az M2 még mindig 80(!) ezerbe fáj, az S5-öt meg a Z3 Compactot viszont durván leárazzák bizonyos konstrukciókban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.